Şimdi Ara

LG G2 Spigen Slim Armor İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
7
Favori
17.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, spigencom.tr sitesinden g2 için aldığım mavi renk hard case tarzı kılıfı inceleyeceğim. Spigen markası bir çok akıllı telefon ve tablet modeli için aksesuar üretiyor. LG G2 için de son derece başarılı bir üretim yapmışlar. Oldukça sade bir kutunun içinden bizleri bir adet slikon kap ve bir de slikon kaba oturtulacak tpu kapak çıkıyor.

LG G2 Spigen Slim Armor İncelemesi  LG G2 Spigen Slim Armor İncelemesi  LG G2 Spigen Slim Armor İncelemesi

TPU kapağın sağ alt kısmında SLIM ARMOR yazısı ve sağ yan kısmında spigen logosunu görüyoruz.

LG G2 Spigen Slim Armor İncelemesi LG G2 Spigen Slim Armor İncelemesi

Kılıf yüksek kalitede olduğunu belli ediyor ancak telefonu biraz kabalaştırdığını söyleyebiliriz. Telefonun ağırlığı da bir miktar artsa da farklı renk seçenekleri ile oldukça şık durduğunu ve slikon+tpu yapısı sayesinde telefonda darbelere karşı yüksek koruma sağladığını söyleyebiliriz.

LG G2 Spigen Slim Armor İncelemesi LG G2 Spigen Slim Armor İncelemesi LG G2 Spigen Slim Armor İncelemesi

Kılıfı internette incelemek ya da satın almak için; link

Kılıfla ilgili merak ettiğiniz her türlü şeyi pm ile sorabilirsiniz, umarım almak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilmişimdir
    *Not: Fotoğraflar nexus 7 tablet ile çekildi ( LG G2 nin düşük ışık performansı bu kadar da kötü değil )
    *İlgilenenler için LG G2 İncelemem; LG G2 İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bunela? -- 15 Şubat 2015; 14:28:44 >

• guzelmis
  • güzelmiş gerçekten, telefon kılıfındayken birkaç resim daha olsa güzel olur, malum g2 nin kılıf problemi var.. Daha iyi fikir edinmiş oluruz, bir de fiyatını yazarsan süper olur
  • Arkadaşlar merhaba, ben de iphone 5'ten LG G2'ye geçiş yaptım. Cihazım yarın gelecek 16gb beyaz. Hafıza konusunda pek sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum, en kötü ihtimalle çantamda her zaman bir otg kablosu ve flaş disk var eski galaxy S3'ten kalma.
    Bu telefona sadece ekranı için geçtim, gün içinde sık sık webde gezindiğim için küçük ekran baya bir yorucu oluyordu. Bunun dışında iphone 5'imi asla bırakmazdım orası bir gerçek. Tabi yarın cihazı kullanmaya başlayınca fikirlerim değişebilir inşallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

güzelmiş gerçekten, telefon kılıfındayken birkaç resim daha olsa güzel olur, malum g2 nin kılıf problemi var.. Daha iyi fikir edinmiş oluruz, bir de fiyatını yazarsan süper olur

Aynen kılıfı telefona takıp da bikaç tane önlü arkalı fotoğraf koyarsanız harika olur kalınlık ve duruş açısından daha iyi fikir edinmiş oluruz :) İncelemeniz için teşekkürler :)

Fiyatı:49.90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanxos -- 1 Kasım 2013; 18:42:08 >
  • Selam arkadaşlar, benim bir sorum olacak. Daha önce başka silikon kılıf ile sorun yaşadım. Sorun şu; bu telefonun kenar boşlukları neredeyse yok. Bu kılıfları takınca ekranın sağ ve sol en son noktasına parmağımızı götüremiyoruz. Kılıfa dayanıyor parmak, bu spigen nasıl? yan kısımlarında sorun oluşuyormu?
  • Bende alacaktım ama biraz kaba duruyor telefon estetiğini öldürüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam eğer.telefonunuz beyazsa bir de telefonla birlikte bir resim yüklerseniz çok sevinirim

• Kılıf telefona takılıyken olan fotoğrafları en geç 20 dakika içinde ekliyorum

değiştirme: fotoğraflar eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bunela? -- 1 Kasım 2013; 22:55:46 >
  • KERO1planet kullanıcısına yanıt
    kullanımda hiç bir sorun yaşamadım sadece boyut değişimine alışmak biraz zaman aldı
  • Ben de sipariş verdim hatta alan bir arkadaş olduğunu hatırlıyordum ama çıkaramamıştım. Tekrar teşekkürler güzel günlerde kullanın...
  • visceroid V kullanıcısına yanıt
    Umarım siz de memnun kalırsınız hocam
  • Bilgilendirme ve inceleme için teşekkürler. Bende mavi olanını sipariş ettim. Stokta 2 modeli var, mavi olanı güzel. Onu sipariş ettim. Çerçeve kenar kalınlığı en az olan telefon, yanlamasına düşerse sıkıntı çıkarıyor. Biraz kabalaşmasında sorun yok, sağlam olsun yater. Spigen kılıflar çok şık, bence görüntü sorun olmaz. Bilgilendirme için tekrar teşekkürler.
  • 32 gblik modelini alarak araniza katıldım. Biraz daha resim istiyoruz telefon elindeyken on ve arka duruş şeklinde :) ciddi ciddi almayı düşünüyorum telefonu korumak önemli, drop testi o kadar da başarılı değil çünkü

• Bende 32'lik aldığımda katılırım aranıza inşallah Kılıf konusunda karasızım . Size hayırlı olsun
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Yarın gün ışığında fotoğraf eklemeye çalışırım hocam, kılıf telefonu kabalaştırsa da oldukça dikkat çekiyor

düzenleme: elde tutuş fotoğrafları atacaktım ancak tabletimi babama verdim yapacağı otobüs yolculuğunda film izleyecekmiş, pazartesi gününe kaldı artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bunela? -- 4 Kasım 2014; 15:28:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bunela?

Yarın gün ışığında fotoğraf eklemeye çalışırım hocam, kılıf telefonu kabalaştırsa da oldukça dikkat çekiyor

bekliyoruz dostum, bende pazartesi ekran jelatini ve simkart olayını ayarlayarim

• Beyaz olan spigen spg kilifi alsam kirlenir mi renk atar mi nihayetinde internette aldigim beyaz tpu kilif gri oldu nerdeyse o kadar kir tutuyor temizlenmiyor bile

• bu kılıfı elden alabileceğimiz bir yer varmı istanbul için konusuyorum
  • Ben sipariş verdikten sonra gelen mailde şu adres geçiyor. Belki bir yararı dokunur.

ANKA TELEKOM
    Çavuşbaşı Caddesi Aşuroğlu Sokak Ünlü Plaza No:13/9 Çekmeköy / İstanbul
    Telefon 1 : 0216 465 97 97- Telefon 2 : 0216 465 97 98
    www.spigen.com.tr
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.