Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3791. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37893790379137923793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wolfdks

Perşembe sipariş verdim kargoya verildi yazdı ama kod vermediler cuma kod için aradım cevap alamadım derken kargocu aradı getirdi kargomu yer gemlik...

Benimkide oyle oldu siparis sonrasi muhatap bulamadim ama urun problemsiz elime ulasti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Beyler haritalara koydugum raptiyeleri kaldiramiyorum. Nasil olacak?

telde kayıtlı olan mail adresinle bilgisayardan maps e giriş yap.. maps da görünüyor iğneleri oradan kaldırabilirsiniz.. daha geçenlerde ben böyle yaptım, maps geçmişimi de temizledim..
  • Arkadaşlar spigen kendi sitesinde kod ile indirimli diyorlar bu kodlara nereden ulaşabiliyoruz ?
  • Siz degerli eski musterimize ozel alt limitsiz 20 TL hediye ceki kodunuz: SPIGEN1554 Bizi tercih ettiginiz icin tesekkur ederiz.www.spigen.com.tr

• quote:

Orijinalden alıntı: futureng06

Merhaba. LG G2 son çıkan seriden aldım 406K ile başlayan. Donanımsal radyo kesin olarak var mı yok mu?

yeni seri g2'lerin fabrika çıkışlı olarak kitkat ile geldigin duymustum sizde boyle bir durum var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bugn enteresan bir durum oldu telefon sicakligi da normal olmasina ragmen gorusme yaparken birden resetbatti telefon sebebi ne olabilir ustelik 2 saattirde kullanmiyordum telefonu. Bilgilendirirseniz sevinirim.

• Arkadaşlar benim telefonda garip bi sıkıntı var ya tamam pil güzel iyi hoşta arada acayip çabuk bitiyor . Mesela bügün 1 saat ekran süresiyle %44'e düştü şarj, ayrıntılara baktığımda gördümki %52 android sistemi %17 ekran yemiş. Bunun nedenini bulabilen varmı garip bir bug var sanki telefonda.
  • Arkadaslar yeni dikkatimi cekti kamera dinamik modda 8x zoom yaptigimda kare kare bulanik oluyor cektigimde ise bulanik oluyor sadece normalmi bu sizdede aynimi yoksa sorunlu galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: hasannceyhan

quote:

Merhaba. LG G2 son çıkan seriden aldım 406K ile başlayan. Donanımsal radyo kesin olarak var mı yok mu?

yeni seri g2'lerin fabrika çıkışlı olarak kitkat ile geldigin duymustum sizde boyle bir durum var mı ?

evet hocam bugün satın aldım bende 4.4.2 ile geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fukasaku

Arkadaşlar benim telefonda garip bi sıkıntı var ya tamam pil güzel iyi hoşta arada acayip çabuk bitiyor . Mesela bügün 1 saat ekran süresiyle %44'e düştü şarj, ayrıntılara baktığımda gördümki %52 android sistemi %17 ekran yemiş. Bunun nedenini bulabilen varmı garip bir bug var sanki telefonda.

Bugun benim de basima geldi. Gece %100 du sabaha kadar %98 olmus. Android sistemi %50 gosteriyordu. Reset atip tekrar sarja taktim duzeldi. Sistemi bisey uyanik tutuyo arada sapitiyo. Sebebini bilmiyorum ama haftada 1 nerdeyse oluyo bana

• quote:

Orijinalden alıntı: MasterHero

quote:

quote:

hocam peki şu bahsedilen kitkat sorunlarıyla karşılaştın mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung ve iphone da ikonların üzerinde bildirim numaraları yazmakta, neden bizim lg g2 lerde bu özellik yok, çözümü var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: besiktasjk87

Samsung ve iphone da ikonların üzerinde bildirim numaraları yazmakta, neden bizim lg g2 lerde bu özellik yok, çözümü var mı acaba

Bunu bende merak ediyorum
  • Merhaba arkadaşlar,
    Aliexpresten aldığım kırmızı spigen bugün elime geçti.
    Kırmızı beyaz telefona beklediğim gibi durmadığı için satıyorum.
    kar amacım da yok.

Düşünenler pm atabilir.
  • http://m.gittigidiyor.com/urun/124207629 orjinal mi arkadaşlar acilll

• Konunun ilk sayfasında 1 uygulama var fakat ücretli.Sanırım apksını bulursanız iş görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgtygrsnc

http://m.gittigidiyor.com/urun/124207629 orjinal mi arkadaşlar acilll

Orjinal olsa bile alınmaz ki meçhul

Sana mönerim kendi sitesinden kod ile 36tlye al. Kargo bedava ama stoklarda bir renk kaldı sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_hy

Merhaba arkadaşlar,
    Aliexpresten aldığım kırmızı spigen bugün elime geçti.
    Kırmızı beyaz telefona beklediğim gibi durmadığı için satıyorum.
    kar amacım da yok.

Düşünenler pm atabilir.

aliexpressten aldığınız kırmızı kılıf mı sahte çıktı?

Telefona tam oturmuyor mu yani hocam. Bilgilendirir misiniz ve fiyat nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgtygrsnc

http://m.gittigidiyor.com/urun/124207629 orjinal mi arkadaşlar acilll

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MasterHero

quote:

quote:

hocam peki şu bahsedilen kitkat sorunlarıyla karşılaştın mı ?

Kitkat sorunları derken ?
  • 
Sayfa: önceki 37893790379137923793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.