Yüzbaşı
23 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 2)
Gönderileri
.
Merhaba arkadaşlar işyerinde IPTV kamera sistemi mevcut kameraları izlemek ve genel olarak youtube vs. için kullanmalık bir PC topluyorum.
Aşağıdaki sistemi oluşturdum sizce nasıl ekran kartına ihtiyaç yok iyi kötü elimde ASUS EAH4350 ekran kartı var onu kullanırım.

Merhaba beyler Gebzede Üniversite okuyorum şuan KYKda kalıyorum 3 arkadaş eve çıkmayı planlıyoruz KYK'daki lanet kara delik gibi içine çeken hayattan bunaldık artık.
Sizce en büyük sıkıntılar neler faturalar ne alem de geliyor?
Merhaba arkadaşlar 1.80 84 kg 19 yaşındayım 1 sene boyunca üniversite kürek takımındaydım ama bir kaç sebepten ötürü bırakıp fitness'a başladım.
Üniversite 1.sınıfım şuan hazırlık okudum ygs-lys zamanı fitnessa 3-3.5 ay gittim ama sınav için bırakmak zorunda kaldım şuan yaklaşık 3 aydır yapıyorum oturduğum sitedeki hocadan nerdeyse 5-6 yıldır tanırım kendisini şöyle bir program ayarladık hacim ve güç amacıyla böyle bir program ayarladık sizce nasıl.

Açıklama:Program toplam 3 ay sürecek sonrasında ne yapacağımı tekrar gözden geçiricez 4 hafta 8*6 2 hafta 4*12 yapılcak set olayı

Beyler 2gün önce asus asus x550jx-xx097h laptop aldım windows 8.1 ile geldi hiç kullanmadan direk w10 a geçtim ama ne oyun oynamak ne de pcyi adam akıllı kullanmak fırsat olmadi suan cs:go,farcry4,bf4 kurdum bilgisayara önce msvcr100.dll vs msvcp100.dll hatası aldım bunlari hallettim sonra 0xc000007b hatası verdi zaten geforce experience baştan beri hata veriyor bu hatalarla karşılaşan yapabilen varmı?
.
Beyler kulaklıği alali yaklaşık 1 ay oluyor ses ayarlarını yapmayi bilmiyorum bu kulakligi kullanan veya ses ayarlarindan anlayan biri yardımcı olabilir mi?
.
Arkadaşlar merhaba siralamam 71750 hedefim gebze teknikti şuan 74bin ile alıyor okul ama siralama 69bine gerileyebilirmiş şunu sormak istiyorum ben universitede elektromanyetik dalgalar üstünde uzmanlaşip savunma sanayine girmeyi düşünüyorum hayalim yerli bir railgun projesi oluşturabilmek eğer gebze olmassa elektronik başka bir yerde düşünmüyorum onun yerine sakarya makina yazsam bu hedeflerimi gerceklestirebilirmiyim?
Gebze teknik üniversitesi elektronik bölümü 74 bin ile alıyor benim siralamam 71 bin ilk sıraya yazsam gidermiyim?
Hakkında
İlgi Alanları: Donanım,oyun vs.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Bilgisayar
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.528
İkinci El Bölümü Mesajları: 23
Konularının görüntülenme sayısı: 26.850 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 359 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.