Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (786. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 34 aylık iphone4 ve ios macerasından sonra 32 GB beyaz LG G2 ile ben de buralardayım artık. Başta Gürol bey olmak üzere tüm paylaşım yapan arkadaşlara teşekkürler...
  • amazon.co.ok dan bluetooth kulaklık alsam doğrudan adresime gelir mi yoksa gümrükte tutarlar mı
    bilen var mı hocam
  • m.can123 kullanıcısına yanıt
    benim ekran %0 1.5 saat internette dolanirsam 3-4 dk %1 sarj gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

34 aylık iphone4 ve ios macerasından sonra 32 GB beyaz LG G2 ile ben de buralardayım artık. Başta Gürol bey olmak üzere tüm paylaşım yapan arkadaşlara teşekkürler...

Hoş geldin hayırlı olsun.
  • Arkadaslar bana mi oyle geliyor sanki telefonun ekrani duz degil sag taraf cikintili kafayi yicem

• iphone serisinden g2'ye geçen ne çok insan var, bu anlamda iphone killer oldu sanki bu telefon :) ios bu fiyat politikasıyla kan kaybedecek gibi.

bir de 2g-3g geçişini tek tuşla yapabileceğimiz bi widget var mıdır arkadaşlar ben bulamadım.
  • Arkadaşlar bu n11 mağazası ne kadar güvenli acaba.Çoğu arkadaşımız buradan alışveriş yapıyor görüldüğü üzere bir sıkıntı yaşanmamış gibi ama yinede içim pek rahat değil.Bluetooth kulaklık almak istiyorum ordan. Sony SBH52 tek orda ucuz ve şu anda stokta sadece 3 adet var.Ne dersiniz güvenerek alabilirmiyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OKKO60

Arkadaşlar bu n11 mağazası ne kadar güvenli acaba.Çoğu arkadaşımız buradan alışveriş yapıyor görüldüğü üzere bir sıkıntı yaşanmamış gibi ama yinede içim pek rahat değil.Bluetooth kulaklık almak istiyorum ordan. Sony SBH52 tek orda ucuz ve şu anda stokta sadece 3 adet var.Ne dersiniz güvenerek alabilirmiyim...

Daha önce nikon D5100 nokia kulaklık aldım sorun olmadı. dünde G2 siparişi verdim bekliyorum. Sorun yok arkasında doğuş grubu var.
  • koyar olm kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum alayım o zaman...piyasaya göre 50 tl daha ucuz kaçırmayım...
  • potter44 P kullanıcısına yanıt
  • 5-6 saat kullanim suresi su an kullandigim 2,5 yillik ip4 ile asagi yukari ayni %70-75 ekran parlakliginda pil 1450 mah olmasi lazim

Burdan iki sonuc cikiyo ya 5.2 ekran veya islemci cok enerji yiyor ya da apple telefonu digerlerinden cok daha iyi optimize ediyor ki pil goreceli olarak yavas tukeniyor

simdi bu elimdeki telefonda 3000mah olsa demek ki katliycam kullanimimi

• grolof kullanıcısına yanıt
    Dayanamadım dün bende 32 aldım gürol abi. Bu telefonu senin yüzünden alırım demiştim ama seni göremiyoruz sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorix

az önce note 3 formuna bi bakıp çıktım malum yeni güncelleme almışlar bi arkadaşın mesajı

selam arkadaşlar yeni güncellemeden sonra internete gireceğim zaman bu web sayfası kullanılmıyor diye bir uyarı çıkıyor ardından sayfaya bağlanıyor.Hangi sayfaya girmeye çalıştıysam hepsinde aynı. Bu yazılımlarda hep böyle oluyor bir tarafı düzelticez diye hep başka tarafları bozuyorlar. Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı? Saygılar...

• sivert kullanıcısına yanıt
    bence fiyattan öte küçük ekran kaçışa sebep oluyor apple dan 5 inch bir iphone çıksın bak o zaman millet nasıl saldırıyor mesela ben büyük ekran için s4'e ordan HTC one ve son durak LG G2 aldım
  • visceroid V kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam cihazınız hoş geldiniz aramıza
  • LG G2 TEKNİK KONU BAŞLIĞI AÇILMIŞTIR:

http://forum.donanimhaber.com/m_83390420/f_//tm.htm#83390420
  • quote:

Orijinalden alıntı: athloncu

quote:

Orijinalden alıntı: eyfetop

Bir arkadas xperianin galerisini apk. olarak paylasmisti o kacinci sayfadaydi ya buladim :(

Buyur kardeş

http://www.dosya.tc/server18/DbjiEa/Album5.1.A.0.4.rar.html

kardeşim ilgilendiğin için sağolda indirdim ben bunu telefona ancak üzerine tıkladığımda dosya açılamıyor diyor . Zaten üzerinde soru işareti simgesi var :(
    telefonu ilk aldığımda biri paylaşmıştı indirip kurmuştum çok beğenmiştim ama format attım yedeklemeyide unuttum forumdada bulamıyorum sağlık olsun genede
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinvatansever

quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

quote:

O gün nereden teknosaya gittim neden LG G2 aldım açıkcası bunu hiç anlamıyorum..

28 Eylül 2013 tarihinde MARMARA FORUM TEKNOSA DA LG satış temsilcisi Oğuz Bey'in tavsiyeleri ile LG G2 32 GB ürün aldım. Ürün internet ortamında 100 lira daha ucuz olmasına rağmen oradaki KILIF HEDİYESİ sözüne kanarak bu alışverişi gerçekleştirdim.

Ürünü PEŞİN şekilde kredi kartımdan çektirdim. İnternette albarakaya belki taksit bile vardı ama teknosa ismi ve bedava kılıfa kanarak bu işi hemen alayım dedim. İşin garip yanı bu kılıf herkese bedavaymış netten giriş yapanlara..

Oğuz Bey adresime LG nin kılıfı göndereceğini ama toplu olarak geleceği iin 1 ay beklememi felan söyledi. Oradan giriş yaptı. Adresimi aldığında hatta ikimizde Yenibosna tarafında oturduğumuzu söyleyip birazda sohbet ettik..

Ancak bugün öğrendimki o gün giriş yaptıklarını söyleyen teknosa ve lg yetkilileri giriş felan yapmamışlar. Ondan çok sonraları alanların ben internetten ürün girişleri yaptıklarını görmeme rağmen ben bunu açıkcası hiç umursamadım çünkü LG kılıfımı gönderecekti.Teknosaya özel stokları vardır sanırım dedim.. Ama yokmuş..

Şimdi LG olarak diyorsunuz ki bu teknosanın sorunu, Teknosa diyorki biz girişi yaptık LG sistemlerinde sorun vardır onu kayıt edememiştir.

İkisinede soruyorum ne olacak ? İkiside çözüm yok diyor.Ne teknosa müşteri hizmetleri nede lg müşteri hizmetleri çalışanlarının hatasını kabul etmiyor..

Milyon dolarlık şirketlerin bu kadar kolay insanın cebinden parasını alması ne derece ahlaki Allah aşkına..

Teknosa hatası için hediye çeki, LG de TEKNOSAYA gönderdiği personelinin hatasını bir tane kılıf getirterek çözemiyormu ? Koskoca firmalar son derece ciddiyetsiz bir hatadan dolayı yaşadğım bu kayba sessiz mi kalacaklar..

Kim çözecekse çözsün. 28.09 tarihinde aldığım ürün için bedava kılıf alamıyorum ve çalışanlar evet girişini biz yaptık ama olmamış vs vs vs gibi yalanlarla mağdur edilmeyi kabul edemiyorum açıkcası..

Bu konuyla alakalı olarak ivedilikle tarafıma dönülmesinş talep ediyorum..

Faturam ektedir..

Umarım bir kez daha hayal kırıklığına uğratmazsını

başıma gelen olaya bak..

şaka gibi.

kılıfı alamadım

Hocam şu teknosa'ya sinir oluyorum dolandırıcı desem kimseye zorla mal satmıyorlar senelerdir istanbuldayım teknosadan alışveriş yapmadım yapacağımıda sanmıyorum bugün teknsada gerçek anlamda %50 indirim olsun araştırın yine teknosa pahalıdır. elimizn altında net var araştıracağımız site 5 den fazla değildir fiyat konusunda neden hala teknosa anlamıyorum.

Ben cihazımı eminönü doğubanktan alıyorum teknosaya göre hatt birçok firmaya rağmen 400 tl daha ucuz. belki şehir dışında yaşıyorsundur sende haklısın bu teknosa'dan alışveriş yapıpta mutlu insan göremedim daha

Benim faturamda "LG QUICKWINDOW SIYAH" olarak bir ibare var. Dedim gondermek zorundasınız. Telefon'u aldiktan 1 hafta sonra izmirden aldigim telefonun kilifi ankarada ki adresime magaza tarafindan gonderildi.

Sıkıysa gondermesinler, vallaha gevretirim adami. Sabanci , teknosa dinlemem.

Bu durumunuzu sabanci genel merkezinin iletisim yerine atin. Biraz agir konusup. Hemen hallederler merrak etme. Ben oraya bi mesaj yazdim 2 kere aradılar ozur dilediler. Ikisinde de kabul etmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: pvnrt

5-6 saat kullanim suresi su an kullandigim 2,5 yillik ip4 ile asagi yukari ayni %70-75 ekran parlakliginda pil 1450 mah olmasi lazim

Burdan iki sonuc cikiyo ya 5.2 ekran veya islemci cok enerji yiyor ya da apple telefonu digerlerinden cok daha iyi optimize ediyor ki pil goreceli olarak yavas tukeniyor

simdi bu elimdeki telefonda 3000mah olsa demek ki katliycam kullanimimi

ben de askerden önce iphone 4 almistim ilk ciktiginda sarjından gayet memnundum o mah degerlerine göre gayet de iyi idi. hele de bekleme süresi bir haftayı gördüğü oluyordu. lg g2 aldim ekran yemese androis sistem yiyor görünüyor 40% civarı. ne yaparsam yapayim milletin dedigi gibi 2 3 günü henüz göremedim. maksimum 6 saat ekran aldim bununla. ki hic oyun yok bisey yok. anlamadim gitti. millet diğer android telefonlara göre mi iyi diyor acaba :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: mak06

quote:

Orijinalden alıntı: engosen2580

Arkadslar arkadaki tuslarla nqsil recoverye donuluyo yada hard teset atilio acaba bide bunu ilk sayfada paylassak

Ses kısma ve pover tuşuna basılı tut lg yazısı gelince bırak Ve hemen ardından tekrarla acır

hocam bu durumda hard reset cıkıyor zaten aralarında ince bir cızgi var eminmısınız
  • 
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.