Şimdi Ara

LG G2 Spigen Slim Armor İncelemesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
7
Favori
17.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün akşam koyu lacivert olan rengi sipariş ettim bakalım hayırlısı.
  • TerryMore kullanıcısına yanıt
    hayır çıkmayacak hocam o ürün g2 için maalesef yok, iphone ve nexus modelleri için camdan üretilen bir koruyucu. Evolutive Labs firmasının rhino shield ürünü gibi bir şey ve harika bir koruma sağlıyor videodan anlaşıldığı gibi
  • merhaba arkadaşlar beyaz renk telefon için hangi renk kılıf iyi durur?
  • slm arkadadim kesinlikle beyaz al alamfi isen harika duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ;

Aşağıdaki linkte bulunan ürünle alakalı olarak bilgisi olan kimse var mıdır ?
    Türkiye de temperlenmiş cam koruyucu olarak sadece bunu bulabildim.
    Markasını bilmiyorum ve İnternette aradığımda pek bilgi bulamadım.
    Bilen duyan varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim

Teşekkürler..

http://www.mobilcadde.com/lg-g2-tempered-glass-cam-ekran-koruyucu-14391
  • Bunela? kullanıcısına yanıt
    Kılıfın boyutlarını ölçme şansın oldu mu ya da içeriğinde kitapçık vb. varsa yazıyor mu? Özellikle kalınlık olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Kılıfın boyutlarını ölçme şansın oldu mu ya da içeriğinde kitapçık vb. varsa yazıyor mu? Özellikle kalınlık olarak.

Boyutlardan ziyade ağırlık olarak bilgi vereyim, 40 gram gelmektedir ağırlığı. ebat olarak da kaba taslak üstlerden 4 mm yanlardan 3 mm ve arkadan 4mm olarak genişliyor, gerci ağırlık olarak verdiğim değerden kılıfın ağırlığını sen hesap et, cihaz 140 gramsa kılıf 40 gram.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    @d4hi

dediği gibi hocam, kılıf oldukça ağır ve yanlardan telefonu oldukça kalınlaştırıyor, maalesef tam boyutları ölçemedim kutu içeriğinde de yazmıyor ancak bunca kabalaştırmaya rağmen telefona farklı bir hava kattığı konusunda kullanıcılar hemfikir
  • Ana konuda başka bi fotoğraflara da baktım, gördüğüm kadarıyla telefonun 2 katı kadar bi kalınlık varmış.
  • @Nétwork aynen. Hatta ilk taktığımda tek elimde belirgin ağırlığını hissettiriyor cihazda, cihaz normalde gayet kibar özellikle üst kısım çok ince ama bu kılıflı takınca o kibarlık estetik gidiyor ama @Bunela? dediği gibi ayrı bir hava katıyor, o ağırlığa da zamanla alışıyoruz, bence korumasına karşın bu ağırlık kendini hissettirmiyor diyebilirim özetle (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d4hi -- 29 Ocak 2014; 14:00:11 >
  • d4hi kullanıcısına yanıt
    Daha telefonu almaya ikna edemedik kendimizi, kılıfları sorgular oldum. Bakacağız artık ne diyelim. Teşekkürler yinede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Daha telefonu almaya ikna edemedik kendimizi, kılıfları sorgular oldum. Bakacağız artık ne diyelim. Teşekkürler yinede.

Rica ederim ne demek. G3 yolda teknoloji durdurak bilmiyor, hayırlısı olsun diyelim o zaman..
  • güzel ama biraz kaba
  • güzel faydalı bir konu olmus bende telefonun siparişini verdim suan kargoda kılıf bakınmaya basladım :) kazandırdığı görünüm çok hoş fakat 50 tl ücreti ve boyutlarda yaptığı değişiklik düşündürüyor.
  • tolgahan22 kullanıcısına yanıt
    alternatif olarak nillkin markasının hard caselerine bakabilirsiniz hocam, fazla korumaz ancak çok kaliteli ve hoş görünürler
  • Bunela? kullanıcısına yanıt
    Güzel inceleme olmuş hocam da bu kılıf ekranıda koruyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kavalalı92

Güzel inceleme olmuş hocam da bu kılıf ekranıda koruyormu ?

ekranın üstüne çıkıntı yaptığı için yere düşmelere karşı bir miktar koruyabilir
  • Ben de s4 için neo-hybrid aldım. Kapak çok kaliteli ve koruma özelliği tam. Ancak telefon hem büyüdü hem de ağırlaştı. 1 hafta kadar dayandım ve çıkardım.
  • bu üründen mavi renkte satan varsa ırtıbat kurabilir .
    alınık spigen
  • Hergi bir rengini satan varsa bende dusunuyorum arkadaslar :) beyaz tercihimdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.