Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3789. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37873788378937903791
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MGES38

quote:

Orijinalden alıntı: HayaliEjderha

quote:

4.2 sürümünde sabit telefon numaralarında şehir bilgisi vardı sanırım ama kitkat ta yok bunu geri getirebilir miyiz?

Kitkatta da var

bende yok ama

Bilmiyorum hocam bende yazıyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

4.2 sürümünde sabit telefon numaralarında şehir bilgisi vardı sanırım ama kitkat ta yok bunu geri getirebilir miyiz?

Kitkatta da var

bende yok ama

Bilmiyorum hocam bende yazıyor

ayarı falan mı var ki acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 2G ve 3G deki dalgalanmalar 3g de şarjın sömğrmesine sebep olarak gösterilebilir mi arkadaşlar.Wifi de müthiş giden şarj 3g de yarıya düşüyor nerdeyse.Wifi ile 6 bucuk saat aldığım ekran sürem 4 saate düşüyor 3g de.

Yeni 64kb Avea mikro sim aldım değiştirip 128 kb alsam fayda eder mi acaba?
  • arkadaşlar ben bu telefonu kamera sorunu nedeniyle servise yolluycam.
    üzerinde şu an optimus g3 romu yüklü
    normalde teknosadan aldım lg türkiye garantili.
    şimdi ben buna tekrardan türkiye 20c mi yükleyeyim
    yoksa almanya 20d yüklesem de olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: deadpool333

Bende lg g2 32 gbyle araniza katildim fakat bazı oyunlarda sanal tus kapanmiyor bir yerde ayarlardan saklayabiliyormusuz acaba nasıl saklayabilirim

Ayari yok. Onceki sayfalarda onun programı verildi. Dokunmatik biraz sapitiyor ama iş görüyor.

root yapmadan sanal tuşları yönetemezsiniz rootsuz yüklenen programsa birtane oda sorun çıkartıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: high and dry

arkadaşlar ben bu telefonu kamera sorunu nedeniyle servise yolluycam.

Türkiye garantili oldugu icin 20c yükleyin. Riske girmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: deadpool333

Bende lg g2 32 gbyle araniza katildim fakat bazı oyunlarda sanal tus kapanmiyor bir yerde ayarlardan saklayabiliyormusuz acaba nasıl saklayabilirim

f320 serisine güncellemeyle dağıtılmaya başlamış yakında d802 de gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeboys0

quote:

Orijinalden alıntı: high and dry

arkadaşlar ben bu telefonu kamera sorunu nedeniyle servise yolluycam.

Türkiye garantili oldugu icin 20c yükleyin. Riske girmeyin

O kadar dikkat ediyorlar mi ki? Bende 20b cis vardi 20d almanya yukledim. Telefonu servise gonderirken rootu ve twrpyi kaldirsam olmuyor mu?

• Selamlar. İki defa z1c almaya niyetlendim ikisinde de arka kapak açıklığı nedeni ile para iadesi yapalım dediler. Benim gözümde tek farkı büyüklüğü ve radyosu olan g2 yi almaya karar verdim. Büyüklüğünü es geçtim artık. Kafama takılan tek bir şey var şu anda. Yeni seri g2 lerde rom değişse dahi radyo gelmiyor diye duydum. Bu olay doğrumu acaba, Yakın zamanda g2 32gb alan arkadaş varsa denedi mi bilmek isterim.
  • Arkadaşlar herkese merhaba geçen hafta Cuma günü gg dan LG G2 32 GB aldım telefona kartımı taktım herşey iyiydi fakat pazar gününden itibaren veri üzerinden internete bağlanamıyorum veri tuşunu tıklıyorum 0-1 oluyor ama üst tarafta 3g veya internet işareti çıkmıyor sebebi hakkında bilgisi olan var mı? (Wireless dan bağlanıyorum sıkıntı yok) Bu arada ürüne onay vermedim 12 Agustos 18:00 e kadar sürem var.

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
  • mayd58 kullanıcısına yanıt
    Apn ayarlarını yap, nasıl yapacağın bi google kadar uzağında...

• Beyler GPS te haritalar'ı yüksek hassasiyetle ancak foursquare i batarya tasarrufuyla kullanmak istiyorum. Yokmu bunun ayarı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erginy15 kullanıcısına yanıt
    Paralel ithalat da radyo sorunsuz çalışıyor ama resmi distribütör ürünü için bu mümkün değil, 309 veya 310 Serisi almalıydiniz Ekim Kasım gibi...

• Stok Recovery yi nasıl geri yukleyecekseniz ki, bi yöntemi varsa öğrenmek isterim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Stok Recovery yi nasıl geri yukleyecekseniz ki, bi yöntemi varsa öğrenmek isterim...

yüklenmiyor muş mu

hard reset attığımızda recovery çıkmıyor diye biliyorum
  • Paralel ithalat alabilirim sorun olmaz. z1c yi de buradanhttp://www.bizdeuygun.com/Sony-Xperia-Z1-Compact_148355.html?ref=akakce&v=0.80.3 almy?tym. Kesin çaly?yyor mu paralel de ?imdi. Seri sini falan sormaly myyym? Al derseniz kafamda bu varhttp://www.bizdeuygun.com/LG-G2-D802-36GB_127248.html?utm_source=Akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=teklifli&v=1.52.8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erginy15 -- 11 Ağustos 2014; 12:48:56 >
  • Stok rom yüklemen lazım, başka türlü bi yöntem bilmiyorum şahsen ben telefonu garanti içine almak için...

• quote:

Orijinalden alıntı: mayd58

Arkadaşlar herkese merhaba geçen hafta Cuma günü gg dan LG G2 32 GB aldım telefona kartımı taktım herşey iyiydi fakat pazar gününden itibaren veri üzerinden internete bağlanamıyorum veri tuşunu tıklıyorum 0-1 oluyor ama üst tarafta 3g veya internet işareti çıkmıyor sebebi hakkında bilgisi olan var mı? (Wireless dan bağlanıyorum sıkıntı yok) Bu arada ürüne onay vermedim 12 Agustos 18:00 e kadar sürem var.

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
    quote:

Orijinalden alinti: mayd58

Arkadaslar herkese merhaba geçen hafta Cuma günü gg dan LG G2 32 GB aldim telefona kartimi taktim hersey iyiydi fakat pazar gününden itibaren veri üzerinden internete baglanamiyorum veri tusunu tikliyorum 0-1 oluyor ama üst tarafta 3g veya internet isareti çikmiyor sebebi hakkinda bilgisi olan var mi? (Wireless dan baglaniyorum sikinti yok) Bu arada ürüne onay vermedim 12 Agustos 18:00 e kadar sürem var.

Arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim.

Hocam sanyrym ayny sorunu bende ya?adym.

Çözümü ise hattyn neyse ara internet ayarlaryny iste. vodafone isen 7000'e GPRS AYAR yaz güncelleme mesajyndan sonra düzelmesi gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Stok rom yüklemen lazım, başka türlü bi yöntem bilmiyorum şahsen ben telefonu garanti içine almak için...
    quote:

Orijinalden alynty: Led Zeppelin

Stok rom yüklemen lazym, ba?ka türlü bi yöntem bilmiyorum ?ahsen ben telefonu garanti içine almak için...

Stok roma döndü?ümüzde twrp siliniyor o halde?

Birde telefonum 20b cis vardy ilk aldy?ymda ?uan 20d almanya var. Garantiye i?im dü?erse, 20b cys'y tekrar my kurucam, kurdu?umda twrp de gidicek mi
  • Stok rom kurunca Custom Recovery silinir, Garanti içine almak için ise geldiğinde içinde olan romu kurman gerekli hangi ülkenin cihazı ise...

• 
Sayfa: önceki 37873788378937903791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.