Şimdi Ara

[LG-G2][D802] TOT DOSYASI İLE STOCK ROM YÜKLEME (HARD BRİCK KURTARMA) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
19
Favori
82.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaşlar laf memory size error hatasının çözümü varmıdır hütfen acil yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: esen38

Ya arkadaşlar laf memory size error hatasının çözümü varmıdır hütfen acil yardım

Yardım edecek bir Allah kulu yokmudur ya
  • quote:

quote:

Ya arkadaşlar laf memory size error hatasının çözümü varmıdır hütfen acil yardım

Aynı hatayı ilk deneyişimde bende aldım 2. deneyişimde şaun kurulum yapıyor %75
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamilim90

quote:

quote:

ben çok denedim ama olmadı garantiye gönderdik
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mamilim90

quote:

quote:

ben çok denedim ama olmadı garantiye gönderdik

Hadi ya geçmiş olsun Ben birazdan 4.4.4 yüklicem kitkat inşallah bi sıkıntı çıkmaz uğraştırdımı baya uğraştırıyor

• d802tr için kitkat tot nereden bulabilirm?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark3n

quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

Buradan indirin ilk mesajda da mevcut bu link indirdikten sonra md5 kontrolü yapın

https://www.androidfilehost.com/?fid=23501681358540781

1 - Verdiğiniz rom 32 gb için benim telefonum 16 gb fark eder mi ? Verdiğinizi indirdim sorunsuz çıktı. 16 gb olanlar maalesef sorunlu.
    2-
     [LG-G2][D802] TOT DOSYASI İLE STOCK ROM YÜKLEME (HARD BRİCK KURTARMA)

bu hata ile karşılaştım.
    3- Benim telefonum "Download mode" a girmiyor. Critical Error sayfasındayım.

Çözüm öneriniz var mı ?

Kardeşim benim g2 de critical error da kaldı Çözümü jtag mış forumber kardeşin paylaştığını yapamadıysan tek çözüm jtag mış.

• Recoverysiz halde brickledim d802 model g2 mi. DM'a erişebiliyorum fakat flash tool %2 hatası veriyor bu yöntem işe yarar mı ?
  • Benim cihazımda şu beyaz çizgili ekranda kaldı. Çözen arkadaşlar nasıl çözdüler?
  • Ekranda beyaz çizgiler varken Flashtool 2014 ile 30d rom u attım. Şuanda telefonun ekranında görüntü var. Fakat Kaliteli bir görüntü değil. yatay beyaz çizgilerin izleri mevcut. Bu sorunu nasıl giderebiliriz.
  • Sorunu yaşayan olursa not olarak düşeyim ;

Bu beyaz ekran sorunu olduğunda Hard reset yaptım. Ardından 5 kere Touch Firmware güncelledim. 2 adet firmware güncelleme var. 1 tanesi Settings içerisinde 1 tanesi HW device test içerisinde. 2 sinide güncelledim. Kapatıp açtım sorun düzeldi. Çizgi vesaire yok. Stock rom a geçiş yaptım.
  • Arkadaşlar sanırım benim tel de brick oldu ne yapsam logodan çıkamıyorum download modu da işlemiyor. Tot işlemi yapacağım ama aygıt yöneticisindeki port yazısı download modunda kayboluyor görünmüyor ne yapabilirim bu konuda acil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonum brick oldu Bu işi parasıyla düzeltebilecek servis veya kişi arıyorum. Jtag ile mi olur nasıl olur bilmiyorum. Toplama telefon olduğu anlaşıldı. Kitkattan lollipopa geçmek isterken Tamamen sustu hep logoda kalıyor. Download modunda açtığımda ise pc görmüyor bu sefer. Yapamadım yapanlar varsa iletişime geçebilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamın aleyküm.

2.el lg ekranında kalmış 1 g2 aldım. yazılım atıp kullanırım diye düşündüm. 2 gündür uğraşıyorum ama gelişme
    kaydedemedim aldığım arkadaş telefona uyumsuz rom yüklemeye çalışmış, söylediğine göre cihaz tr cihazı arka kapağında d802t yazıyor içini açtım anakart ta 801 yazıyor cihaz toplama gibi gözüküyor bu cihaza tekrar rom yüklenir mi ? download modda pc görmüyor normal lg yazısı ekranında pc görüyor
    LG Flash Tool 2014 ile download moda almadan yüklemeye çalışıyorum %9 da kalıyor.
    LGMobile Support Tool ile cihazı görüyorum imei numarasını bilmediğim için kurtarma seçeneklerini kullanamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BMuhammedB

Selamın aleyküm.

2.el lg ekranında kalmış 1 g2 aldım. yazılım atıp kullanırım diye düşündüm. 2 gündür uğraşıyorum ama gelişme
    kaydedemedim aldığım arkadaş telefona uyumsuz rom yüklemeye çalışmış, söylediğine göre cihaz tr cihazı arka kapağında d802t yazıyor içini açtım anakart ta 801 yazıyor cihaz toplama gibi gözüküyor bu cihaza tekrar rom yüklenir mi ? download modda pc görmüyor normal lg yazısı ekranında pc görüyor
    LG Flash Tool 2014 ile download moda almadan yüklemeye çalışıyorum %9 da kalıyor.
    LGMobile Support Tool ile cihazı görüyorum imei numarasını bilmediğim için kurtarma seçeneklerini kullanamıyorum.

PM attım

• Cevapladım.
  • Hocam lg flash tool'da id ve password istiyor. nasıl halledeceğiz onu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Hocam lg flash tool'da id ve password istiyor. nasıl halledeceğiz onu?

İlaçlı MegaLock.dll adlı dosyayı flash tool'un yüklü olduğu klasöre kopyalayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Hocam lg flash tool'da id ve password istiyor. nasıl halledeceğiz onu?

İlaçlı MegaLock.dll adlı dosyayı flash tool'un yüklü olduğu klasöre kopyalayın.

teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    READY yazısından sonra kabloyu çıkarıp 5 sn bekleyip tekrar takıyorum ancak bir hareketlenme olmuyor.

edit: sorun halloldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 28 Haziran 2016; 3:12:22 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.