Şimdi Ara

lg g2 hard brick oldu sanırım yardım lütfen (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
3
Favori
7.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ayni sorun benim telde de oldu xda da tanistigim biri Yardimiyla yapmistim yapmak istiyorsaniz yardim edebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sorundan bende müzdarip idim yaklaşık 10 saat çalışmanın ardından ve forumdaki hocalarımdan yardım alarak ubuntu üzerinden bütüm img dosyaları flahlanarak sorun aşılmıştır(yardımlarından dolayı @-forumber- ve @androkolik ve @mousekiller hocalarıma teşekkür ederim)
  • talipburak kullanıcısına yanıt
    Birşey yapmadık. Güle güle kullanın.

• Hala sorun yasayanlar ayrintili bilgiyi surada bulabilir
    http://goo.gl/gK9fAi

• ubuntu olmadan bu iş başka nasıl hallolunur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merkep

ubuntu olmadan bu iş başka nasıl hallolunur?

PM attım
  • Slm hocam benim telefonum lg g3 d852 benim telefonum hiç açılmıyor download mod falan hiç birşey yok lütfen yardımcı ol ne yapabilirim pc ye bağlarken baglandi işareti çıkıyor

• acil yardım arkadaşlar

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dehşet.35 -- 7 Temmuz 2016; 4:08:31 >
  • hepsini denicegim insallah olur
  • Elimde bir arkadaşın yurtdışından gelmiş ve imei atılmış 16gb g2 si var. Telefon kapandı ve bir daha açılmadı Bu telefon hiçbirşeye cevap vermiyor. Şarja takıyoruz, pc ye bağlıyoruz vs. hiçbir tepki yok. Bildirim ledleri yanmıyor. Pc de görmüyor. Download moda girmiyor. Pc ye takarken ses kısma tuşuna da basıyoruz yine hiçbir tepki yok. Yani fastboot a da girmiyor. Yani anlayacağınız burada yazılan ve tavsiye edilen ne varsa yaptım hiçbir tepki yok. Bunu hayata döndürmenin bir yolu varmı? Yoksa anakart mı değişmesi gerekiyor? Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxxel

Elimde bir arkadaşın yurtdışından gelmiş ve imei atılmış 16gb g2 si var. Telefon kapandı ve bir daha açılmadı Bu telefon hiçbirşeye cevap vermiyor. Şarja takıyoruz, pc ye bağlıyoruz vs. hiçbir tepki yok. Bildirim ledleri yanmıyor. Pc de görmüyor. Download moda girmiyor. Pc ye takarken ses kısma tuşuna da basıyoruz yine hiçbir tepki yok. Yani fastboot a da girmiyor. Yani anlayacağınız burada yazılan ve tavsiye edilen ne varsa yaptım hiçbir tepki yok. Bunu hayata döndürmenin bir yolu varmı? Yoksa anakart mı değişmesi gerekiyor? Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

USB ile bağladığınızda bilgisayarda "Aygıt Yöneticisi"nde herhangi bir değişiklik oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Elimde bir arkadaşın yurtdışından gelmiş ve imei atılmış 16gb g2 si var. Telefon kapandı ve bir daha açılmadı Bu telefon hiçbirşeye cevap vermiyor. Şarja takıyoruz, pc ye bağlıyoruz vs. hiçbir tepki yok. Bildirim ledleri yanmıyor. Pc de görmüyor. Download moda girmiyor. Pc ye takarken ses kısma tuşuna da basıyoruz yine hiçbir tepki yok. Yani fastboot a da girmiyor. Yani anlayacağınız burada yazılan ve tavsiye edilen ne varsa yaptım hiçbir tepki yok. Bunu hayata döndürmenin bir yolu varmı? Yoksa anakart mı değişmesi gerekiyor? Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

USB ile bağladığınızda bilgisayarda "Aygıt Yöneticisi"nde herhangi bir değişiklik oluyor mu?

Aygıt yöneticisin de de hiçbir hareket ve değişiklik olmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Aygıt yöneticisin de de hiçbir hareket ve değişiklik olmuyor.

Anakartın değişmesi gerek öyleyse.

• resurrection remix 5.7.4 yükledikten sonra devamlı logosunda kalıyor gapps apk larını yüklüyor sonra yine reset 4-5 defa logo yanıp sönüyor hep aynı tekrar, tel download moda giriyor ama asla flash tool dan stock rom yükleme yapamıyorum. o değil sorun hiç bir şeye benzemiyor laptap da başka lg g2 ye flash tool ile yüklüyorum ama benimkine olmuyor retry de kalıyor ne yapıcaz bilemiyorum kafayı yedim artık
  • Boot dosyası silinmemiş, veya zarar görmemiş telefonlar için ubuntuya falan gerek yok, bu şekilde pcye bağlandığınızda disk biçimlendir muhabbeti oluyorsa XDA developers sitesinden
    SRK tool indirin (768 mb) SRK tool muhteşem bir program..
    Disk biçimlendirme hatasını düzeltiyor ve telefon direk download mode da açılıyor
    programa tekrar girip isteğe bağlı olarak root ve recovery de atabiliyosunuz, fastboot v.s hepsi var.
    Adam fix de kalitenin adı :D SRK tool can simidi gibi ;)
  • arkadaşlar benim telefonumda tamamen kilitlendi lieageos rom yüklerken brick oldu ne yaptıysam olmadı en son lg logosu geliyor ordan oteye ekran az bişey parlıyo gene reset atıyordu. lg mobile support tool yükledim sonra içinde kurulum yaparken leneage os tamamen telefonun içini tamamen silmişti support tool çalıştırdım telfonu baglayınca biraz bekedi yazılım bulundu dedi direkt yazılım yükseltmesi bulundu dedi bende yukselt dedim yeniden sıfır android 5 i kurdu bilginiz olsun. bir kişiyi faydasıolursa nemutlu iyi günler kolay gelsin bu arada şimdi yeniden anroid yediyi yükliyecem.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.