Şimdi Ara

★★★ LG G FLEX 2 ANA KONU ★★★ (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.715
Cevap
28
Favori
112.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar birde şu root olayları var. forumxda da bişeyler dolanıyor net bilgisi olan var mı ? ya da orjinal android ın dışında costum yazılım yükleyip iyi sonuç alan var mı? birde bu 15a 20 20 b gibi yazılımla ilgili ibareler ver tam olarak neyi ifade ediyor? Benımkı 20 a dı 20 f yükledim.aradaki farkı anlamadım.
  • 31 aralıkta telefonu sürekli kapanıp açılıyor diye servise vermiştim. 20 gün sonra hiç bir şey yapmadan geri verdiler. Sorunu yokmuş güya. Sonra bir hafta öyle idare edip 31 ocakta yine bulunduğum şehirdeki aynı servise verdim. Yine bekledim üç hafta parça bekleniyor dediler. Batarya değişecek dediler. Ancak yine hiç bir şey yapmadılar. Pembe formda, cihaz sorunsuzdur gereksiz uygulama kullanmayın yazıyordu. Tabi şu an elimde yine kapanıyor. Program varken de kapanıyor yokken de tarayıcıda da whatsappta da hatta durupdururken masa üzerindeyken de kapanıyor. Adamları inandıramıyorum. Sizce ne yapmalıyım? Istanbul'a merkeze kargo ile gondermek mumkun mu? Çünkü aynı servise versem yine üç hafta bekleyip hiç bir şey yapmadan geri verecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @mythraliozMümkün tabi gönderebilirsiniz. Çok sik kapanıp açılma yapıyorsa videoya alabilirseniz kanıt niteliğinde olur.

@FEARTR Hocam bu telefon için custom rom yok. Root ise sadece 5.1.1 yani v15 li sürümler için var. V20 ler marshmmallow oluyor. A veya f gibi harflendirmelerde güncellik belirtiyor diyim. F daha güncel.

• Makify kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Marshmallow dan devam edelim o zaman. 6.0 .1 gayet iyi çalışıyor eski sürümlere göre.
  • lg-phone-firmware sitesi uçmuş.

Telefonum sık sık kapanıyor. Rom ile alakalı diye düşünüyorum ama servise gidince, format atılmadan açılmış şekilde geri veriyorlar. 3.Kez gönderdim, servis formu göndermediler. Yine aynı sorun ile karşılacağım çok iyi biliyorum.

Telefon G4'den bile çok iyi. Arka kapağı ve kavisi çok rahat. LG G4, hem arka tarafı kambur,hemde ön tarafı düz. Hem elimi rahatsız ediyor hemde deri kapak olduğu için rahatça kayıyor.

Telefon inceleme sitelerinde her ne kadarda aynı boyutta aynı gram yazsa da ele alınca G Flex 2'nin mükemmel bir telefon olduğunu anlıyorsunuz. IPS ekran bana göre berbat. Tamam renkleri çok daha düzgün veriyor belki de ama G Flex 2'nin parlaklık ayarı o kadar mükemmel ki, G4 sinir ediyor.

Neyse arkadaşlar buraya patladım. Telefonunuzun değerini bilin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 1 Mart 2017; 16:13:2 >

• Taze Lolipop linkleri

Buradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 1 Mart 2017; 16:17:12 >
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Aynen lg firmware linkleri patladı. Ana konudaki devtesterdan aldığım link ama konuya eklerken donanimhaber otonatik olarak linkin sonuna abuk subuk biseyler ekiliyor o yüzden tıklayınca çalışmıyor link. Yani aslında sağlam.

HABER!!: Arkadaşlar xda da birisi sanıyorum bootloaderi kırmayı başarmış. H950 modeli için yapmış ilk olarak ancak o modeli kullanan pek az kişi olduğundan deneyip %100 çalıştığından emin olamıyoruz. Emin olunsa ertesi güne kalmaz bizim model içinde çıkacak. Ondan sonra gelsin root gelsin custom romlar neler neler

ben hiç rom-root işlerinden anlamam hiç yapmadım alalı tam 1 yıl oldu çok memnunken kapanmaya başladı. dün son iki ayda üçüncü kez verdim servise hiç bir şey yapmadan geri veriyorlar.
  • mythralioz kullanıcısına yanıt
    Aynı servise veriyoruz sanırım. Yeniden tekrarladığı an THHye gideceğim.

hangi servis sizlerin ?
    intellicell servisine gittim 1 ay dedi cihaz bizde kalacak .yedek tel ver dedim olmaz diyor .tel ayarla kendine ona göre bırak cihazı ya dediğiniz gibi düzeltmeden verse boşuna 1 ay cihaz yatacak

bende lg g3 vardı delta servis 2 ay bekletti gittim cihazımı verin diye .30 dakika otur dediler cihazı yapıp verdiler
    thh boş iş
  • keremyan kullanıcısına yanıt
    Bakalım, yarın şansımı deneyeceğim.

İntellicel servis, yapmıyor hocam. Gidiyor telefon. %100 eminim, pili çıkarıp tekrar takıyorlar. Açılıyor ve gönderiyorlar.
    bende garanti intellicel başka servis bakarmı?
    bu arada lg H955tr10d_00.kdz File yüklesem sorun olur mu denediniz mi ?
    Rom yükleyemeden rahmetli oldu telefon. Geleli 6 gün oldu yahu. Rekor üstüne rekor kırıyor telefonum.
  • Bugün rahmetliyi uyandırmak için sarja bıraktım. Geldi de, şimdi Rom atıyorum. Ama büyük olasılık donanım ile alakalı sorun.

Edit : Bu arada Stock Rom kurma yönetimi ile Rom atıyorum. LG UP programını kullanmıyorum.

Edit 2 : Lolipop kuruldu biraz daha kurcalayayım.

Edit 3 : Reset atıp duruyor şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 3 Mart 2017; 20:49:4 >
  • Donanımsal olsa gerek. İşte aynı sorun. Servisi ikna edemiyorum hiç bir şey yapmadan geri veriyorlar bir de çocuk kandırıyorlar gereksiz uygulama yüklemeyi yazmış. Ondan kapanıyormuş. Yersen

Hocam sorunu tam olarak tanımlar mısınız ? Yani reset atıp açıldıktan sonra bidaha mı atiyor yoksa lg logosundayken mi oluyor

• Makify kullanıcısına yanıt
    mythralioz kullanıcısına yanıt
    Dün gece tepkilerine baktım şöyle gerçekleşiyor.

İlk açılıştan sonra bir reset atıyor ve kullanıma geçebiliyorum. 10 dakika sürmeden telefon tamamen kapanıyor. Sarja takıyorum, bir süre sarj oluyor(%10 kadar) sonra sarj da olmuyor. Bir daha da açılmıyor. Şu an gerçekten hakkı rahmetine kavuştu.

İlk gönderdiğimde pil değiştirildi yazan bir servis formu gönderilmişti ama kimi kandırıyorlar. İntellicel firmasına hiç inanmıyorum. Pili çıkarıp taktılar tahminimce. Mekanik bakım yapıldı diyip gönderiyorlar. Şimdi göndersem yine aynı şeyi yapacak.
  • bende bazen arka arkaya 2 kez kapanıp açılıyor sonra 2 saat hiç kapanma sorunu olmuyor
    gittim tahtakale'den pil aldım değiştirsem mi düşünüyorum pilden olsa gerek
    accu battery uygulaması indirdim batarya 1200 mAh gösteriyor

pil değiştirsem garanti biter mi?
    Banada pil sorunu gibi geldi. Yani şarj olmaması, ani kapanmalar pil sorununun alâmetleri hep. Ufaktan bi tırsma geldi banada geçenlerde bi reset atmıştı
    Vidaları açtığımız anda normalde garanti biter.

• 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.