Şimdi Ara

[LG-G2][D802] TOT DOSYASI İLE STOCK ROM YÜKLEME (HARD BRİCK KURTARMA) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
19
Favori
82.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Equalinde

Her türlü hatayı aldım bu da yenisi yardım eder misiniz [LG-G2][D802] TOT DOSYASI İLE STOCK ROM YÜKLEME (HARD BRİCK KURTARMA)

Aynı hatayı alıyorum. Yardımcı olabilicek kimse yok mu çok acil

• Kardeşler telefon ne şarj oluyor ne de bilgisayara bağlayınca gözüküyor. Hiçbir tuş kombinasyonu da işe yaramıyor. Şarjı da bitti. Yani şarjı bitti kapandı ve açılmadı. 4 senedir hiç rom falan kurmadım. Orjinali neyse öyle kullandım. Şarjı bitti ve öldü. Allah Muhammed aşkına yardım edin.
  • Telefoncuya git USB soketi değiştirt muhtemelen çözülür. Yinede telefoncuya sormanda fayda var nesi var diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıntının o olduğuna emin olsak alıp kendim yapacağım. Hatta komple Flex'ini alacağım mikrofon vs. 70 80 lira. Ama anakarttan şüpheleniyorum. Bunu net olarak öğrenmek lazım önce dediğim gibi :( Onu bir yolunu arıyorum telefoncuya gitmeden evvel.
  • G2 ye ne zaman twrp yükleyip tom atmayı denesem brivk oluyor. Twrp olmadan bilgisayardan custom rom atamazmıyız? G2 ye rom atanlar nasıl atıyor. Bende twrp yükleme sonunda hep brick oldu telefon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg g2 telefonu win10 da bu yöntemle başarılı bir şekilde gerçekleştirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: necii

G2 ye ne zaman twrp yükleyip tom atmayı denesem brivk oluyor. Twrp olmadan bilgisayardan custom rom atamazmıyız? G2 ye rom atanlar nasıl atıyor. Bende twrp yükleme sonunda hep brick oldu telefon
    Hangi yöntemi kullanıyorsunuz? Apk ile root atarak twrp kurup daha sonra flashlamayı denedinizmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: andersin

Hangi yöntemi kullanıyorsunuz? Apk ile root atarak twrp kurup daha sonra flashlamayı denedinizmi?

Alıntıları Göster
    Hocam hallettim onu. Ancak şindi telefon sürekli kart hatası vermeye başladı. Kendi kendine kapanıp açılıyor hattı görmediği için. Telefoncular ana kart değişmesi kazım deyip hiç bakmıyorlar telefona. Ama bazende hiç hata vermeden çalılıyor. Nasıl iş anlamadım. Telefonumu çok seviyorum değiştirmekte istemem şu zamandaki fiyatlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • necii kullanıcısına yanıt
    Hocam romdan kaynaklı olabilir öyle hatalar direk anakart a atmak anlamsız sorunu. İstersen güncel bir costum rom deneyip o şekilde kontrol edin bakalım aynı sıkıntı varmı. Ben 3-4 senedir bu telefonu evde tablet niyetine kullanırım ve çok memnunum. Simkart sorunsuz. Bir ayrı önerimde cm13 de telefon 7-8 saat ekran süresi veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andersin

Hocam romdan kaynaklı olabilir öyle hatalar direk anakart a atmak anlamsız sorunu. İstersen güncel bir costum rom deneyip o şekilde kontrol edin bakalım aynı sıkıntı varmı. Ben 3-4 senedir bu telefonu evde tablet niyetine kullanırım ve çok memnunum. Simkart sorunsuz. Bir ayrı önerimde cm13 de telefon 7-8 saat ekran süresi veriyor.
    Orginal rom olarak kullanıyorum yine yapıyor. Eski bir telefondan ana kartı değiltirdim. Bakalım nasıl olacak. Deneyip yazarım sonucu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • necii kullanıcısına yanıt
    umarım sorun hallolur.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.