Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (5659. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56565657565856595660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler. G2'nin 3000 mAh olmasına güveniyordum. Diğer büyük abileri ile pili aynı ama daha az pil harcar diye düşünmüştüm. Custom ROM farkından herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir efsaneydi lg g2. O kumanda ozelligi yokmuydu. Mukemmeldi. Cift tiklaekran uyandirma.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AzRocK kullanıcısına yanıt

Batarya süresi olarak; G4 / G3 modelleri, G2 den daha az..

G2 de endurance rating 8h Diğer iki üst modellerinde bu süre çok daha az

Ben, orj android 5.0.2 sürüm ve deji batarya ile bluetooth kulaklık kullanmazsam 4,5 saati rahat çıkartıyor.

Telefonu yedek olarak arada sırada kullanıyorum. Şimdiki telefonların yanında artık bayağı eski teknoloji görünmeye başladı.. Sadece google play'i yabancı bir siteden güncelledim, bir çok uygulamayı indiriyor.

www.gsmarena.com
    LG G2 - Full phone specifications
    https://www.gsmarena.com/lg_g2-5543.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 14 Şubat 2022; 18:42:2 >
  • bilgisayara telefonu taktığımda bilgisayar bağlantı sesini veriyor ve aygıt yöneticinde bu şekilde görüyor.telefonun ekranındada bunlar yazılıyor ve açılmıyor. bu durumda telefonu nasıl kurtarabilirim. dowload moda alabilsem orjinal romu atarım ama birşey yapamadım. yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler..

• Ekranı olmayan G2'm çekmecede dururken, geçen gün n11 de çok ilginç bir fiyata(kuponla 70tl) ekran bulmam ve almamla beraber tekrar çalışır hala getirdim. Lineage os yükleyip android 11 sürümü ile kullanıyorum. Eski günler aklıma geldi. Gerçekten güzel telefonmuş. Şuanda bile günlük olarak kullanılablir gibi gps hariç. V30 dan sonra boyut olarak çok güzel geldi. Fakat orijinal android 5.0.2 sürümüne geçmeyi düşünüyorum. Lineage os 15 yıldır kalas arayüzüyle çekilmez bir halde hala.

• ilkerk88 kullanıcısına yanıt
    Hocam link varsa alabilir miyim acaba? 100 lira bile olsa alınır. Benimki de çekmecede duruyor ekran kırık şekilde, çok üzülüyorum gördükçe.

• Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt

Ben şu satıcıdan aldım fakat şuan yok. Şuan G3 ekranı var gözüküyor.

https://www.n11.com/magaza/cokekonomik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerk88 -- 12 Kasım 2022; 19:1:1 >
    Ben de bakıyorum şimdi n11'e, 500 lira yazan var. Aletin ederi zaten ancak 500. Siz çok iyi fiyata bulmuşsunuz... Keşke aklıma gelseydi. Çok sağ olun yine de, ben buraları karıştırayım biraz.

gps neden kullanılmıyor

• deniz006 kullanıcısına yanıt

Ben lg v30 kullanıyordum onun gps i daha seriydi. Benim G2'nin konum algılaması uzun sürüyor. Telefonumda sorun olabilir. Kapak altı pinleri de kontrol ettim ama sonuta eski teknoloji.

O değil v30'a ekran yok piyasada. Şuan G2 kullanıyorum. lollipop sürümde bazı uygulamalar sorun çıkartıyor. Lineage os sanırım daha iyiymiş fakat güvenlik işi sıkıntı ondada.

• 7 yıldır eşim LG G2 kullanıyor. Sık sık şebeke düşüyor, ne arayabiliyor, nede arayan ulaşabiliyor. Telefonu kapatıp açınca düzeliyor. Acaba anteni mi arızalandı diyorum. Farklı bir opratörün sim kartını denedim, sonuç değişmedi. Bu efsane telefonu hurdaya ayrmak istemiyorum. Ekran, tuşları, kasa sağlam. batarya bir günü rahat (batarya 7 yıllık) çıkarıyor. Bu telefonu kullanan arkadaşlar ne dersiniz?

• ettu E kullanıcısına yanıt

g2'nin gps, şebeke çekim sorunu hep vardı . özellikle lg teller ile ugraşılmaz.. bir keresinde durduk yere boştayken aşırı ısıdan kendini korumaya almıştı ....

• Daha önce bu tür sorunlar yoktu. 4 yıl öncede LG V30+ aldım. Mükemmel bir telefon. Batarya dahil hala tık demeden çalışıyor.

• LG G2 efsane çok kullandım, tekrar aldım sattım. Yazılım yükledim yine aldım sattım. Şu an eski bir tane geldi yaşlıya vermiştik ekranını kırmış ekranı değiştirip android 10 yazılımını yükledim çok iyi oldu cihaz. Biraz bu şekilde kullanayım hatsız bu haliyle tüm uygulamalar sorunsuz yükleniyor, güvenlik güncellemeleri almış, Google play son sürüm. Gayet stabil. Sizin cihaz için anakart bir ısıtılıp kendine gelebilir. Zamanla lehimleri iletkenliğini yitiriyor. Isıtarak eski haline gelebilir. Olmaz ise anakart hariç diğer parçalar kullanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahool -- 20 Aralık 2022; 20:38:15 >
  • Anakartın elemanlarını tekrar lehimlemek ne kadar verimli olur bilemiyorum. Yoksa telefon 10 numara.

• Merhaba arkadaşlar hala kullanan var mıdır sanmıyorum ama eğer varsa telefonun varsayılan hava durumu uygulaması çalışıyor mu kontrol edebilir mi?

Uygulama sunucuya baglanamadigi için hava durumunu güncellemiyor. Farklı ağlarla da denedim baglanamiyor.

• Elitforce kullanıcısına yanıt

Evet şimdi baktım bende de bağlanamıyor.

• Dostlar ikinci elden çok temiz bi g2 denk geldi tabi ki kaçırmadım
    Zamanında okuldu falan derken satmak zorunda kalmıştım özlemini çekiyordum
    Akşama bi cloudyg2 ile açılışı yapacağım kimse var mı buralarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 9 Haziran 2023; 15:36:8 >
  • Elimde D800 çıtalı sıfır ekran var. Lg g2 D802 modele uyumlu olurmu? Takmaya çalışırken ekran skotu büyük geldiği için takamadım. Bir çözümü bulunurmu bunun?

• necii kullanıcısına yanıt

uyumlu olması lazım foto var mı

• 
Sayfa: önceki 56565657565856595660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.