Şimdi Ara

LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV KULÜBÜ (322. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.665
Cevap
70
Favori
368.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Smart özellikleri bugüne göre yetersiz. Ama televizyon bu nedenle satılmaz.

Xiaomi TV box alın keyfinize bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar renk yıkama yapıyorum arada ama bana müzikli bir şey istiyorum. Bir ara youtube de bulmuştum ama şimdi bulduklarım hep sessiz. Şöyle yavaş rahatlatıcı bir müzik eşliğinde ekran yıkama videosu bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: captanico

masallah bendeki canavar gibi kendi uygulama menüsündeki programlardan calıstırdığım sürece hic bir sıkıntı yaşamadım.netflix youtube süper hatta ip tv kullanıyorum daha bir şikayetim olmadı.inetrnet bağlantınız vede modeminiz iyi ise bir sorun çıkaracağını sanmıyorum 60ph modeli var son derece memnunum.ip tv üzerenden izlediğim 3 d filmler bile süper
    iptv olayını nasıl hallediyoruz acaba, ücretli mi ?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Light.blue -- 1 Eylül 2018; 15:9:53 >
  • Arkadaşlar 152 ekran tv si olupta satmak isteyen varsa anlaşırsak alabilirim,öncelikle İzmir içi elden almaktır niyetim
  • Merhabalar

LG 60PH670S Plazma Televizyonumun kullanmadığım parçalarını satıyorum.İlgilenen olursa pm atabilir

1-AN-MR400 Akıllı Kumanda (Orjinal Kutusunda Kullanılmadı) 150 TL
    2-60PH670S Tv Ayağı (Jelatinli duruyor) 150 TL
    3-LG AN-TP300 PENTOUCH KALEM HOKKASIYLA BERABER (Kullanılmadı) 300 TL Kullanılmadı
    4-LG AN-TD200 Magic Pentouch Sihirli Kalem Usb Alıcısı (Kullanılmadı) 100 TL
    5-LG AN-VC500 Kamera (Az Kullanıldı) 100 TL
  • 50 PH670S

TV de oluşturduğumuz kanal listesini USB ye yedeklemek için gizli menü var mı arkadaşlar.

• benim tv bugün çalışmayı reddederek istifasını verdi sanırım

şöyle bir sıkıntı var elektrik kablosunu taktığımda standby durmadan yanıp sönüyor ve tv açılmıyor.bir fikri olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: captanico

benim tv bugün çalışmayı reddederek istifasını verdi sanırım

şöyle bir sıkıntı var elektrik kablosunu taktığımda standby durmadan yanıp sönüyor ve tv açılmıyor.bir fikri olan var mı?

tv yi lg yetkili servisine vermiştim tamir için.prosedür şöyle işliyor.bir kere servis eve gelirse şartlar ne olursa olsun 80 tl ücreti var.baktılar tamir için hemen yapabilecekleri bir şey var onunla kurtuluyorsunuz.ama bende olay şöyle gelişti , sorunun kaynağını bulamadılar tv yi yanlarında götürdüler bir hafta sonra dönüş yaptılar (aslında yapmadılar ben aradım da cevap alabildim) y-sus kartının arızalı olabileceğini söylediler (tv nin içinde 2 tane kart varmış biri bu y-sus dedikleri kart)ama bunun kesin bir tespit olmadığını ancak kartı takınca kesin bir sonuç alınacağını ve sipariş vermemiz gerektiğini söylediler.sipariş verdik denemişler tv eskisi gibi çalışmış. tv çalışmasaydı sipariş edilen kart için her hangi bir ücret ödemeyecektim.sipariş vermeden önce kartın piyasada 200-250 tl bandında bir fiyat aralığı var ve kolay bulunmuyor.ben istanbul da bir yerde bulabildim telefonla bilgi aldığım da satan yer karta 250 tl fiyat biçti kendisi tamir ederse de 150 tl de işçilik alacağını söyledi yani maliyeti 400 tl ediyordu.

serviste bana 400 tl fiyat çekti bende yaptırmaya karar verdim.tv den cok memnundum şimdi aynı özellikler de bir tv almaya kalksam en az 3,5 k ve üstü bir meblağ çıkacaktı cebimden.beni 2 sene daha idare etse yeter
  • Merhabalar,

LG 50ph670s için tv ayağı arıyorum. Satmak isteyen iletişime geçebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkoran

Merhabalar,

LG 50ph670s için tv ayağı arıyorum. Satmak isteyen iletişime geçebilir.
    Sıfır hiç kullanmadım 150tl
  • Arkadaşlar bizim ufaklık bu TV nin üzerinde tuslarla devamlı oynuyor ve kapatıyor . Çocuk kilidi olarak bu tuşları iptal etmenin yolu yok mu ?

• merhaba ben de ayak arıyorum
  • Evet, yıllardan beri kullandığım ve çok memnun olduğum, emektar LG 60PH670S sorun çıkartmaya başladı. İlk açıldığı zaman, 10 dakikalık bir süre zarfında, 1 veya 2 kere ekran kararıyor. Yani, ses var görüntü yok. Televizyonu, kapatıp açınca düzeliyor. Sorun ne olabilir? Bu sorunu yaşayan başka arkadaş var mı aramızda. Teşekkürler.
  • Kendi sorumun cevabını kendim vereyim. :) Tv'de 2 adet kart varmış. Benim arızam, bu kartlardan birinin arıza yapacağı habercisiymiş. Tv' tamamen kapandı, stand by düğmesi sürekli yanıp sönüyordu. Servise haber verdim, gelip aldılar. Sonuç, 460,00 TL. Mecburen yaptıracağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesceyms -- 14 Mart 2019; 16:32:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesceyms

Kendi sorumun cevabını kendim vereyim. :) Tv'de 2 adet kart varmış. Benim arızam, bu kartlardan birinin arıza yapacağı habercisiymiş. Tv' tamamen kapandı, stand by düğmesi sürekli yanıp sönüyordu. Servise haber verdim, gelip aldılar. Sonuç, 460,00 TL. Mecburen yaptıracağız.
    bir önceki sayfada aynı arızadan muzdarip olduğumu yazmıştım hatta video bile yükledim.y-sus kartı arızalanmış senin de
  • 60PH670S kullanıyorum. Digiturk OPay uygulamasına giriş yapıyorum ama videoları açamıyorum. Ortadaki yuvarlak saatlerce dönüyor ama filmi açmıyor. Sorunun çözümü var mı?

• 60PH670S modeli TV için ekran besleme (sağ-sol) kart arıyorum.
    Kartları sağlam olup satmak isteyen varsa görüşelim.
    Kartları bulamazsam bu 2 kart çalışmıyor her şeyiyle (komple TV-1000TL) ben satıyorum almak isteyen olursa yine görüşelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciwata -- 25 Mayıs 2019; 12:44:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciwata

60PH670S modeli TV için ekran besleme (sağ-sol) kart arıyorum.
    Kartları sağlam olup satmak isteyen varsa görüşelim.
    Kartları bulamazsam bu 2 kart çalışmıyor her şeyiyle (komple TV-1000TL) ben satıyorum almak isteyen olursa yine görüşelim.
    https://www.duycom.com
    bu tayla bir iletişime geçin hocam.
    kartınyenisi yada tamiri için
  • Resimdeki sorun oluştu bir kaç haftadır oluyordu kısa süre sonra düzenliyordu bu sefer öyle kaldı .. benzer sorun yaşayan var mı acaba

• 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.