Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31643165316631673168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu telefonu alsam en fazla kaç sene götürür beni ve pil konusunda ve net tarayıcısı hızlı mı ?
  • Yeni guncellemeyi verseler bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi telefon görüşmeside yaptım cihazda ses yüksek ve boğuk gibiydi oda düzelmiş . yada pskolojik etki yaptı bu güncelleme :P
  • Avrupa cihazları için D80220D-EUR güncellemesi gelmiş ve Knock Code eklenmiş. Kitkat'ın aramanın ekrana geç düşmesi eksisi de ortadan kalkmış..

bir arkadaş yazmış forumda..
  • Biz daha 20c yi almadik nasil 20d yi alacaz ki ?

• LG Türkiye yine rezillik yapacak anlaşılan. İnsanlara eziyetten zevk alıyorlar anlaşılan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exper26

LG Türkiye yine rezillik yapacak anlaşılan. İnsanlara eziyetten zevk alıyorlar anlaşılan.

satın cihazları paralel alın :))))
  • exper26 E kullanıcısına yanıt
    eywallah hemen yapıyorum
  • Yandık gene forum karışacak bu son güncelleme ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye için 20d sürümü gelene kadar KitKat'a geçmeme kararı aldım :(
  • yeni güncellemede batarya sorunu cözülmüş mü ona göre yüklicem daha kötü olmasın ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG Türkiye yine Dünya'dan bi haber. Hele o canlı destek yokmu tam bir cahiller ve salla başını al maaşını topluluğu güncelleme zamanında gelsede gelmesede Canlı destek hattına bir operasyon yapacağız ancak günmcelleme 1 ay içerisinde gelmezse ki LG Türkiye'nin durumuna bakılırsa daha çok bekleriz.
    1 Ay içerisinde gelmediği taktirde........ resme bak https://store.donanimhaber.com/ae/26/78/ae2678bcf2476388ba5d590fc193acaa.jpg

LG G2 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saint1 -- 30 Nisan 2014; 14:32:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vebo

quote:

Orijinalden alıntı: kill_them_all

quote:

Orijinalden alıntı: vebo

isinma sorunu icin cihazi pc ye baglayip lg support tool dan yukseltme hatalarini onar islemi ile sonuc alabilirsiniz.

ısınmaya çare oluyormu bu yöntem

ben de oldu.

telefonu download modundamı bağlayarak yapıyoruz
  • Millet 7 saat ekran alıyor bide benim duruma bak.

LG G2 ANA KONU

• 402 Kral seriye paralel ithalatlara güncellememiz gelmiş knock kodumuz gelmiş cihaz yağ oldu iyice.Forever 402 K.İyiki paralel 402 K almışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezginingünlüğü -- 30 Nisan 2014; 15:05:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dousk

Millet 7 saat ekran alıyor bide benim duruma bak.

LG G2 ANA KONU

bende anca 3 saat filan alıyorum
  • OFFFLINE flashlamak isteyenlere D80220D-EUR-XX 16GBhttp://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW757695432109876543213/D80220D_00.kdz

Kendime telefonuma inmesi bittikten sonra flashlayacağım temiz kurulumla cihazım paralel ithalat telefonuma gelen güncellemenin linkidir.
  • WoLWeX kullanıcısına yanıt
    çözüm olmadıysa;
    1- uygulamalar hepsi sayfasında alt menüyü aç uygulama tercihleri varsayılanlar gibi iki ayar var onları sıfırla. yine olmazsa ;
    2- s3 de başıma gelmişti internet senkronizasyonu diye bir kısım vardı şimdi bulamadım g2 de ondaki tiki kaldır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakemal

quote:

LG G2 ANA KONU

3 saat boyunca Asphalt mı oynuyorsunuz nasıl bitiyor? Ben o kadar uğraşsam beceremem .
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgivenx

quote:

Orijinalden alıntı: burakemal

quote:

LG G2 ANA KONU

3 saat boyunca Asphalt mı oynuyorsunuz nasıl bitiyor? Ben o kadar uğraşsam beceremem .

Herkesin kullanim farkli. Basta ben de acaba cihazda yada bataryada sorun mu vardl diye dusunuyordum. Ozellikle burda 5 saat 7 saat ekran suresi aldigini soyleyenler ciktikca. Ama sonradan ortata cikti ki kullanilan ekran parlakligi, oynanan oyun gibi bircok sey pil tuketimini farkli yonde etkiliyor.
    Dun plants and zombies 2 oynadim ve dakikada yuzde bir sarj dustu. Gun sonunda yaklasik 2 saat ekran suresi ile pil bitti. Bugun cut the rope 2 oynadim ve 13 dakikada yuzde 5 sarj dustu.
    Kisaca ne bataryasinda sorun oldugunu soyleyen lerde sorun var, nede 7 saat ekran suresi alanda batarya daha iyi degil.

• 
Sayfa: önceki 31643165316631673168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.