Şimdi Ara

LG G2 Spigen Slim Armor İncelemesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
7
Favori
17.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Slyr665

Anka Telekom un numarası cevap vermiyor.Ulasamiyoruz.On siparisli urun 10 subat teslimat tarihi yazıyor.Iyiki kapida odemeyle aldik gelmezse falan magdur olmayiz. Ulasabilecegimiz baska numara yokmu?

İlginç bir durum hocam, spigen tr daha önce de geç teslimatlar yapmış, mağdur olamayacağınız, ürünün geleceği kanaatindeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ayın 29 unda dodger blue sipariş ettim hala bekliyorum. İnşallah sağ salim gönderirler ürünü. Her dakka kargo takip no su gelmiş mi diye bakmaktan sıkıldım valla.

• 1man1 1 kullanıcısına yanıt
    Az önce şöyle bir e posta farkettim şöyle yazmışlar:

"Özür Dileriz.

Sevgili Spigen Müşterileri,
    Öncelikle Spigen'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size gerçekten değer verdiğimizi ve mutlu olmanız için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz.

Yakın zamanda depomuzda yaşanan soygun olayı sonucu, siparişlerimizde ve ön siparişlerimizde aksamaya neden olmuştur. Maalesef bu üzücü olay sonrası bulunduğumuz bölgedeki bütün telefon hatlarının da tahrip edilmesi ve araya hafta sonu girmesi sebebiyle onarımının uzun sürmesi, müşterilerimizin bir kısmının bizlere ulaşmasında problem yaşatmıştır. Ayrıca tarafınızdan alınan ön siparişlerin, depo güvenliği sağlanamaması sebebiyle gümrükte bekletilmesi de siparişlerde aksamaya neden olan bir başka sebeptir.

Bunun ne kadar sinir bozucu bir durum olduğunu anlıyoruz ve bu durumu düzeltmek için söz veriyoruz. Sizlere gecikme süresi ile ilgili bilgilendirme yapılacağını ve ürününüz elimizden gelen en kısa süre içerisinde tarafınıza iletileceğini bildirmek isteriz.

Gönderim ile İlgili Sorular:Eğer gönderim durumunuz hakkında bilgi almak istiyorsanız, ön siparişli ilanlar üzerinden verilen siparişler 10.02.2015 tarihinde mutlaka kargo edilecek, takip numaraları müşteriler ile paylaşılacak ve müşterilere teslimat anına kadar kargo durumlarınız tarafımızca dikkatle kontrol edilecektir. Teslimatta aksama yaşanması durumunda, ofisimizden müdahale edilip teslimat hızlandırılacaktır. Diğer siparişler ise gün içerisinde kargo edilip, takip numaraları müşterilerle paylaşılacaktır.

İptal ile ilgili Sorular:Siparişlerinizle ilgili vereceğiniz iptal talimatlarınız için artık E-mail ve telefon yoluyla bizlere ulaşabileceksiniz. Taleplerinize hemen dönüş yapacağız. Ve süreç için sizleri bilgilendireceğiz. (info@spigen.com.tr) Eğer ürününüz gönderim aşamasında ise, gönderimi iptal ederek iadenizi de gerçekleştirebiliriz;

Telefon ve Email dönüşleri:Size istediğimiz gibi kısa sürede dönüş yapamadığımız için özür dileriz. Ancak bilmenizi isteriz ki, bize ulaşan maillerinizi ilgili departmana iletip, mümkün olduğunda kısa sürede geri dönüş yapmaları için destek olacağız. Sizlere yardım etmek istediğimiz kadar çok hızlı sürede dönüş yapılması için elimizden geleni yapacağız.

Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Spigen Türkiye."

Şansa bak 3 olay üst üste gelmiş. İnşaallah en yakında kargomuzu alırız.

• Bekleyen arkadaşlar için de firma için de üzüldüm, umarım en kısa zamanda herkes ürününe ulaşır

• quote:

Orijinalden alıntı: Bunela?

Bekleyen arkadaşlar için de firma için de üzüldüm, umarım en kısa zamanda herkes ürününe ulaşır

Degisik bir is kargoya verildi yaziyor ancak kargo takip no yok yarin gelecek buyuk ihtimal.

• quote:

Orijinalden alıntı: Slyr665

quote:

Bekleyen arkadaşlar için de firma için de üzüldüm, umarım en kısa zamanda herkes ürününe ulaşır

Degisik bir is kargoya verildi yaziyor ancak kargo takip no yok yarin gelecek buyuk ihtimal.

Aynı durum bende de oldu, ertesi gün ya da 2 gün içinde ulaşmıştı, hayırlı olsun şimdiden

• Merhaba arkadaşlar bir sorum olucaktı . Dışarıda bulabilecegim g2 spigen slim armor kılıfı satan mağazalar var mı varsada nereler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tqyatmn

Merhaba arkadaşlar bir sorum olucaktı . Dışarıda bulabilecegim g2 spigen slim armor kılıfı satan mağazalar var mı varsada nereler ?

Hocam istanbulda hangi telefoncuya girdiysem hepsi çakma satıyor aman dikkat derim, alacaksanız kutusuz ürün almayın ve kutu içinden orjinallik kodunun yazılı olduğu kağıdın çıkmasına dikkat edin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tqyatmn

Merhaba arkadaşlar bir sorum olucaktı . Dışarıda bulabilecegim g2 spigen slim armor kılıfı satan mağazalar var mı varsada nereler ?

Hocam istanbulda hangi telefoncuya girdiysem hepsi çakma satıyor aman dikkat derim, alacaksanız kutusuz ürün almayın ve kutu içinden orjinallik kodunun yazılı olduğu kağıdın çıkmasına dikkat edin

Bilgilendirdigin için sağol hocam :)
  • Şununla beraber önerebiliceğiniz ekran koruyucu nedir? Telefonu tank gibi yapmak istiyorum spigenden eminim ama koruyucu ne olmalı?

Ayrıca istanbulda orjinal spigen ve koruyucuyu adam gibi yapabilicek bi yer var mı? Sürekli toz bırakıyolar içerde kaç kere ya dükkanda söktürdüm ya kendim söktüm.
  • Kılıf olarak doğru tercihi vermişsiniz hocam ekran koruyucu olarak Buff markasını öneririm eğer ciddi anlamda tank yapmak istiyorsanız, buradan orjinal siteye ulaşabilirsiniz. Burdan başka yerden almanızı tavsiye etmem zira Buff markasının taklidi çok yapılıyor
  • quote:

Kılıf olarak doğru tercihi vermişsiniz hocam ekran koruyucu olarak Buff markasını öneririm eğer ciddi anlamda tank yapmak istiyorsanız, buradan orjinal siteye ulaşabilirsiniz. Burdan başka yerden almanızı tavsiye etmem zira Buff markasının taklidi çok yapılıyor

Hocam spigeni sitesinden alıcam ama dediğim gibi koruyucuya 60 lira verip çöpe atmak istemiyorum. Kendimi biliyorum ben mutlaka toz bırakıp sökücem koruyucuyu

O zaman sorumu değiştiriyim koruyucuyu profesyönel olarak yapan bi yer var mı bildiğiniz? Bunların makineleri filan oluyodu sanki duymuştum böyle şeyler. Gerekirse internetten alıp oraya yaptırabilirim.

• Makinayla yapan yer hiç duymadım hocam eğer bulabilirseniz konuya yazın, ben de öyle bir yerde yaptırmak isterim
  • quote:

Makinayla yapan yer hiç duymadım hocam eğer bulabilirseniz konuya yazın, ben de öyle bir yerde yaptırmak isterim

Basit ama kullanışlı bi makineye benziyo. Makine denemez gerçi.

Aletin 50 lira fiyatı var ama bununla uygulayan bi yer görmedim daha hiç.

Ayrıca telefona özel galiba o yüzden tercih edilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-AINT -- 14 Haziran 2015; 23:54:04 >

• baya basit ve mantıklıymış hocam telefona özel olmasa evrensel bir alet olsa çok iş yapardı
  • Bugün yarın sipariş vericem. G2 de sadece tek ürün var g4 te standlı ince vs olmak üzere 4 5 tane ürün var kıskandım keşke bizdede stand olsa

Birde bazı yerlerde koruyucu hediye geldi filan demişler şu anda varmı öyle bişey? Varsada gelen koruyucu sağlam bişeymi yoksa buffa para bayılacakmıyız illa?

Ayrıca hediye kodu olup kullanmayan varsa hayrına pm atarmı yav bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Homer Jay Simpson

Bugün yarın sipariş vericem. G2 de sadece tek ürün var g4 te standlı ince vs olmak üzere 4 5 tane ürün var kıskandım keşke bizdede stand olsa

Birde bazı yerlerde koruyucu hediye geldi filan demişler şu anda varmı öyle bişey? Varsada gelen koruyucu sağlam bişeymi yoksa buffa para bayılacakmıyız illa?

Ayrıca hediye kodu olup kullanmayan varsa hayrına pm atarmı yav bana

ben spigeni 2013 kasımda aldım, heduye falan cikmadi hocam, spigenin kendi sitesinden alanlarda ciktigini sanmiyorum

• arkadaşlar çok mu kalın
  • Keşke bu kılıftan bulabilsek şimdi...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.