Şimdi Ara

LG G2 Spigen Slim Armor İncelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
7
Favori
17.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzelmis buradada baya cesitli kilif var https://www.telefongiydir.com/lg-g2-kilif
  • spigen kılıf bugun elıme ulastı lakın logonun altındaki lastıgı gevşek duruyor hafiften dokundugun zaman çerceve gozukuyor normal mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XxTuNixX -- 22 Mart 2014; 11:56:28 >
  • Kilifi bi kac gun kullandiktan sonra kiz arkadssima verdim. Lakin teli oldukca agirlastirdi. Yatakta browsing keyfi mudavimi olarak yapamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de bu kilif g2 yi 5800 a benzetiyor sanki

• Bu kadar para verince telefonu korumak gerek bu kılıf çok hoşuma gitti kabalaştırmanın ötesinde çok ağır olacak mı telefon, onu da geçtim kılıf 5.2 inçlik ekranı korumuyor sanırım önemli olan da bu kısım değil mi zaten? Hadi konuyu hortlatalım
  • Güncel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror26

Bu kadar para verince telefonu korumak gerek bu kılıf çok hoşuma gitti kabalaştırmanın ötesinde çok ağır olacak mı telefon, onu da geçtim kılıf 5.2 inçlik ekranı korumuyor sanırım önemli olan da bu kısım değil mi zaten? Hadi konuyu hortlatalım

evet kilif bir miktar agirlik yaratiyor ve ekran ustune yaptigi cikintilar ile ekraninda bir miktar koruyor tabi ekran ustune duserse tam koruma saglayacagini soyleyemeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bunela? -- 5 Nisan 2014; 15:57:48 >
  • Bunela? kullanıcısına yanıt
    Artık neyse de kupon puan falan n11'den 42 liraya ücretsiz kargo ile aldım inşallah pişman olmam.

• Guzel bi urune Benziyor
  • Arkadaşlar bugün yeni aldım G2 yi

Insan o kadar para verince kırılmasından da endişe ediyor.

Bu Spigen çok kaba geldi bana. Daha kibar ama en az spigen kadar koruan alternatifler yok mu?

Birde G2 nin ekranı çizilmez deniyor, film kullanmasak olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Command.com

Arkadaşlar bugün yeni aldım G2 yi

Bu Spigen çok kaba geldi bana. Daha kibar ama en az spigen kadar koruan alternatifler yok mu?

Kim diyor ekrani cizilmez diye?

• LG kensisi soyluyor ve kullanan birçok kullanycy filme gerek olmadynygy oyluyor G2 de.. özellikle yabancy forumlarda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Arkadaşlar bugün yeni aldım G2 yi

Kim diyor ekrani cizilmez diye?

Otterbox ve ballistics diye iki marka daha var spigen kadar koruyan ancak onlar cok cok daha kaba tabi sunduklari koruma ciddi anlamda yuksek, ekran icin iyi marka bir koruyucu almanizi oneririm zira 2-3 aylik bir kullanimdan sonra ekranda goreceginiz bi cizik moralinizi bir hayli bozabilir

• quote:

LG kensisi soyluyor ve kullanan birçok kullanycy filme gerek olmadynygy oyluyor G2 de.. özellikle yabancy forumlarda ?

Oyle bir sey soylemiyor kimse. Sony nin dayanikli serisi bile ciziliyorken Lg nin ekrani nasil böyle olabiliyormus? Gorilla glass ekran var sadece normal ekrana gore daha dayanikli.

• Izmir de nerden alabilirim bu kilifi bilgisi olan varmi

• dennzi D kullanıcısına yanıt
    Spigen TR sitesinden siparis edebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dennzi D kullanıcısına yanıt
    Bir fark yok gibi gozukuyor.Burdan alirsan 3 euro kadar posta parasi da odemiyorsun.Yanliz orjinali nasil bilmiyorumda telefonu baya bi kaba gosterdigi gibi camin ustune dusecek sekilde olmadikdan sonra ,telefonu oldukca koruyan bir kilifa benziyor.uc ayri renkden siparis ettim 2 hafta da elime gecti.

http://www.aliexpress.com/store/product/New-2014-SLIM-ARMOR-SPIGEN-SGP-Case-for-LG-G2-MOQ-1pcs-original-retail-packaging-Shipping/1017230_1584228803.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Bunela?

ben sipariş verdim 5 gün oldu hala tedarik sürecinde diyor pazar teli alcam hala kılıf yok arayıp iptal mi ettirsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bunela?

ben sipariş verdim 5 gün oldu hala tedarik sürecinde diyor pazar teli alcam hala kılıf yok arayıp iptal mi ettirsem
  • palm68 P kullanıcısına yanıt
    spigen e mail atip sorabilirsiniz, duruma gore iptal edersiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.