Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (6 Mobil) - 2 Masaüstü6 Mobil
113.181
Cevap
562
Favori
3.804.315
Tıklama
Giriş
    5197 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emmare

arkadaşın dediği gibi gelmeycek büyük ihtimal...bende mail ile sormuştum cevap olarak 4.3 düşünülmüyor dediler. 4.4 lanse edileceğini düşündüğümüzde bilgi doğrudur diye düşünüyorum...

LG ve google yakınlığını düşünerekten LG nin 4.4 ilk dağıtan üretici olmasını UMUYORUM.
    quote:

arkadaşın dediği gibi gelmeycek büyük ihtimal...bende mail ile sormuştum cevap olarak 4.3 düşünülmüyor dediler. 4.4 lanse edileceğini düşündüğümüzde bilgi doğrudur diye düşünüyorum...

LG ve google yakınlığını düşünerekten LG nin 4.4 ilk dağıtan üretici olmasını UMUYORUM.

XDA da birisi yeni başlık açmış.Hesapta LG den birisiyle Gmail görüşmesini eklemiş.Kasım bitmeden önce 4.4 LG G2 ye OTA olarak verilecek demiş.Gerçi birçok kişi de CSB muamelesi yapmış.Dur bakalım inşallah doğrudur.

• Yarbay
    3602 Mesaj
    Arkadaslar peki bu 4.4 guncellemesi gelince telefon da ne gibi degisiklikler olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Ya paraya ihtiyac oldu diyebiliriz yoksa cihaz gercekten ala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    recep41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sorix

quote:

Orijinalden alıntı: eyigit55

4 saat acık wifi acık telefon gorusmesı whatsapp ınternette gezınme cıhaz sarjı %100 olarak kalıyo yanlıs anlamadım demı ben?

evet şu anki durumum o şekilde şu an 5 saat oldu % 3 yedi

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: sorix

quote:

Orijinalden alıntı: eyigit55

4 saat acık wifi acık telefon gorusmesı whatsapp ınternette gezınme cıhaz sarjı %100 olarak kalıyo yanlıs anlamadım demı ben?

evet şu anki durumum o şekilde şu an 5 saat oldu % 3 yedi

Edge deyim saat 12 de (gece 11de takmistim )sarjdan aldim parlaklik %30 ekran toplam yarim saat acik kalmis ondada web deydim saat 14.50 %95

|
    |

• Yarbay
    5197 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: recep41

Arkadaslar peki bu 4.4 guncellemesi gelince telefon da ne gibi degisiklikler olacak.
    quote:

Altta verdiğim konuyu inceleyebilirsiniz.Detaylı bilgi var.

http://forum.donanimhaber.com/m_83357764/tm.htm

Kesinlikle katiliyorum telefonun ekrani cok az acilmisbuda az kullanildigini gosteriri

|
    |
    lapya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

5.0 alır bence 3 sene güncelleme alır
    |
    |
    ßyİsMaİLCaN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Saol kardesim bnde kliksa dan aldm kase imza yok fatura var ama

|
    |
    tahirlacin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    32 gb beyaz dün istanbul ümraniye carrefour teknosa dan aldım.. 5 tane daha vardı.. ayrıca diğer teknosalarda da mevcut.. internet üzerinden satışta stok yok onun dışında mağazalarda var... bayram sonrası gelmiş.. bende mal mal bekledim o kadar yok diye..

Makro bence de güzel çekiyor :)
    |
    |
    zombi_80 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6745 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

quote:

hocam peki bu kitkat güncellemesini yapınca ZEKİ MÜRENDE BİZİ GÖRECEKMİİİİ ?
    |
    |

• Yarbay
    13752 Mesaj

LG nexus 5 te 4.4 kullanilacak deniliyor. Nexus 5 te piyasaya ciktigina göre 1 ay icinde guncellemeyi dagitirlar diyebiliriz o zaman..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: emmare , maverickoe

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

hocam telefonun erden aldınız? dist. garantili mi?
    quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

hocam telefonun erden aldınız? dist. garantili mi?

Evet dist. garantili. N11 birreyon dan aldım. Kendisi zaten lg bayisi.

|
    |

(Benim ki düzelmiş kontrol ettim imei sorgulayıp. Kayıtlı durumda şu an.)
    |
    |

Valla bildigim kadar sanal tuslara mudahale sansi geleck mesela,anasayfada haberi vardi

|
    |
    recep41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Direkt 4.4 alacagindan suphem yokta bu ay icinde verirlermi bilemem...eger olursa buyuk mucize olur ve rakiplerine gore iyi bir hamle yapmis olur.

|
    |
    Press_Play_On_Tape kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 hafta önce elime geçti telefonun 16 gb beyaz modeli.Ve yaklaşık 1aydır konuyu takip ediyorum.Telefonu almakta kararsız olan arkadaşlara biraz bende yardımcı olmak isterim.Ve ilk mesajımı da bu konuya yazmak istedim
    Öncelikle telefonun ses kalitesi çok iyi gelmedi bana tek hoparlor olmasından dolayı ama bana yetecek seviyede.Bazen cebimde çalınca zor duyuyorum.İçinden çıkan kulaklık ise gerçekten çok hoşuma gitti yani gidip parayla bir daha kulaklık almanıza gerek yok diyebilirim tabi kullanıcıya göre değişir.
    Kamerası ise gece çok denemedim onun için fazla bişey diyemem zaten çok fotoğraf çeken birisi değilim ama deneme amaçlı tabiki fotoğraf çektim.Işık altında gerçekten muaazzam çekimleri var benim için bi hayli yetecek düzeyde.Gece tabi biraz daha kötü çekiyor bu güncelleme ile düzelebilir arkadaşların dediğine göre ama benim için farketmez o kadar büyük bi fark yok.
    Telefonun ara yürü gerçekten gördüklerim arasında en iyisi.Ekran kalitesi inanılmaz.Hd film dizi izlemek gerçekten çok keyifli.Geçişler inanılmaz akıcı ve herhangi bir kasma yaşamadım daha şükür.
    Isınma olayına gelirsen bende 1tane ağır oyun var onu da 3 4 günde bir 10 15 dakika oynuyorum o birazcık ısınma yapıyor ama daha fazla bilgili değilim bu konuda.
    Hafıza konusunda ise Galaxy Ace'den geçen biri olarak tabikide bana hayli hayli yetiyor.Ancak root,room vsv yapacaklar için yetmeyebilir.Ben içine eskilerden kalma 100 kadar fotoğraf,50'ye yakın müzik,8-10 tane dizi bölümü,3 4 tane film tabi bunların sadece 2 tanesi hd, 60dan fazla uygulama yükledim bunların 15'e yakını oyun olmak üzere.Ve bize kalan 10.5 gb'lık alanın yarısını dolduramadım yani bana kesinlikle yeter gibi görünüyor.
    Telefonun tasarımına gelecek olursak gerçekten s4 ve sony z bu telefonun yanına bile yaklaşamaz.Çerceve neredeyse yok denecek kadar az telefonu gayet şık gösteriyor.Tasarım gayet güzel,ben beyaz kullanıyorum siyahını da gördüm ama kesinlikle beyazı tercih etmenizi öneririm çok çok daha güzel duruyor bana göre,gören telefonu eline almak istiyor diyebilirim.
    Gıcırtı sorununda ise bende de var diyebiliriz ama çok az düzeyde çıt çıt ses geliyor o da sadece arkadaki tuşların altına bastırınca çıkıyor ki oraya basmak için bir nedenim yok yani elime aldığımda bi sesle karşılaşmadım henüz takıntılı değilim bu konuda.
    Wifi çekim kalitesi galaxy ace,discovery ve lumia 820 ile karşılaştırdım ve sonuç hepsinden daha kötüydü.Ancak ben mobil veri kullanıyorum ve hızı inanılmaz güzel bu hatla da alakalı olabilir tabi pek bilgim yok hattım avea.Ayrıca belirtmek isterimki chrome yerine telefonun kendi internetini kullanın çok daha hızlı.
    Kumanda özelliği çok hoşuma gitti galiba lg'nin eski telefonlarıda da varmış bu özellik denediğim bir çok cihazda başarılı oldu 1 2 tanesi hariç.Her şey güzel çalışıyor kumandada yalnız sadece menüyü çalıştıramadım hangi televizyonda dijital alıcıda denersem deneyim.Yani ses açma kapama,kanal değiştirme,televizyonu açma kapama gayet stabil çalışıyor ancak ordaki menü tuşunu hiç çalıştıramadım menülük bi iş olunca mecbur gerçek kumandayı elime almak zorunda kalıyorum.
    Çift tıklama ile açılma özelliğinde kapanmada hiç sorun yok ama açarken bazen tekliyor onu da alışınca rahatlıkta açabilirsiniz diye düşünüyorum.
    Meşhur batarya mevzusuna gelecek olursak ben galaxy ace'den geçtim onunla en az 2 gün geçirirdim başkada pek telefon bilmiyorom,yani çok bi bilgim yok aslında bu konuda.Bu telefonda ise 1 günü zor görüyorum akşamları evde olduğumda en az 4 5 dakikada bir şarj yiyor parlaklık %60 civarında.Açık olanlar ise Mobil veri veya wi-fi ,internette geziniyorum arada whatsapp 'a girip muhabbet ediyorum,bir de 15 20 dk de bir facebook'a bakıp çıkıyorum.Yani öyle normal bi kullanımda aşırı bir şey beklemeyin 1 günü zor çıkartır.Abartıldığı kadar değil demek istiyorum.Tabi telefonu 0 parlaklıkla 1 saat ekran süresiyle günü geçiririm her şeyi de kapatırım diyorsanız size 2-3 gün rahat yeter ki böyle yapacaksanız da niye bu telefonu aldınız bu kadar para saydınız diye sormak isterim.Şöyle diyeyim 2 arkadaşımda bu telefondan aldı hatta beraber aldık birisi komşumdur,Hepimizin ortak fikri:
    çalışan biriyseniz yani sabah 9 gibi telefon elinizde oluyorsa,mail,internet,yazışma,görüşme,yolda müzik dinleme ve birazda eğlence amaçlı kullanacaksanız 1 günü çıkarması imkansız gibi bişey tabi yukarda saydığım gibi hiçbir özelliği kullanmadığınız şekilde.1 gün derken de 7 8 saatten bahsetmiyorum tabi.En az 14 15 saat normal bi akıllı telefon kullanımında.Ama dediğim gibi diğer akıllı telefonlar hakkında da pek bilgim yok sadece belki onların şarj süresi daha az dayandığı için bu kadar abartılıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandCuff93 -- 1 Kasım 2013; 15:43:34 >
    |
    |

• Yarbay
    5197 Mesaj
    quote:

Direkt 4.4 alacagindan suphem yokta bu ay icinde verirlermi bilemem...eger olursa buyuk mucize olur ve rakiplerine gore iyi bir hamle yapmis olur.
    quote:

Hocam önce bir Nexus 4 için factory image yayınlasın Google.Ondan önce hayatta gelmez.Benim teke ümidim Nexus serisini de LG nin devam ettiriyor olması.Dolayısıyla telefona entegre etmeleri falan daha kolay olur gibi.Ama bilemem tabi.
    |
    |

benim hala kayıt dışı.
    |
    |
    dogi1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
üniversite
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.