Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (785. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En son kurdugun uygulamalari sirayla sil , sonra store da dr web miydi neydi onu kurup bir tarat , islem aralarinda telefonu yeniden baslat dahada duzelmesse benim tavsiyem fabrika.ayarlarina donmek.:( kullandiktan sonra virus programinida kaldirmayi.unutma bosuna cihazi zorlamasin :)

Edit : virus programi kurmadan arkadasin yazdigi gibi guncellemeleride kalsirip tekrar kur store icin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.can123 -- 1 Kasım 2013; 17:57:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerempek K kullanıcısına yanıt
    Iyi cesaret

• quote:

Orijinalden alıntı: sorix

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

@PHI hacım şu sanal tuşları gizleme programınıda eklesen ilk sayfaya her gelen soruyor

GMD

Neydi programın ismi? Link verirseniz koyayım.
    Ben de kurmuştum ama beğenmedim işin doğrusu. Bu haliyle gayet güzel :)

sanal tuşlaro google play 'dan GMD Auto Hide adlı programı kurarak kaldırıyoruz

cihazınızın rootlu olması gerekiyor

Ekledim
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    Teknosa'dan almaktan daha güvenli bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mithatcann

Cihazım değişlim için onaylandı ama hala bana gelicek. Bugün aradım kargoya hala verilmemiş haftaya diyorlar çıldırcam ya. 32 Gb Beyaz.

geçmiş olsun.. telefonun sorunu neydi ki? bende yarın alacağım 32lik beyaz..
  • sorix kullanıcısına yanıt
    Trsekkurler hocam
  • quote:

az önce note 3 formuna bi bakıp çıktım malum yeni güncelleme almışlar bi arkadaşın mesajı

selam arkadaşlar yeni güncellemeden sonra internete gireceğim zaman bu web sayfası kullanılmıyor diye bir uyarı çıkıyor ardından sayfaya bağlanıyor.Hangi sayfaya girmeye çalıştıysam hepsinde aynı. Bu yazılımlarda hep böyle oluyor bir tarafı düzelticez diye hep başka tarafları bozuyorlar. Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı? Saygılar...

Aynen öyle guncelemenin sıklığı önemli değil nekadar sitabil çalışacak o önemli bizim için belki bizimki geç gelecek ama düzgün bir şekilde gelecek

• Arkadslar bisey sorcam brlki kullaniniz bileniniz vardir rayglobe romda ust status barda ekrani kaptmaya yarayan bir ikon vardi scren off yapiyor bence vcok ise yariyor cunku bir proramin icindeyken ekrani kapatmak arka tusa basmak zor oluyor xda da bunun apk sini yada zip ini arayip durdum bulamadim acaba bileniniz varmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: engosen2580

Trsekkurler hocam

rica ederim
  • quote:

Arkadslar bisey sorcam brlki kullaniniz bileniniz vardir rayglobe romda ust status barda ekrani kaptmaya yarayan bir ikon vardi scren off yapiyor bence vcok ise yariyor cunku bir proramin icindeyken ekrani kapatmak arka tusa basmak zor oluyor xda da bunun apk sini yada zip ini arayip durdum bulamadim acaba bileniniz varmi

notification bar'a kadar parmağını uzatmışken çift tıklayıver :) o şekilde de kapanır cihaz.
  • quote:

Arkadslar bisey sorcam brlki kullaniniz bileniniz vardir rayglobe romda ust status barda ekrani kaptmaya yarayan bir ikon vardi scren off yapiyor bence vcok ise yariyor cunku bir proramin icindeyken ekrani kapatmak arka tusa basmak zor oluyor xda da bunun apk sini yada zip ini arayip durdum bulamadim acaba bileniniz varmi

Iyi de arka tuşa basmana gerek yok ki bildirim paneline çift tikla hertürlü kapanır ekan

• Parlaklik yuzde 15 ekran acikken hep3g bagli face twitter okey youtube sarj bu sekilde son 1 saat hic dokunmadim normal degil diye dusunuyorum
     LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU

• mak06 M kullanıcısına yanıt
    Tamam tamam
  • Arkadslar arkadaki tuslarla nqsil recoverye donuluyo yada hard teset atilio acaba bide bunu ilk sayfada paylassak
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagle_man

Parlaklik yuzde 15 ekran acikken hep3g bagli face twitter okey youtube sarj bu sekilde son 1 saat hic dokunmadim normal degil diye dusunuyorum

Az gelmiş olamaz 6 saat nerdeyse ekran değeri almissiniz bu iyi bence

• Quıickwindow kullandığımdan beri bildirim sesleri gelmiyor ?
  • quote:

Arkadslar arkadaki tuslarla nqsil recoverye donuluyo yada hard teset atilio acaba bide bunu ilk sayfada paylassak

Ses kısma ve pover tuşuna basılı tut lg yazısı gelince bırak Ve hemen ardından tekrarla acır

• Ürünü almak isteyen arkadaslar n11 den birreyon mağazasından hızlı kargo ile 1430 a 50 tllik çekle alabilirler.hızlı kargo ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: mak06

quote:

Orijinalden alıntı: eagle_man

Parlaklik yuzde 15 ekran acikken hep3g bagli face twitter okey youtube sarj bu sekilde son 1 saat hic dokunmadim normal degil diye dusunuyorum

Az gelmiş olamaz 6 saat nerdeyse ekran değeri almissiniz bu iyi bence

Bence şarj süreniz normal.Çünkü 6 saate yakın birçok uygulamada vakit geçirmişsiniz.Öyle telefonum 1 2 günü rahat çıkarıyor diyenler büyük ihtimalle sizin telaşlanmanıza sebep olmuştur.Dediğim gibi durum normal mesela 5 saat aynı şekilde vakit geçirip,25 30 saat hiç bir şey yapmadan durursanız sizinde 2 günü çıkarabilir.Bu bataryalarda önemli olan kullanım.
  • Arkadaşlar merhaba, ben de iphone 5'ten LG G2'ye geçiş yaptım. Cihazım yarın gelecek 16gb beyaz. Hafıza konusunda pek sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum, en kötü ihtimalle çantamda her zaman bir otg kablosu ve flaş disk var eski galaxy S3'ten kalma.
    Bu telefona sadece ekranı için geçtim, gün içinde sık sık webde gezindiğim için küçük ekran baya bir yorucu oluyordu. Bunun dışında iphone 5'imi asla bırakmazdım orası bir gerçek. Tabi yarın cihazı kullanmaya başlayınca fikirlerim değişebilir inşallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.