Şimdi Ara

LG G2 sahibi ilk 2222 kişiye QuickWindow Kılıf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
2
Favori
12.965
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG G2 alan ve kayıt formunu dolduran ilk 2222 kişiye QuickWindow Kılıf hediye ediyoruz.
    Hemen Başvur:
    http://sendenogreniyorum.com/sub6.html

https://www.facebook.com/photo.php?v=546948008710424

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gloom4u -- 1 Ekim 2013; 10:06:12 >

• Kılıfı verin alcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Predator536

Kılıfı verin alcam
    Benim bildiğim sıcak fırsatlar beleş kılıf için telefonu satın alır. Ama şaka bir yana telefonu inceledim çok hoşuma gitti. LG bu sefer hakikaten çok güzel bir telefon yapmış. Sınırlı sayıda da olsa ücretsiz kılıf dağıtması ve Türkiye piyasasına diğer telefonların fiyatına kıyaslayınca çok güzel bir fiyattan girmesi çok yerinde bir hareket olmuş. Çok güzel hareketler bunlar, LG yi tebrik ediyorum.

• LG piyasayı kızıştırıyor bu tüketici açısından çok iyi
    Dizayn ve özellik bakımından LG bu kez bir adıö önde.Tek soru işareti ikinci el piyasasında hak ettiği değeri bulur mu acaba diye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyler7

LG piyasayı kızıştırıyor bu tüketici açısından çok iyi
    Dizayn ve özellik bakımından LG bu kez bir adıö önde.Tek soru işareti ikinci el piyasasında hak ettiği değeri bulur mu acaba diye...

bence LG haketmiyor ... amiral gemisi dediği cihazın özellikleri kaliteli olabilir ama sabit hafıza ve sadece 2 değişik hafızaya sahip ürün çıkarmak pekde akıl karı değil ... 32 gb lık modeli var ama koskoca tcell satmıyor elimizde yok sadece siyah model var diyor bu ne saçmalık ... böyle satış stratejisimi olur ?.. iphone bile 3 çeşit hafıza çıkartıyor ve hiçbirisi yok satmıyor hepsinden bolca mevcut ... kaldı ki 16 gb lık modelin kullanılabilir hafızası için Chip dergisinin test yorumcuları şöyle diyor : "G2'nin test ettiğimiz modeli 16 GB'lık dahili hafızaya sahipti. Eğer bu modeli tercih edeceksiniz 10 GB, tam rakam vermek gerekirse 10.872 MB'lık kullanılabilir hafızayla karşılaşacağınızı hemen söyleyelim." 32 gblık modelini almak istiyorum ama yok ... birtek teknosa.com ve kliksa.com sattı onlarında şu anda elinde yok ... bu mu LG ?...

• quote:

Orijinalden alıntı: sporcu42

quote:

Orijinalden alıntı: freestyler7

LG piyasayı kızıştırıyor bu tüketici açısından çok iyi

bence LG haketmiyor ... amiral gemisi dediği cihazın özellikleri kaliteli olabilir ama sabit hafıza ve sadece 2 değişik hafızaya sahip ürün çıkarmak pekde akıl karı değil ... 32 gb lık modeli var ama koskoca tcell satmıyor elimizde yok sadece siyah model var diyor bu ne saçmalık ... böyle satış stratejisimi olur ?.. iphone bile 3 çeşit hafıza çıkartıyor ve hiçbirisi yok satmıyor hepsinden bolca mevcut ... kaldı ki 16 gb lık modelin kullanılabilir hafızası için Chip dergisinin test yorumcuları şöyle diyor : "G2'nin test ettiğimiz modeli 16 GB'lık dahili hafızaya sahipti. Eğer bu modeli tercih edeceksiniz 10 GB, tam rakam vermek gerekirse 10.872 MB'lık kullanılabilir hafızayla karşılaşacağınızı hemen söyleyelim." 32 gblık modelini almak istiyorum ama yok ... birtek teknosa.com ve kliksa.com sattı onlarında şu anda elinde yok ... bu mu LG ?...

Alıntıları Göster
    kılıflarda acayip şık telefon aldıracak cinsten

• quote:

Orijinalden alıntı: crona

kılıflarda acayip şık telefon aldıracak cinsten

Alıntıları Göster
    muthıs bır telefon..s3 deneyıp 1 hafta ıcınde yenıden ıphone'a donmustum ama bu cıhazla dönmem sanırım..Iphone5 ıle takasladık..gercekten guzel cıhaz..cok hızlı cok akıcı..ben cıdden cok memnunum..
    kılıfa gelınce ınsallah yollarlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmrkartal

muthıs bır telefon..s3 deneyıp 1 hafta ıcınde yenıden ıphone'a donmustum ama bu cıhazla dönmem sanırım..Iphone5 ıle takasladık..gercekten guzel cıhaz..cok hızlı cok akıcı..ben cıdden cok memnunum..
    kılıfa gelınce ınsallah yollarlar :)

Alıntıları Göster
    bu site lg nin mi acaba? lg türkiye sayfasına bu siteye dair bişey göremedim...
  • sporcu42 S kullanıcısına yanıt
    iphone un son modelinin tedariğinde sorun olacağı soyleniyor. Sonuçta ülkemizde g pro da var o yüzden g2 den az sayıda ve tek seçeneği yolluyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

iphone un son modelinin tedariğinde sorun olacağı soyleniyor. Sonuçta ülkemizde g pro da var o yüzden g2 den az sayıda ve tek seçeneği yolluyorlar.
    Az önce LG Türkiye'nin 444 6 543 numaralı telefonundan müşteri temsilcisi ile yapmış olduğu görüşme neticesinde;

- Site LG Türkiye'ye ait
    - Kılıflar kampanya bitiminden sonra dağıtılacak

Bu nedenle kontenjanın bir an evvel doldurulmasında fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: HuKe

Az önce LG Türkiye'nin 444 6 543 numaralı telefonundan müşteri temsilcisi ile yapmış olduğu görüşme neticesinde;

- Site LG Türkiye'ye ait
    - Kılıflar kampanya bitiminden sonra dağıtılacak

Bu nedenle kontenjanın bir an evvel doldurulmasında fayda var

Alıntıları Göster
    Bu meşhur 125 tl lik kılıf değil mi?

teknosa bedava vermişti sanki.

Hepsiburada da kılıf yoktu, hepsiburada dan alanlar yaşadı ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

Bu meşhur 125 tl lik kılıf değil mi?

teknosa bedava vermişti sanki.

Hepsiburada da kılıf yoktu, hepsiburada dan alanlar yaşadı ;)

Alıntıları Göster
    1.5 milyar sayacağım ve 10 gb sabit hafızalı telefonum olacak , çok kötü bir durum, lg hemen 16 gb dediği modeli çekip 32 gb den sürmeli ve 16 gb lerin dahili hafızasını 64 olarak revizyona gitmeli, yoksa tam bir hayal kırıklığına uğrayacak bu gidişle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

1.5 milyar sayacağım ve 10 gb sabit hafızalı telefonum olacak , çok kötü bir durum, lg hemen 16 gb dediği modeli çekip 32 gb den sürmeli ve 16 gb lerin dahili hafızasını 64 olarak revizyona gitmeli, yoksa tam bir hayal kırıklığına uğrayacak bu gidişle.

iphone 4, 4s, 5'in 16 gb versiyonları nasıl milyonlarca sattı o zaman?
  • Kılıfı alana telefonu hediye etselerdi, formu doldururdum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

Headshot.
  • quote:

quote:

bunun cevabını ben de bilmiyorum, sen de bilmiyorsun,kısaca kimsenin cevaplayamadığı bir soru bu?
    hatta iphone 5s çıktığı gün frankfurtta 2 gece üstüste ilk alan olmak için 500 kişinin niye uyku uyumadan sırada beklediğini bilen de yok

• quote:

quote:

quote:

bunun cevabını ben de bilmiyorum, sen de bilmiyorsun,kısaca kimsenin cevaplayamadığı bir soru bu?
    hatta iphone 5s çıktığı gün frankfurtta 2 gece üstüste ilk alan olmak için 500 kişinin niye uyku uyumadan sırada beklediğini bilen de yok

Alıntıları Göster
    LG G2 tüm android telefonlar içerisinde piyasadaki en iyi telefon olduğunu kanıtladı, özellikle fiyat performans olarak S4 ü geride bıraktığını rahatlıkla söyleyebiliriz.
    Smart cover kampanyası da cabası olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePrayer

LG G2 tüm android telefonlar içerisinde piyasadaki en iyi telefon olduğunu kanıtladı, özellikle fiyat performans olarak S4 ü geride bıraktığını rahatlıkla söyleyebiliriz.
    Smart cover kampanyası da cabası olmuş.

Alıntıları Göster
    Formu doldurduk bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dHmann

Formu doldurduk bakalım

Alıntıları Göster
    Telefonu 20 gün sonra alacam inşallah bitmez 1500 kişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: medicus07

Telefonu 20 gün sonra alacam inşallah bitmez 1500 kişi

Günlük ortalama 200 azalıyor sayı bende dün verdim teknosadan sipariş. Umarım benim kide yetişir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.