Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3165. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31633164316531663167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekker ederim kardeş, bunu merak ediyordum bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Cihaz paralel ithalat mıydı? Radyo var mı cihazınızda?

VALLA hocam ben cihazı bi telefoncudan aldım 25 günlük daha simkart takılmamış . tekirdağda evdiz diye bir firma war taksit yapan evkur gibi , ordan alınmış cihaz. paralel ithalatmı oluyor o zaman tam bilgim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: vebo

isinma sorunu icin cihazi pc ye baglayip lg support tool dan yukseltme hatalarini onar islemi ile sonuc alabilirsiniz.

ısınmaya çare oluyormu bu yöntem
  • CsMaNiA kullanıcısına yanıt
    telefon hakkında ya girip yazılım bilgilerine tıklayın ve program versiyonu nedir onu yazın anlarız hangi ülke olduğunu.TUR yazıyorsa zaten Türkiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyAndroid

Evet Güncelleme geldi, D80220d oldu.

İnşallah sorunlar çözülmüştür.

türkiye cihazımı?
  • 20d yi flashlayalım madem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saint1

telefon hakkında ya girip yazılım bilgilerine tıklayın ve program versiyonu nedir onu yazın anlarız hangi ülke olduğunu.TUR yazıyorsa zaten Türkiye

D80220d-EUR-XX yazıyor
  • Rec0VeRy R kullanıcısına yanıt
    20D de ne gibi ayrıntı var bende yükleyeyim bari link verebilirmisin Siyah 16 G benim ki
    Avrupa yazılımı yüklü cihazınızda Türkiye değil yani.
    Paralel ithalat bir G2 sahibisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chips

quote:

Orijinalden alıntı: connect201010

quote:

Orijinalden alıntı: kfd

Konusmalar sirasinda boguk ses sorunu yasayan ve servise gondermekle veya baska bi yolla bu sorunu cozen var i acaba arkadaslar?

boğuk ses nedeniyle servise verdim.
    3 gün kaldı.
    sonuç: SORUN TESBİT EDİLMEDİ....

Boğuk ses ile ilgili burada yazılar görürdüm ama cihazımda olacağı hiç aklıma gelmedi. Geçenlerde iki kişi beni duymakta zorlanınca buradaki geçmiş şikayetleri hatırladım.
    1- Bu konuyla ilgili servise gönderip olumlu sonuç alan var mı?
    2- Yazılımlar (mesela jb den kitkata geçince düzeliyor mu?

Ben de aynı problemi yaşıyorum. Yarın sabah servise vericem telefonu. Sanırım aynı şekilde geri dönecek. Geri gelirse tekrar yolllamayı düşünüyorum. Problem çözülene kadar. Çözülemezse 4. Serviste tüketici mahkemesine başvurcam. Sizin durumunuz nedir. Düzeleceğinden emin olmadığınız bir problem için ne yapacaksınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill_them_all

quote:

Orijinalden alıntı: vebo

isinma sorunu icin cihazi pc ye baglayip lg support tool dan yukseltme hatalarini onar islemi ile sonuc alabilirsiniz.

ısınmaya çare oluyormu bu yöntem

ben de oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: saint1

Avrupa yazılımı yüklü cihazınızda Türkiye değil yani.
    Paralel ithalat bir G2 sahibisiniz.

Anladım . O zaman garantilik bir iş olduğunda aldığımız yere götürücez lg türkiye destek vermicek
  • telefon her açıldığında böyle bir sorunla karşılaşan var mı birde aveadan kaynaklı sanırım sürekli hdspa yada edge bağlantı düşüyor çok sinir bozucu

LG G2 ANA KONU
  • beyler dün kamerayla ilgili bir şey denedim.
    zifiri karanlıkta ekrandaki fotoğraf simgesine basarak flaş açıkken 10 kadar fotoğraf çektim en fazla 2 tanesi net çıktı makine çoğuna odaklayamadı, bulanıktı fotoğraflar. daha sonra ardından yine zifiri karanlık flaş açıkken ta bu sefer telefonun arkasındaki ses tuşlarına basarak fotoğraf çektim kamera açıkken denklanşör görevi görüyorlarmış yeni fark ettim sonuçlar beni inanılmaz şaşırttı çektiğim 10 kadar fotoğrafın 8 kadarı çok netti kamera odaklama yapabilmiş 2 tanesi kötüydü sadece. bu olay beni çok mutlu etti tam karanlık ortamda kamera fotoğraf çekebiliyormuş :D bu olayı deneyen var mı?
  • Arkadaşlar, Türkiye 16GB likG2 kullanıyorum. Almanya kitkat tan Türkiye romuna geçtim ama downlıad modda "Rooted"yazıyor. JB kullanırken başka ülke fonlarında böyle olmuyordu. Cihazı sıfırlamak mı gerekiyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    LG Türkiye destek vermeyecek ama siziz telefonu aldığınız yere telefonu temin eden ithalatçı mutlaka bir servisle anlaşmak zorunda.yani anlaşmalı bir servisiniz mutlaka vardır.telefonu aldığınız yerin birşey yapabileceğini sanmam en fazla aracılık yapar sevisle sizin aranızda.Ancak oraya sorarak öğrenebilirsiniz servisini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saint1 -- 30 Nisan 2014; 14:03:39 >
  • WoLWeX kullanıcısına yanıt
    SwiftKey programı kullanıyorsanız onu kaldırın düzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: morqos

quote:

Orijinalden alıntı: chips

quote:

Orijinalden alıntı: connect201010

quote:

Orijinalden alıntı: kfd

Konusmalar sirasinda boguk ses sorunu yasayan ve servise gondermekle veya baska bi yolla bu sorunu cozen var i acaba arkadaslar?

boğuk ses nedeniyle servise verdim.
    3 gün kaldı.
    sonuç: SORUN TESBİT EDİLMEDİ....

Boğuk ses ile ilgili burada yazılar görürdüm ama cihazımda olacağı hiç aklıma gelmedi. Geçenlerde iki kişi beni duymakta zorlanınca buradaki geçmiş şikayetleri hatırladım.
    1- Bu konuyla ilgili servise gönderip olumlu sonuç alan var mı?
    2- Yazılımlar (mesela jb den kitkata geçince düzeliyor mu?

Ben de aynı problemi yaşıyorum. Yarın sabah servise vericem telefonu. Sanırım aynı şekilde geri dönecek. Geri gelirse tekrar yolllamayı düşünüyorum. Problem çözülene kadar. Çözülemezse 4. Serviste tüketici mahkemesine başvurcam. Sizin durumunuz nedir. Düzeleceğinden emin olmadığınız bir problem için ne yapacaksınız

Kitkat yukleyince duzeliyor diyenler var. Kitkat yuklemeyidusunmrdigim icin forumdan gelen bilgilere gore davranacaktim. Bunu yazdiktan sonra 4.4.3 versiyonunun ciktigini yazdilar. Beklenmedik bir gelisme oldu. Ve 4.4.2 deki sorunlarin da cogu duzelmis. Guncellemeyi yukleyeceyim ve seste duzelme olmazsa ona gore servise gonderecegim.

• Ben henüz kit kata dahi yükseltmedim ama bu Lg Türkiye'nin tutumu konudan bi haber olmaları adami hasta ediyor yoksa telefon jb de de gayet güzel kit kata sırf knock kodu için geçebilirim tabi Tr cihazlarina gelirse t

• LG DESTEK: Yazılım hakkinda bilgimiz bulunmamaktadir. Şuan icin planlanan bir güncelleme bulunmamaktadir.

Bakalım bize ne zaman gelecek. Daha haberleri yok güncellemeden
  • 
Sayfa: önceki 31633164316531663167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.