Şimdi Ara

LG G2 Spigen Slim Armor İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
7
Favori
17.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arka kasa eyvallah da ekran ne olacak usta ?
    Mühim olan ekran zaten,flip coverlar fayda etmez mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel inceleme olmuş, her zaman armor kılıf öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Escobar

Arka kasa eyvallah da ekran ne olacak usta ?
    Mühim olan ekran zaten,flip coverlar fayda etmez mi ?

flip cover sevmiyorum, lg den hediye geleni de sattım ve bunu aldım. Ön kısma da bir xtremeguard ekran koruyucu alınca telefon tank oluyor zaten hocam
  • Bunela? kullanıcısına yanıt
    Şu darbeye kırılmalara karşı dayanıklı olan ekran koruyucusu mu ?

Sanmıyorum,incecik bir yapışkanın bir ekranı koruyacağına,ama harbiden öyle bir teknoloji varsa şayet verilen paraya acınmaz.
  • quote:

Sanmıyorum,incecik bir yapışkanın bir ekranı koruyacağına,ama harbiden öyle bir teknoloji varsa şayet verilen paraya acınmaz.

yeterli mi

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    ekran koruyucusu dünyasında teknoloji çok ilerlemiş hocam
  • LG G2 için en çok beğenilen Spigen Slim Armor, faturalı ve doğrulama kodu ile gönderilen orijinal ürünler stoklarımızda..

http://www.monofe.com/urun/494/spigen-sgp-lg-g2-case-slim-armor.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: monoFe

LG G2 için en çok beğenilen Spigen Slim Armor, faturalı ve doğrulama kodu ile gönderilen orijinal ürünler stoklarımızda..

http://www.monofe.com/urun/494/spigen-sgp-lg-g2-case-slim-armor.html

hocam spigen.com.tr de beğendiğim gold 5s kapağı 49 tl sizde 34 tl... nasıl onlardan daha ucuza satabiliyosunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

yeterli mi

BUFF un bile sahteleri var artık

LG G2 için birde OtterBox firmasının yaptığı Ön-Arka koruyucu filmler var..

Şu mesela :

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/otterbox-360-lg-g2-d802-ekran-koruyucu-film-98939980

• @Bunela? hayırlı olsun g2, bende nexus 4'den bu cihaza geçtim. Kılıf ararken konuna denk geldim, bizim gibi bumperli cihaz kullanmya alışık olanlara bu kılıf normal gelecek gibi.

Arka renkli kapak çıktıkdan sonra biçimsiz gibi duruyor, normalde siyah sipariş edeceğim ama kapaksız da güzel duruyorsa renkli sipariş geçebilirim.
  • d4hi kullanıcısına yanıt
    kapaksız çok saçma bir halde duruyor hocam, ne yazık ki kullanılmaz o şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bunela?

kapaksız çok saçma bir halde duruyor hocam, ne yazık ki kullanılmaz o şekilde

Teşekkürler metalik yada diğer siyah stoğa geldiği zaman sipariş geçeceğim inşallah.
  • bendede metalik olanı var ama telefon 3310 gibi oluyor diye quickwindow takıyorum
  • hocam inceleme için teşekkürler.

Bu değilde ballistic firmasının kılıfları var, onları çok merak ediyorum türkiye de de satılmıyor.
    http://www.goballisticcase.com/products/lg-g2-ballistic-shell-gel-sg-series-case-verizon-only

bundan bulamazsam bu koruyucuyu alacağım
  • TerryMore kullanıcısına yanıt
    çok sağlam ürünlere benziyorlar hocam ancak sanki telefonu spigenden daha kaba hale getirecek gibi duruyorlar
  • Benim için boyut sorun değil hocam. Çünkü telefonların, kırılmayı geçtim çizilmesi bile insanın canını sıkıyor sonuçtu sürekli yanımızda taşıdığımız bir alet.
    Cep telefonu olayı işlevinden çok önemli bir aksesuar oldu artık

@Bunela?
  • TerryMore kullanıcısına yanıt
    Spigenin korumasından şüpheniz olmasın hocam, isterseniz tough armor modelinin g2 için çıkmasını bekleyin. slim armor da tam koruma sağlıyor ancak iphone 5 ve bazı akıllı telefonlar için üretilen tough armor gerçekten inanılmaz. tough armor drop test

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bunela? -- 29 Aralık 2013; 20:58:07 >
  • Hocam anlamadığım bir şey var video da ekran kırıldı zannettim üzerinden kalın bir jelatin çıkarttı. şimdi bu slim armor' u aldığımız da içinden bu kalın jelatinimsi şey de çıkacak mı ?undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TerryMore -- 31 Aralık 2013; 15:40:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TerryMore

Hocam anlamadığım bir şey var video da ekran kırıldı zannettim üzerinden kalın bir jelatin çıkarttı. şimdi bu slim armor' u aldığımız da içinden bu kalın jelatinimsi şey de çıkacak mı ?undefined

Aynı soruyu bende sormuş olayım. Çıkmayacak biliyorum ama ekran koruyucu sgp'nin koruyucusu değil mi? Videodaki?

• Bu arada spigen.com.tr de %25 inidirim var slim armor 37.43 tl düşmüş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.