Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
113.184
Cevap
562
Favori
3.804.371
Tıklama
Giriş
    2912 Mesaj
    Telefona uzun süredir gelen giden güncelleme yok açıkçası Android L ve g3 arayuzu bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ekran kartım yok. Anakart üzerinden bağlanıyorum (onboard).

Şimdi 4 k videolar doğal olarak donuyor kasıyor ses görüntüden önce/sonra. Başka bilgisayarda hakkiki 4k. (4k monitörde denemedim ama 4k olmayan monitörde bile anlaşılıyor 4k olduğu.)

Her neyse, ben çektiğim 4 k videoları kendi bilgisayarımda donmadan izlemek için ne yapmalıyım. 1080p filmler izliyorum donmadan. 1080pye nasıl dönüştürebilirim. Movie makerda göremedim öyle bir ayar. Ama videoları döndürebiliyormuşuz movie makerda bunu öğrendiğim iyi oldu
    |
    |

tavsiye edeceğin tel var mı?
    |
    |
    tgezer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    135 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zıplangıç

quote:

Orijinalden alıntı: mythcomeback

Ben bu telefonu bugün aldım ve sanırım sarj sorunum var. Şöyle ki; şarja taktım, tam doldu çıkardım. Şu an ekran parlaklığı %0 ve mobil veri hariç her şey kapalı. Sadece whatsapptan mesaj geldiğinde cevap yazıp çıkıyorum. Açık hiç bir uygulamam da yok. Fakat şarj 3 saat olmadan %10dan fazla gitti. Bu normal değildir herhalde. Zira bu şekilde şarj çok dayanmayacak gibi. Üstelik hiç kullanmıyorum.

3 saatte yüzde 10 gittiyse aynı şekilde devam ederse şarjınız 30 saatte bitecektir ki güç tasarrufu moduna almasını saymadan. Ve bence 30 saat çok iyi bir zaman.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Zıplangıç

quote:

Orijinalden alıntı: mythcomeback

Ben bu telefonu bugün aldım ve sanırım sarj sorunum var. Şöyle ki; şarja taktım, tam doldu çıkardım. Şu an ekran parlaklığı %0 ve mobil veri hariç her şey kapalı. Sadece whatsapptan mesaj geldiğinde cevap yazıp çıkıyorum. Açık hiç bir uygulamam da yok. Fakat şarj 3 saat olmadan %10dan fazla gitti. Bu normal değildir herhalde. Zira bu şekilde şarj çok dayanmayacak gibi. Üstelik hiç kullanmıyorum.

3 saatte yüzde 10 gittiyse aynı şekilde devam ederse şarjınız 30 saatte bitecektir ki güç tasarrufu moduna almasını saymadan. Ve bence 30 saat çok iyi bir zaman.

O süre boyunca çok az kullandım ve 20 saat filan gitti. Ama şunu söyleyeyim, zaten güç tasarrufu gibiydi. Bütün ayarları minimuma aldım. Her şey de kapalıydı. :)
    |
    |

• Yarbay
    7586 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: MrNobody

quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

Arkadaşlar sanırım spigenin sitesinde bir kod sayesinde indirim varmış.Hazır bunu yakalamışken alayım diyorum.Fakat aklıma takılan şeyler var.Telefon çok mu kalınlaşıyor ? Kullanan birisi telefon elindeyken bi fotoğraf çekip atabilir mi ? Birde siyah model kalmamış sitede.Telefonum siyah metal slate modelinimi almalıyım sizce alırsam ? Hangisi daha hoş durur.

Valla hocam telefon acayip kalinlasiyo.ama suprr bi koruma hissi ve tutus hissi veriyo.
    Ya bide ben aldigim gun taktim bidaha cikaramadim. Esir gibi duruyo telefon. Cikarmaya calistim cok zorladim cikmayinca biraktim telefons zarar gelmesin diye .
    Bunun bi yontemi var mıdır ?

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Arkadaşlar sanırım spigenin sitesinde bir kod sayesinde indirim varmış.Hazır bunu yakalamışken alayım diyorum.Fakat aklıma takılan şeyler var.Telefon çok mu kalınlaşıyor ? Kullanan birisi telefon elindeyken bi fotoğraf çekip atabilir mi ? Birde siyah model kalmamış sitede.Telefonum siyah metal slate modelinimi almalıyım sizce alırsam ? Hangisi daha hoş durur.

Valla hocam telefon acayip kalinlasiyo.ama suprr bi koruma hissi ve tutus hissi veriyo.
    Ya bide ben aldigim gun taktim bidaha cikaramadim. Esir gibi duruyo telefon. Cikarmaya calistim cok zorladim cikmayinca biraktim telefons zarar gelmesin diye .

Hocam bu kod ne kodu oluyor ne akdar indirim yapıyor. Fiyatı 60tl.

Ya ikinci el alıcam yada kod ile alıcam. Slim armor kullanıyordum yırtıldı acil kılıf almam gerekiyor.

Ekleme: Kılıf ekranıda koruyor mu? Yani telefonu ekran alta gelicek şekilde düz zemine koyduğumuzda zemin ile ekran temas ediyor mu.Umarım anlatabilmişimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DevrimSeven60 -- 9 Ağustos 2014; 13:13:48 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Blooods

• Çavuş
    79 Mesaj
    akadaşlar ben lg telefon almayı düşünyorum sizce G2 mi G3 mü almalıyım yoksa nexus 6 yımı beklemeliyim birde şubata kadar G3 1400-1500 tl arasında olurmu bellek hiç önemli değil eğer G3 1400-1500 arası olursa g3 alacamda o yüzden soruyorum
    |
    |
    |
    |

evet şebeke sorunu var 3g nin olduğu yerde hiç sorun yok çok güzel çekiyor , fakat bayramda köye gittiğimde 2g de telefonun şebeke kısmı 1 çubuk 3 çubuk saniyede değişiyor bu da telefonun daha hızlı şarjının tükenmesini sağlıyor sürekli şebeke arıyor ve radyasyon daha fazla. şebeke ile ilgili bir çalışma yapacağım ilerleyen zamanlarda ..
    |
    |
    sedefilex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    13756 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mecnunadam

arkadaşlar xperia sp kullanıcısıyım. telefonu değiştirmek istiyorum. çünkü telefonun kronik sorunları var. kasa soyulma, wifi az çekme, konuşma sesinin az gelmesi, kameranın berbatlığı vs. g2 ye geçersem ne gibi kronik sorunlarla karşılaşırım. uzun zaman kullanmış birisinden tavsiye istiyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: mecnunadam

arkadaşlar xperia sp kullanıcısıyım. telefonu değiştirmek istiyorum. çünkü telefonun kronik sorunları var. kasa soyulma, wifi az çekme, konuşma sesinin az gelmesi, kameranın berbatlığı vs. g2 ye geçersem ne gibi kronik sorunlarla karşılaşırım. uzun zaman kullanmış birisinden tavsiye istiyorum.

Kameranin gece performansi kotu buna hazirlikli olun. Video cekerken odaklama sorunu yasiyor. Gorusme kalitesi idare eder. Eski telefonunuzdan daha fazla bir gorusme kalitesi beklemeyin. Onun disinda 10 numara telefon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    422 Mesaj
    merhabalar,
    telefonu henüz 3-4 gün önce aldım ve şarjla ilgili ciddi bir sorunum var. henüz sim kartsız kullanıyorum ve aslında şarj süresinden memnun gibiyim ama, kullanıma baktığımda "Haritalar" uygulmasının şarjın yarısından fazlasını götürdüğünü görüyorum. 3g de geldiğinde şarjı sıkıntılı bi hale sokacak gibi.

resimlerde görebileceğiniz gibi gps sürekli açık gibi gözüküyor. durumu fark ettikten sonraki ikinci şarjım bu. ikinci de dikkatli oldum, haritaları ve gpsi hiç açmadım. bildirim ekranından da kontrol ediyorum, yok. haritalar uygulamasını da özellikle kendi çalışıyor mu diye aralarda kontrol ettim, durdur butonu hep soluk.

konum ayarı ise hep görseldeki gibiydi. işin garibi, komple konum paylaşımını kapatayım dedim o zaman, ama gps'in karşısındaki kullanım süresi sayacı artmaya devam etti. komple kapalı uzun süreli kullanmadım ancak, böyle komple kapatmak da istemem, bir anlamı kalmıyor telefonu kullanmanın.

nedir sizce bu işin çözümü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper24 -- 9 Ağustos 2014; 14:21:48 >

• Yüzbaşı
    283 Mesaj
    Dün bimeksten 32 gb lık beyaz modeli alarak aranıza katıldım mağazada olmadığı için iki gün sonra gelecek aldığımda yapmam gereken testleri ( ölü pixel vs.) biliyorum testleri yaptıktan sonra hiçbir şey yüklemeyip güncelleyip sonrada hard rest mi atsam? her şeyi yedeklemek filan istemiyorumda sorun filan olmaz değil mi?
    Telefona 1 hafta önce format atmıştım recovery kurmamıştım. Yani autorec kurmamıştım. Şimdi quick bootdan recoverye bastım telefondan kapandı, lg logosundan sonra yeşil android simgesi içinde birşey çıktı.

Bir kere daha böyle olmuştu. Telefon hafızasındaki 'herşey' gitmişti. Ne yapmam lazım.

telefonun açma tuşuna 10-15 saniye kadar basılı tutun lg logosu gidip gelene kadar bekleyin
    |
    |
    DevrimSeven60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    7586 Mesaj
    Bir kez daha telefonun içine ettim.

Şuan kırmamak için zor tutuyorum. Yine kaybettim herşeyimi.Bütün veriler gitti.

Yaptığım şey şuydu;

Quick boot'dan recovery'e tıkladım. Lg logosundan sonra twrp açılması gerekirken yeşil android simgesi çıktı ve altında bir çubuk. yarım saat sonra ise telefon 'SIFIR' şeklinde açıldı. Hafızadaki herşey gitti.

Helal olsun bana. Ne diyim ki kendime
    |
    |

Orijinalden alıntı: By.TRabZonLu™

telefonun açma tuşuna 10-15 saniye kadar basılı tutun lg logosu gidip gelene kadar bekleyin
    quote:

Orijinalden alıntı: By.TRabZonLu™

Onu yaptığımda telefon tamamen kapanıyor. Tekrar açmaya çalıştığımda lg logosundan sonra yine ayı şey. Olan oldu artık bir üst mesajıma bakın
    |
    |

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

quote:

quote:

Ya ikinci el alıcam yada kod ile alıcam. Slim armor kullanıyordum yırtıldı acil kılıf almam gerekiyor.

Ekleme: Kılıf ekranıda koruyor mu? Yani telefonu ekran alta gelicek şekilde düz zemine koyduğumuzda zemin ile ekran temas ediyor mu.Umarım anlatabilmişimdir

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

quote:

quote:

Spigenin sitesinde kılıfı 36 TLye almanıza yarayan bir kod hocam bu.Bikaç sayfa geri giderseniz bulabilirsiniz.O şekilde zeminde temas etmiyor sanırım.Yüzüstü düştüğünde bi hasar alırmı tam bilmiyorum.Kapaklı kılıflara bakmak istiyorum fakan inanın onlardan da hiç hoşlanmıyorum.Spigen alsam içim rahat edicek mi emin değilim.
    |
    |
    Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1

• Çavuş
    57 Mesaj
    arkadaşlar iki gündür usb ile telefonu bilgisayara bağlamaya çalıştığımda telefon kapanıyor. yeniden başlatıyor kendini. ve sorundan sonra telefon prize taktığımda şarj da olmuyor bazen oluyor bazen olmuyor oluyorsa da yavaş şarj diyor pc de usb ile sarj ediyormuş gibi.
    var mı böyle bir sorun yaşayan arkadaşlar?

Hard Reset atmışsın ayrı bi yere yedek almadı isen güle güle demen lazım kaybettiklerine... Stok Recovery Kurulu iken hiç girmeye çalışma eğer bilgisayarda vs yedeğin yoksa, hepsi toz olup uçar, benimde başıma bi kez geldi root atarken ondan sonra dikkat ediyorum hep bu tür işler yaparken, neyse çözümü yok veri geri getirmenin kısaca söylersem...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    DevrimSeven60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Garantiye gönderin senin gibi birisi daha vardı böyle bi sorunu olan çözümünü bulamamıştı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    holigan1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
üniversite
haberler
Bey Azura
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.