Şimdi Ara

★★★ LG G FLEX 2 ANA KONU ★★★ (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.715
Cevap
28
Favori
112.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uzun arayışlarım sonucunda sonunda buldum stock romu. Linki paylaşıyorum.
    http://lg-firmwares.com/lg-h955tr-firmwares/
  • Gökay9U45 kullanıcısına yanıt
    4 ay önce aynısı başıma geldi. Anakart arızası bildiğim kadarıyla. Muhtemelen değişim çıkar.
  • arkadaşlar lg gflex 2 telefonum yıldız kare sıfır altı kare yapınca imei kısmında null yazıyordu, hard format attım, imei gözüküyor şu an ama sim kart okumuyor, herhangi bi işlem yapılmadı kendiliğinden oldu, 5.1 tur orjinal yazılım. lg tr cihazı ama fatura kayıp ne yapalım ana kart arızası değildir inş. servis faturasız garanti dahili tamir yapar mı yuva mı bozuk sizce, istanbuldayım hangi servis daha iyidir şengüller mi vintek mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aialkan

arkadaşlar lg gflex 2 telefonum yıldız kare sıfır altı kare yapınca imei kısmında null yazıyordu, hard format attım, imei gözüküyor şu an ama sim kart okumuyor, herhangi bi işlem yapılmadı kendiliğinden oldu, 5.1 tur orjinal yazılım. lg tr cihazı ama fatura kayıp ne yapalım ana kart arızası değildir inş. servis faturasız garanti dahili tamir yapar mı yuva mı bozuk sizce, istanbuldayım hangi servis daha iyidir şengüller mi vintek mi

hocam öyle bi cihaz cortlamış arkadaşımda vardı 100 tlye sattı kurtuldu. Ama sağlam anakart bulursanız kullanılır tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sıkörtıl

4 ay önce aynısı başıma geldi. Anakart arızası bildiğim kadarıyla. Muhtemelen değişim çıkar.

Hangi cihazla değiştirdiler hocam ve değişim süreci servise verdikten kaç gün sonra bitti?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gökay9U45 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim cihazım paralel ithalat cihazıydı. 1 ay süre geçtikten sonra falan yine g flex 2 geldi ama farklı bir cihaza benim imei'yi atıp göndermişlerdi. Paralel ithalat bile çözüm ürettiyse LG Türkiye hayli hayli değişim verir diye düşünüyorum.
  • Ben ilk sayfada bulunan v20c romun kdz dosyasını indiremiyorum. Tıklayınca boş sayfa çıkıyor öyle kalıyor. Linkte mi sorun var bende mi sorun var anlamadım. Son günlerde o linki deneyen oldu mu?
  • Lg sitesindeki canlı chatten telefonun servisteki durumunu sordum. Arıza tespit edilememiştir dedi. kendi kendine kapanıp duruyordu. Bu durumda ne yapmalıyım?
  • Boş sayfa çıktıktan sonra refresh atın indirmeye başlaması lazım
  • Arkadaşlar telefonum 2 ay önce bir akşam kendiliğinden kapandı, kendisine bir reset attı fakat sonrasında hiç açılmadı. Bunun üzerine garantiye verdim (intellicel) .

Batarya değiştirildi diyerek gönderdiler. Telefon 1 haftaya kalmadan yine aynı hatayı verdi. Yine firmaya gönderdim. Telefonu yine çözdük diyerek gönderdiler fakat yine aynı hatayı yine verdi. Ayrıca telefon kutusu da 3 hafta orada yattı. Telefonlarını açmayan bir firma. İşte olduğum için gitme vaktim de olmadı. Fax yollayıp alabildim.

Şimdi yine göndereceğim. Bu sefer de çözmezler ise THH başvuracağım. Telefon o kadar güzel ki anlatamam ama sırf bu olay yüzünden LG G4 aldım. (LG Türkiye Garantili)

Intellicel firması garantili alan varsa dikkatli olsun.
  • Selamlar arkadaşlar, anakartı ölü cihaz arıyorum ekranı için, ilgilenenler mesaj atabilir.
  • arkadaşlar marshmallow rom dosyasına sahipseniz bir yere upload etme şansınız var mı acaba?
  • mattiadestro kullanıcısına yanıt
    Xda dan link bulursun oraya bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce lg garantili g2 arizalanmisti , garanti bitimine 2 ay kala servise vermistim...degisim yapmadilar tamir edip verdiler.

Simdide yine lg garantili g flex 2 telefonum bootloop oldu , servise henuz vermedim.

Nedir bu lgden cektigimiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

Daha önce lg garantili g2 arizalanmisti , garanti bitimine 2 ay kala servise vermistim...degisim yapmadilar tamir edip verdiler.

Simdide yine lg garantili g flex 2 telefonum bootloop oldu , servise henuz vermedim.

anakart değiştirip verirler.

• quote:

quote:

Daha önce lg garantili g2 arizalanmisti , garanti bitimine 2 ay kala servise vermistim...degisim yapmadilar tamir edip verdiler.

Bende de bootloop var. Kapanıp açılıyor arada bir. Servis bir şeyi yok dedi geri verdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mythralioz

quote:

quote:

Bende de bootloop var. Kapanıp açılıyor arada bir. Servis bir şeyi yok dedi geri verdi.

ana kartı değiştirmek için test ediyorlar, sorunu teknisyene ispatlarsan değiştirir ana kartı, test sırasında kapanıp açılmazsa değiştirmezler, istanbuldaysan vinteke gidebilirsin

• Arkadaşlar bugün kapıda ödemeli olarak 699 tl g flex 2 aldım.Kapıda ödemeli olduğu için sorun olursa teslim almam diye düşündüm,fakat ürünün tanıtım sayfasında ürünün işlemcisi ve ekran kartının ürünün olması gereken orjinalinden daha farklı olduğunu gördüm.Bunun üzerine telefon açıp aradım.Satıcı ısrarla ürünün orijinal olduğunu özellikleri yanlış yazdıklarını beyan etti.Ürün geldiğinde evde olamayacağımdan şubeye gidip orada deneyerek,kontrol ederek almak niyetindeyim.Kontrol edeceğim fakat orijinal mi replikamı olduğunu nasıl anlayacağım hiç bilgim yok.Lütfen yardımcı olun arkadaşlar.Ürünün özellikleri verdiğim linkte en alt kısımda mevcut.Ürünün gerçek özellikleriyle alakası yok.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-699-tl-lg-flex-2-100-orjinal-sifir-kutulu-kapida-odeme-4g-381989065/detay

• ugurmurat360x kullanıcısına yanıt
    Orjinal olduğunu sanmıyorum hocam siteden gördüğüm kadarıyla. Ama dediğinz şekilde bakın inceleyin. Belki ilan yanlıştır cihaz orjinaldir.

Bu arada bende de Almanya cihazı var. 16 GB 2 GB ram. Paralel ithalat radyolu. Android 6 yükledim bir süredir kullanıyorum ama telefon çok kasıyor. Wipe cache yapma menüsü de açılmıyor. Sanırım recovery menü yüklü değil! Telefonun ram kullanımı sürekli %98 görünüyor. Bu yüzden mesela ana ekrana dönerken bile simgeler, widgetlar teker teker yükleniyor.

Sizin cihazlarda böyle mi arkadaşlar? değilse öyle olmaması için neler yapıyorsunuz?
  • carman1tr kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.Mng kargodan kargonuz gün içinde dağıtıma çıkarılacaktır mesajı gelince kargoyu aradım.Kargoyu dağıtıma çıkarmayın şubeye gelip kontrol ederek teslim alacağımı söylediğimde bana bu şekilde teslimat yapamıyoruz dedi.Bende bunun üzerine gelen ürünün sahte olma ihtimali var,kontrol etmeden teslim alamayacağım için ürünü geri iade edin dedim.Teşekkürler,iyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.