Şimdi Ara

LG 55SK8100PLA HAKKINDA!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG 55SK8100PLA kullanan arkadaşların bu model hakkında olumlu olumsuz yorumlarını bekliyorum nasipse bugun alacam yardımcı olursanız sevinirim...

• vatanbilgisayardan fibabank ile 10 taksit toplam 6.500 tl ye aldım lakin kullanan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum - ve + yanları için bu fiyata bu tv değer mi????
  • Parsalihan kullanıcısına yanıt
    HB de 7.700 TL olan tv nin aynısı mı bu acaba? Nasıl 10 taksit ile 6,500 oluyor hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiCheN

HB de 7.700 TL olan tv nin aynısı mı bu acaba? Nasıl 10 taksit ile 6,500 oluyor hocam?
    HB de 7.700 TL olan tv nin aynısı mı bu acaba? anlamadım. vatanbilgisayara ozel hocam bankayla anlaşmış faizsiz kredi veriyor 8000 tl normal fiyat %18 kdv indirimi ile 6800 tl oldu tanıdık muhabbeti filan vardı 6500 tl ile kapattık fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parsalihan -- 23 Aralık 2018; 22:11:15 >
    Kardeş merhaba, ben de LGnin sizinkinin aynısını veya SK8500 modelini almaya karar verdim.
    İzlenimleriniz nasıl tv hakkında, artı ve eksileriyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azoss -- 3 Mart 2019; 20:41:58 >
  • azoss A kullanıcısına yanıt
    Hocam görüntü kalitesi çok iyi cok pratik bir tv sk8500 almanı tavsiye ederim ama fiyatta uçuk bir fark yoksa sk8500 direction led sk8100 edge led kenardan led yerel aydinlatmali kapatınca sıkıntı olmuyor lakin 8500 özellik yönünden daha iyi
    Hocam ben de sk8100 aldım fakat karanlık performansı çok kötü, karanlık sahnelerde altyazıların uzunluğu kadar ekran boylamasına komple aydınlanıyor. Bir de mesela youtube'dan maç izlerken özellikle top biraz hızlıyla (mesela orta açılıyorsa, şut çekiliyorsa) top görünürlüğünü kaybediyor sizde de böyle mi? Yoksa servisi çağıracağım, çıldıracağım..
  • Ruandor R kullanıcısına yanıt
    Maç izlemedim çok lakin led yerel karartma özelliğini kapatıp izle birde
    Kapattım hocam, ona rağmen siyah bir ekranda 1 kelime bile olsa aşağıdan yukarıya komple gri oluyor. Mouse ile gezinirken de imleçin olduğu bölge boydan boya gri oluyor :/
    o kadar rahatsız edici ki olur da servis ilgilenmezse satmayı düşünüyorum ben de vatandan 7200'e almıştım
  • Ruandor R kullanıcısına yanıt
    Hocam internet youtube filan girince görüntü ayarları değişir oranda kapat led yerel karartma yi
    Bilgi için teşekkür ederim değerli arkadaşım.

Memnun olmana sevindim.

Ben de sk8500 modeline yöneldim zaten.
  • bende bu modelleri almayi dusunurken kendi gozumle sony XF9005 i gorunce birden sogudum. simdi LG nin kumanda ve smart ozelligini isteyip sonyninde goruntu kalitesini istedigimden urun alamiyorum. Bu isteklerin ortak kumesi OLED ondada burn in riski var.

siz nasil karara vardiniz?
  • azoss A kullanıcısına yanıt
    Lg 55sk8100 veya üst modellerini al arkana yaslanıp keyfini çıkar hocam son diyecem bu banada dua edersin :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.