Şimdi Ara

[LG-G2][D802] TOT DOSYASI İLE STOCK ROM YÜKLEME (HARD BRİCK KURTARMA) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
19
Favori
82.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan anlatımlara göre pc ye formattan sonra denedim led lanbası yanmaya basladı ama ekran hala aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben sizi anlıyorum hocam telefon g2 olmasa g2 dosyalarıyla root olmazdı veya flashtool %90 a kadar yukleme yapmazdı

[LG-G2][D802] TOT DOSYASI İLE STOCK ROM YÜKLEME (HARD BRİCK KURTARMA)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlbozkurt -- 6 Şubat 2016; 13:29:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mlbozkurt

ben sizi anlıyorum hocam telefon g2 olmasa g2 dosyalarıyla root olmazdı veya flashtool %90 a kadar yukleme yapmazdı

Hocam ben zaten telefon G2 değil demiyorum, D802 değil o cihaz diyorum. Telefonun hemen hemen her parçası farklı modellerden (D800,D801,D802,D803,D805,LS980,VS980) alınma parçalar. Bu yüzden atacağınız her yazılım uyumsuz çalışacaktır, şu anda olduğu gibi.

TeamViewer'dan yardım etmek isterim yine de.

• Hocam ben hakkarideyim tamda sınırda net saglam olsa valla iyi olurdu ama imkanlar malum bu cihaz çöpmü oldu diyorsunuz simdi

• READY yazdıktan 1-2 sn sonra program çalıştırmayı durduruyor nasıl hallederiz?
  • arkadaşlar ilk sayfadaki tot ile yüklemeyi yaparken hata alıyorum.
    partition changed hatası alıyorum. Telefonum brick kaldı. Yardım lütfen.
  • Arkadaşlar bendede D802 görünümlü D801 var.
    Dogal olarak D802 yazılımı yükledim ve dokunmatik sorun yarattı.
    Şimdi D801 in TOT ve KDZ dosyalarını indirdim ama flashlayamıyorum hata veriyor.
    D802 yazılımları yükleniyor ama D801 ler olmuyor.
    Sizlerden ricam rom degişiklerini nasıl yaptınız.
    Lg flashtool ve Lg flash tool 2014 ile yükleme yapamadım.Malum cihazı D802 olarak görüyor D801 romlarını yüklemiyor.
    Yardımcı olacak arkadaslara şimdiden teşekkürler.
    Saygılar
  • selamlar benimde dokunmatik sapıttı sorunu çözen arkadaşlar yardımcı olabilirmi
  • eğer kapak arkasındaki imei doğru ise

bu rom sizin telefon içindir D802 kdz romu. Sanırım marshmallow

linkten indirip kurabilirsiniz
    http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FWC7N1I2329MALP55D82I08/D80230B_00.kdz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vesbuci -- 22 Şubat 2016; 20:36:20 >
  • lg g2 d803 tot dosyalarını nerden bulucaz bilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: incali

selamlar benimde dokunmatik sapıttı sorunu çözen arkadaşlar yardımcı olabilirmi

Aynı sorunu bende yaşıyorum cihazın anakartında d800 yazıyor d802 rom yüklemişler yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı acaba
  • Arkadaşlar merhaba,

ilk sayfadaki şekilde yaptım, flash toodla Ready kısmında duruyor ilerlemiyor, aygıt yöneticisinden Port değişimi yapamadım. Benim pc de Port diye bir sekme çıkmıyor, yardım edebilir misiniz telefon download modda kaldı kdz ile de yapamadım lütfen yardım edin
  • Ready yazısında kalıyorum hocam.Yardım edebilir misiniz ?

EDIT: Sorunu çözdüm.Bu sorundan muzdarip arkadaşlar bir de bu driverları kurmayı denesinler.

https://drive.google.com/file/d/0B_nizg6yUZ0NWnp5b2U2VkxKbFE/edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-00B482800 -- 11 Mart 2016; 17:06:45 >
  • Anlatımda sunulan .TOT dosyası rar dosyasında CRC bozuk diyerek hata veriyor ve rar çıkmıyor. İnternette araştırdığım sitelerden inenlerde de maalesef aynı sorunlar var: İndirdiğim dosyaların isimleri aşağıda varsa düzgün bir TOT dosyası önerir misiniz ?

LGD802AT-V10b-EUR-XX-SEP-07-2013-16G (Konu anlatımında olan dosya ismi bu)
    BIN_LGD802AT-00-V10a-425-02-SEP-05-2013-16G (indirdiğim diğer bozuk rar dosyası)
    BIN_LGD802AT-00-V10b-EUR-XX-SEP-07-2013-16G (indirdiğim diğer bozuk rar dosyası)
  • dark3n D kullanıcısına yanıt
    Buradan indirin ilk mesajda da mevcut bu link indirdikten sonra md5 kontrolü yapın

https://www.androidfilehost.com/?fid=23501681358540781

• quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

Buradan indirin ilk mesajda da mevcut bu link indirdikten sonra md5 kontrolü yapın

Md5 kontrolü nedir ?
  • arkadaşlar benim telefon lolipop buna da mı 10 b yükleyeceğiz ayrıca laf memory size error bu hatayı alıyorum yükleme yaparken
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

1 - Verdiğiniz rom 32 gb için benim telefonum 16 gb fark eder mi ? Verdiğinizi indirdim sorunsuz çıktı. 16 gb olanlar maalesef sorunlu.
    2-

bu hata ile karşılaştım.
    3- Benim telefonum "Download mode" a girmiyor. Critical Error sayfasındayım.

Çözüm öneriniz var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark3n -- 9 Nisan 2016; 17:13:06 >

• dark3n D kullanıcısına yanıt
    Fark etmez 32 yada 16. Download moda girmeden yükleme yapamazsınız zaten critical error hatasında download moda geçme seçeneği vardı galiba

• Merhaba arkadaşlar forumu inceledim bir iki arkadaş benimle aynı hatayı almış.Sanırım uygun dosyaları bulmak gerekiyormuş.Aşağıdaki hatayla bende karşılaştım bu konuda çok fazla bilgim yok.Üst mesajlarda d802 ve d802Tr olmak üzere iki çeşit varmış şimdi ben Hangi dosyayı indirmem gerekiyor yardım edebilir misiniz
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.