Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (3167. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31653166316731683169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar netten g2 32 gb aldm romlu olup olmadığın nasıl öğrenebilirm bide ölü piksel olup olmadığını nasıl anlarz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgivenx

quote:

Orijinalden alıntı: burakemal

quote:

Orijinalden alıntı: Dousk

Millet 7 saat ekran alıyor bide benim duruma bak.

LG G2 ANA KONU

bende anca 3 saat filan alıyorum

3 saat boyunca Asphalt mı oynuyorsunuz nasıl bitiyor? Ben o kadar uğraşsam beceremem .

Hayır bugün telefon ile yaptıklarım yaklaşık 1 saat kulaklikla müzik dinledim arada forumu takip ettim işte 2 saatin tamamı tarayıcı ile alındı. Zaten 4 saat i göremedim ben henüz. Bu arada telefonumda oyun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://app.box.com/s/89oh0spuga1fqse7ckij bağlantıya yükledim açamassan bana özelden mesaj atarsın emailni eklerim hocam nasıl kurulacağıda yazıyor programın
  • Ayaklanma yakındır LG Türkiye ne yapıcak merakla bekliyorum. Ve güncelleme arama geç gelmesine çare olmuşmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: morqos

quote:

Orijinalden alıntı: chips

quote:

Orijinalden alıntı: connect201010

quote:

Orijinalden alıntı: kfd

Konusmalar sirasinda boguk ses sorunu yasayan ve servise gondermekle veya baska bi yolla bu sorunu cozen var i acaba arkadaslar?

boğuk ses nedeniyle servise verdim.
    3 gün kaldı.
    sonuç: SORUN TESBİT EDİLMEDİ....

Boğuk ses ile ilgili burada yazılar görürdüm ama cihazımda olacağı hiç aklıma gelmedi. Geçenlerde iki kişi beni duymakta zorlanınca buradaki geçmiş şikayetleri hatırladım.
    1- Bu konuyla ilgili servise gönderip olumlu sonuç alan var mı?
    2- Yazılımlar (mesela jb den kitkata geçince düzeliyor mu?

Ben de aynı problemi yaşıyorum. Yarın sabah servise vericem telefonu. Sanırım aynı şekilde geri dönecek. Geri gelirse tekrar yolllamayı düşünüyorum. Problem çözülene kadar. Çözülemezse 4. Serviste tüketici mahkemesine başvurcam. Sizin durumunuz nedir. Düzeleceğinden emin olmadığınız bir problem için ne yapacaksınız

Boğuk ses sorunu olan arkadaşlar operatörleriyle iletişime geçsin.Ben öyle sorunu çözen birisi duydum.Çok şükür benimkinde o sorun yok.
  • quote:

quote:

quote:

LG G2 ANA KONU

3 saat boyunca Asphalt mı oynuyorsunuz nasıl bitiyor? Ben o kadar uğraşsam beceremem .

Hayır telefonumda oyun bile yok yaptığım şeyler telefon görüşmesiki gün içerisinde en fazla 1 saat görüşme ve sosyal ağlara bağlı kalıyorum o kadar
  • Bu LG G2 bir işe yaramaz aynı hatayı daha öncede vermişti yine verdi. Telefon root lu telefon belirsiz bir süre sonra açıp kapatınca şebekesi gidiyor temiz kurulumuda yaptım yine aynı 4.2.2 yükleyip satmak en iyisi bir işe yaramaz hafıza kartı yok US pc de görmüyor bütün fotolar çöpe
  • western-digital kullanıcısına yanıt
    saygı duyarım ama yaşadığınız sorunları yaşayan kaç kişi var forumda acaba?
    Benim genel bir tespitim olarak ve daha önceleride androidte xperia, s2, s3 kullanmış biri olarak rom, root vs... işleri genel olarak çoğu kullanıcıya yap-boz misali cihazı çok kurcalattığı için sıkıntı çıkartıyor , telefon zaten stock olarak kusursuza yakın bir kullanım deneyimi sunuyor bu sebeple olur olmadık rom , patch vs.. yükleyerek bence riske girilmesin fabrikasyon her zman iyidir, Herkesde olmayan bir sorun kişiye özeldir ve servis yolu ile çözüme ulaşmak bence en garanti yoldur ....
  • saint1 kullanıcısına yanıt
    hocam ben istanbul bilişim paralel olarak aldım fakat bende tur yazıyor paralel dimi kesin karıştırıp lg garantiliyi vermiş olabilirler mi:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: western-digital

Bu LG G2 bir işe yaramaz aynı hatayı daha öncede vermişti yine verdi. Telefon root lu telefon belirsiz bir süre sonra açıp kapatınca şebekesi gidiyor temiz kurulumuda yaptım yine aynı 4.2.2 yükleyip satmak en iyisi bir işe yaramaz hafıza kartı yok US pc de görmüyor bütün fotolar çöpe

samsung alın siz en iyi telefon o malum di mi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

LG G2 ANA KONU

Hayır telefonumda oyun bile yok yaptığım şeyler telefon görüşmesiki gün içerisinde en fazla 1 saat görüşme ve sosyal ağlara bağlı kalıyorum o kadar

Ekran parlaklığı ne durumda?

Ben de normalde oyun oynamıyorum fazla. Günlük 1 saat kadar telefon görüşmesi ve sosyal medya + whatsapp + mailler ile çok rahat 2 gün kullanıyorum. 6.5 saat ekran süresi alıyorum. Bence uygulamaları gözden geçirmenizde fayda var.

Edit : Şimdi farkettim, 3g açık ve şebekenin az çektiği bir noktadasınız. Bu durumda şarjın hızla tükenmesi kaçınılmaz. 2g-3g switch widget ı yükleyip, interneti kullanmadığınız yerlerde 2g ye geçebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unforgivenx -- 30 Nisan 2014; 16:24:46 >
  • Ingiltere 20d geldi hadi cnock code...

• 4.2.2 ye geri dondum ve sonuc bu oldu

LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: chips

quote:

quote:

quote:

LG G2 ANA KONU

Herkesin kullanim farkli. Basta ben de acaba cihazda yada bataryada sorun mu vardl diye dusunuyordum. Ozellikle burda 5 saat 7 saat ekran suresi aldigini soyleyenler ciktikca. Ama sonradan ortata cikti ki kullanilan ekran parlakligi, oynanan oyun gibi bircok sey pil tuketimini farkli yonde etkiliyor.
    Dun plants and zombies 2 oynadim ve dakikada yuzde bir sarj dustu. Gun sonunda yaklasik 2 saat ekran suresi ile pil bitti. Bugun cut the rope 2 oynadim ve 13 dakikada yuzde 5 sarj dustu.
    Kisaca ne bataryasinda sorun oldugunu soyleyen lerde sorun var, nede 7 saat ekran suresi alanda batarya daha iyi degil.

Soylediklerime ek olarak, Facebook uygulamasi olanlar, eger aninda ileti almalari gerekmiyorsa "cikis " yaparak batarya tasarrufu yapabilir.
    Uygulama arka planda calismaya devam ediyor eger cikis yapilmazsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuvvet_Mira

4.2.2 ye geri dondum ve sonuc bu oldu

Antutu ile olmuyor hocam knock kod yok bunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezginingünlüğü -- 30 Nisan 2014; 16:30:09 >
  • Beyler ithalat yoluyla kaydedilen IMEI demek LG garantisi altında demek mi acaba

• arkadaşlar sıfır g2 almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz ? alırken neye dikkat etmeliyim hangi seri almalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

quote:

Orijinalden alıntı: Kuvvet_Mira

4.2.2 ye geri dondum ve sonuc bu oldu

Antutu ile olmuyor hocam knock kod yok bunda

Ne ile yapmami onerirsiniz??
  • Ne knock code'mus arkadas. Gelince acaba bu merak ettiginiz kadar kullanacakmisiniz bakalim. Daha fazla stabilite, kamera icin gelmesi gerekenler varken neden bu kadar knock code bekleniyor.

• Dousk kullanıcısına yanıt
    telefonun kullanım seklı ne acaba?
    4 gun 5 gun kullanıyorsanız normal bu ekran suresı..
    6 saat 7 saat kullananlar yanı bızler telefonun sarjını 1 gunde bıtıren tayfa..
  • 
Sayfa: önceki 31653166316731683169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.