Şimdi Ara

[LG-G2][D802] TOT DOSYASI İLE STOCK ROM YÜKLEME (HARD BRİCK KURTARMA) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
19
Favori
82.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G2 arkadaşın ,ben G3 e geçtim çatlaklar yüzünden bıraktım, G4 de istediğim gibi olmayınca M9 a geçtim. Ama G2 elimin altında var.
    Zaten de cep telefon işi yapınca değiştirmek biraz daha kolay oluyor:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende G3 te oluşan problemi bu şekilde halletmiştim.
  • Merhaba;

Birinci sayfadaki lgD802AT-00-V10f-EUR-XX-DEC-17-2013-32G+0.zip romu yerine LG'nin G2 için yayınladığı ve imei numaramız ile sorguladığımız en son romu (lolipop 5.0.1 veya kit kat 4.4) indirip tot dosyası ile kurulum yapabilir miyiz?

Teşekkürler

En son rom sorgulama linki : http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=İMEİ-NUMARASI-YAZILACAK
  • quote:

Orijinalden alıntı: kokanche

Merhaba;

Birinci sayfadaki lgD802AT-00-V10f-EUR-XX-DEC-17-2013-32G+0.zip romu yerine LG'nin G2 için yayınladığı ve imei numaramız ile sorguladığımız en son romu (lolipop 5.0.1 veya kit kat 4.4) indirip tot dosyası ile kurulum yapabilir miyiz?

Teşekkürler

En son rom sorgulama linki : http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=İMEİ-NUMARASI-YAZILACAK

Bu şekilde indireceğiniz rom dosyası kdz dosyasıdır ve flash tool 2014 ile o dosyayı flashlayabilirsiniz burada kullandığımız dosya tot dosyasıdır ve formatı farklıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teşekkür sayenizde telefonumu kurtarabildim
  • Merhabalar.
    cihazı fastbot tan nasıl cıkarabiliriz
    yardımcı olabilirmisiniz.
  • hocam fastbotu hallettim şimdi flashtoll dan yükleme yaparken laf hatası veriyor
    ne yapmalıyım
  • şimdide %94 te hata veriyor :S fbot fail diye
    yardım edecek yokmu ?
  • Yardım edecek bi ALLAH ın kulu yokmu ?
  • Black hocam benim sorun içinden çıkılmaz gibi birşey aicp güncellemesini indirdim ama aicp otadan kurmadı bende manuel kurayım dedim twrp den kurdum ama cihaz aicp güncelleniyor dedi uygulamaları optimize etti ancak finshing boottan sonra yine uyg optimize ekranına döndü recoveryden diğer romlarıma dönüş yapayım diyorum recovery e girmiyor flash tool ile yazılım yüklemeye çalıştım ancak download mode da hem pc görmüyor hem de telefonun ekranında com-2 5 vs rakam gelmiyor ne yapabilirim lg driver vs kurulu

• R e a L i z m R kullanıcısına yanıt
    Kimseyi etiketlemeden kimden yardım istiyorsunuz birisi girip görürse cevap verir etiketlerseniz işiniz hızlanır

• Onur C. O kullanıcısına yanıt
    Recovery ye girer hocam rom yükleme bozmaz genelde recovery i. driver ları kaldırıp yeniden kurmayı deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

Recovery ye girer hocam rom yükleme bozmaz genelde recovery i. driver ları kaldırıp yeniden kurmayı deneyin

Hocam manuel olarak giremedim ben aicp rom yüklüydü

İki farklı tuş kombinasyonu var ikisini de denediniz mi

• quote:

Evet hocam denedim bir başka sorunum pc telefonu görmüyor bu yüzden 2 de tıkanıyor bunu çözersem hallederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur C.

quote:

Evet hocam denedim bir başka sorunum pc telefonu görmüyor bu yüzden 2 de tıkanıyor bunu çözersem hallederim

Hocam yaptım sonunda dp tools ile zorladım bişeyler twrp ye girip yaptım
    Geçmiş olsun hocam

• üstad eline emeğine sağlık. sorunumu halletmeme vesile oldun.
  • quote:

Geçmiş olsun hocam

Tesekkurler hocam :)

• ben de bu şekilde atmak istiyorum ama device different hatası alıyorum...lütfen yardımcı olurmusunuz.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.