Şimdi Ara

★★★ LG G FLEX 2 ANA KONU ★★★ (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.716
Cevap
28
Favori
112.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. 3 gündür bir telefon araştırması yapıyordum ve LG G Flex 2'yi gördüm. Açıkçası çok beğendim ve alamaya karar verdim. Ama internette okuduğum yorumlar biraz kafamı karıştırdı;

- Isınma sorunu. Çok mu fazla ısınıyor ? Her telefon işlem sırasında ısınır ama Flex 2'nin ısınması nasıl ?

Bunun haricinde başka bir sorunu var mı ? Cevap veren herkese teşekkürler...
  • carman1tr kullanıcısına yanıt
    Mr Eflatun kullanıcısına yanıt
    @carman1tr Hocam bu telefonda recovery menüsü diye birşey zaten yok Marshmallowda ayarlarda bellek kısmından bakiyorsaniz kullanıma o veri tam olarak anlayamadım neyi gösteriyor ama boş rami göstermediği kesin. Cpu z ile boş ram miktarına bakabilirsiniz. Ancak menüye dönerken widgetlerin tekrar gelmesi falanda ramin dolduğunu gösteriyor, eğer cihaz çok doluysa ram yetmiyordur malum 2 gb ram yetmeyebiliyor artık. Çok uygulama yoksa bi format iş görür.

@Mr EflatunHocam öyle durduk yere yada zırt pırt ısınan bi telefon değil. Zorlarsanız ısınır zorlamazsanız ısınmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım hocam.Cevabınız için teşekkür ederim. Peki bu "ekranda sarı leke" sorunu nedir ne değildir ? Bunun dışında herhangi bir sorun yok ise telefonu yarın alabilirim. Tavsiyelerinize de açığım tabii.
  • Bizimkiler gibi bozulmayacağını bilsem hemen al derim. Sarı leke sorunu yaşamadım sadece yardımcı programlarla ışığı gece ekstra kısınca belli oluyor sarı lekeler o da rahatsız bile etmiyor. Yalnız yazın çok ısınabiliyor. Ben oyun vs oynamadığımdan ondan da pek etkilenmedim. En güzel yanı kavisten ötürü ele cebe tam oturması ve insanların meraklı bakışları ve telefon nasıl yamuldu demeleri. Her sorana sobanın yanında unuttum diyorum inanıyorlar. Bir güzel yanı da çok hızlı şarj olması.

• Mr Eflatun kullanıcısına yanıt
    Açıkçası şuan flex 2 nin piyasası ne bilmiyorum bayadır takip etmiyorum en son 1100lerdeydi şuan o paraya mi5 alırsınız on numara cihaz. Geçen ay abime aldırdım hayran kaldı desem yeridir

• Makify kullanıcısına yanıt
    Verdiğin cevaplar için teşekkür ederim hocam. Ama etrafımda LG kullanıcıları var ve oldukça memnunlar. Flex 2'nin tasarımını çok beğendim. Özellikleri de beni yeterince tatmin etti.Yarın alacağım inşallah. İncelemeri buraya yazarım
  • Mr Eflatun kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hayırlı olsun şimdiden inşallah memnun kalırsınız.

• mythralioz kullanıcısına yanıt
    genelde açılıp kapanmalar bataryadan yapıyor. ileriki zamanlarda daha çok sıklaşıcak.
  • Ben de öyle diyorum servise abi biz bunu kaç tane alete bağlayıp bakıyoruz bir şey olsa anlarız diyor.

• Merhaba arkadaşlar. Bootloop sorunu yasiyorum ama telefonu sarja takinca aciliyor sarjdan cikarinca loopa aliyor. Teknik servise de gondermek istemiyorum(intellicel) batarya almayi dusunuyorum. Var mi bu konuda bir fikri olan acaba

• Mörsu M kullanıcısına yanıt
    Bu telefon için farklı bir durum var mi bilmiyorum ama baska markalarda ayni problemi yasayip batarya degistiren arkadaslarimda problem çözülmüştü

• quote:

Orijinalden alıntı: Mörsu

Merhaba arkadaşlar. Bootloop sorunu yasiyorum ama telefonu sarja takinca aciliyor sarjdan cikarinca loopa aliyor. Teknik servise de gondermek istemiyorum(intellicel) batarya almayi dusunuyorum. Var mi bu konuda bir fikri olan acaba

Bendede aynı telefon var hocam . Aynı sorunu yaşadım . Çözüm anakart + batarya değişimi . Intellicel bunları yapabiliyor
  • onurcan97 O kullanıcısına yanıt
    yalan olmasın var, oluyor zaman zaman.
  • korktuğum başıma geldi benim cihazda da Bootloop sorunu yaşadım. evobt ithalatcı garantili idi. yolladım anakart değişcek dediler bekliyoruz. kullanıcı hatası deyip sallıcaklar dedim ama umduğumdan iyi çıktı. zaman gecsin hemen yasal süreç başlatcam belki para iadesi veya başka cihaz alırım.
  • Arkadaşlar ben lg flex2 sattım.

xiaomi redmi pro aldım.

Dehşet cihaz ,😀

• 2 gündür internette gezerken telefon kapanıp açılıyor. Korkuyorum bir daha açılmayacak servise götürmem mi gerekiyor?

• keremyan kullanıcısına yanıt
    Benim geçen 4 ayda 2 defa başıma geldi ancak telefon cebimdeyken oldu. Çıkardığımda kapanıp açılmıştı. Ancak baska herhangi bir problem yok. Arkadaşların bahsettiği bootloop olayı bizimkinden farklı

• Makify kullanıcısına yanıt
    şarj konusunda çok dikkatliyim günde 1 kere prize takıyorum tam bitmeden.
    bu 2 gündür nedense geç şarj oluyor bazen %76 ile %84 arasında duruyor gibi.
    az önce tam şarjı bitirdim kapalı halde şarj yaptım biraz hızlandı bakalım yarın ne olacak
    birde havalar ısınınca yapıyor bunu, bugün istanbul sıcaktı.
    ayrıca cevap için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetolmez

Arkadaşlar ben lg flex2 sattım.

xiaomi redmi pro aldım.

Dehşet cihaz ,😀

Hayırlı olsun
    Mi5s tavsiye ediyorlar

Cihazı kaça sattın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    Mi5s oled yok 😀 h950 benim cihaz 750tl verdim

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.