Şimdi Ara

LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV KULÜBÜ (131. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.665
Cevap
70
Favori
368.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galates kullanıcısına yanıt
    Şahsi fikrim sound barın görüntüyü biraz etkileyeceği yönünde. Tv'nin ayağı biraz öne doğru uzun. Sound bar ister istemez biraz öne gelecektir. Ben de gelecek bir zamanda 3530a modelini almayı düşünüyorum. Kendimce sehpanın altında bulunan göz gibi yere koyarım diye düşündüm ama ses kalitesi açısından sakıncaları olacağı kanaatindeyim. @ahmetdoger2 arkadaşımızda bu sound bardan var ve bildiğim kadarıyla denemişti. O daha somut bir fikir verir diye düşünüyorum ve ben de merak ediyorum.
  • Bu tv de dahili uydu alıcı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zagalo -- 27 Aralık 2013; 21:34:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdoger2

quote:

Orijinalden alıntı: Tosunpasha26

Resim çok amatör oldu ama anafikri verir diye düşünüyorum. @isoomail üstad görmesin bu resmi kızar yoksa

LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV  KULÜBÜ

Arkadaşlar tv yi duvara üniteye bağlama fikri mantıklı değil. tv ayakları tam oturuyorsa onu oradan düşürmek için kasti olarak çarpmak lazım o da ciddi bir çarpma veya 7 şiddetinde deprem lazım.sadece sehbanın üstü geniş olsun yeterli.ben 2 adet almıştım. salondakini ünitenin sehbasına koydum sorun yok. evde yaramazlık yapan kimse yok oğlan büyük sayılır 7-8 yaşında...oturma odasındada üniteyi duvara yatay astım monte ettim 10 adet sağlam vidayla. ardından da askı aparatıylada tv yi astım. arkasındaki usb hdmi scart keşke yanda olsaydı ama salondaki sehbada olduğundan ona taktım nintendo wii ve diğer şeyleri...

tv gerçekten bir harika. 15m2 lik odaya bile küçük gelmeye başladı :)

Valla o kadar para verdik bende tv üniteye 4 vida ile sabitledim ayrıca ayağıda var.

LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV  KULÜBÜ
  • Arkadaşlar
    60PH670s TV bugün servis tarafından kuruldu.
    RODAJ deniliyor
    bunu bana birisi anlatabilirmi? Yeni TV ne yapmalıyım. Nelere dikkat etmeliyim.
    YAda forumdaki hangi mesajda yazıyor? oraları okuyayım. Forum 100 sayfaya yaklaşmış
    nereden başlıyacam bilmiyorum.
    Lütfen yardımcı olun
  • Kısaca panel ışığı , kontrast ve rengi 50 ve altında 1 ay boyunca ; bir kanalda 3 satten fazla kalmamak şartıyla itinalı kullanma
  • quote:

Kısaca panel ışığı , kontrast ve rengi 50 ve altında 1 ay boyunca ; bir kanalda 3 satten fazla kalmamak şartıyla itinalı kullanma

Işık ayarı kontrast ayarını bi türlü bulamıyorum nerden çıkıyor?
  • merhaba arkadaslar.. bu modellerin hangisi ustun?
    yurtdisindan alacagim.. hangi modeli tercih etmeliyim? ve ne gibi artilari var?

42"
    LG 42LV4500 - 1800 tl
    LG 42LV3500 - 1200 tl

40"
    Sony BRAVIA KDL-40EX720 - 1800 tl
    Sony BRAVIA KDL-40EX520 - 1500 tl

tesekkur ederim!
  • Arkadaşlar, 50PH670S ile internet üzerinden Digitürkplay ile akıcı bir şekilde Beşiktaş maçını izleyi başardım.(malesef uğurlu gelmedi). 42" pana dan sonra gözüme okadar da büyük görülmedi. ( İzleme mesafesi 2,5 m ).Led mi Plazma mı diye düşünen ( benim gibi ) varsa tercihini plazma yönüne çevirsin derim.Yada bütçelerini arttırsınlar
    Bu fiyata 1.649 (50") - 2.499(60") üzerine chip para veya hediye çeki kampanyaları ile SÜPER performans satın alacaksınız.
    Karar vermemde faydalı olan tüm forum kullanıcılarına ve tabiki kurucularına tekrar teşekkürler.
  • Arkadaslar merhaba,

BU ekran süpürme nasıl yapılıyordu ayarlardan? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • 50PH670S bugünün kampanyasında Gittigidiyor'da 1609 TL !!!!
    LG Türkiye garantili.
    http://urun.gittigidiyo...-cinema-3d-tv-101071931

Ayrıca 100 TL world puan indirimi var.
    Avantajix üzerinden gidilirse %1,8 iade de var.
    Bence çok iyi bir fırsat.
  • sws1 S kullanıcısına yanıt
    Dostum nasil pana plazmaya gore degerlendirme yapabilir misin ? Pana illaki daha iyidir de ,performans goruntu kalite akicilik acisindan performans farki ne kadar ? Panadan sonra lg tatmin etti mi ? Pana nin hangi modeli vardi sende ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pana TX-P42U20E modeli vardı.Ben aldım 2-3 ay sonra neo plazma modelleri pazara verildi.Öncelikle değiştirme nedenim ailemin tüplü sony televizyonlarının bozulmasıdır.Eldeki panayı onlara verip model yenileme yani.Hala taş gibi panel.Orta bir model olmasına rağmen hiçbir sorunla karşılaşmadan kullandım ( tv , uydu , ps3 ve bilgisayar bağlı olarak ).TV ararken önceliğim hep plazma oldu ve araştırırken farkına vardım ki ben tv yi hiç Dinamik ( canlı ) modda kullanma gereği hissetmemişim.Şu anda da hissetmiyorum. 670S'i çok fazla kullanma şansım olmadı maç internetten çok verimli gelmediği için bilgisayarı hdmı dan bağlayarak izledim görüntü hd olmamasına rağmen takılma topun uzaması gibi şeylere dikkat etmeye çalıştım ve görmedim.(pana ile arada fark yoktu 42"-50" farkının haricinde.) Renkler aynı doygunluğa henüz sahip değil inşallah 300-400 saat sonra oluşur.Şu ana kadar amatör olarak gördüklerim bunlar.Ama bu F/P olarak bence karlı bir alış-veriş yaptığımız inancındayım.saygılar
  • Merhaba. pek yorum yapmasamda forumda iyi bi okucuyum (: araştırmalarım sonucu bende 50ph670s aldım. bugun geldi. Kurulum için servisi bekliyorum.

Ürünü hb den aldım. digitürk kampanyası olduğunu okudum bi yorumda ve digitürkü aradım. 42" 47" 55" tv lerde kampanya var ve size şifre verilmesi gerek dedi. 1 yıl ücretsiz seçmeli lig tv de var.
    Merak ettiğim konu ürünü benim gibi internetten alıp digitrk şifresi alan varmı acaba ?

Ayrıca gözlükleride yanlış almışım, pasif sandım LG AG-F315 modeli aldım. kullanamam değilmi ?
  • Smart menüden ayarlar kısmına gelin. Oradan 1. sekme olan resim menüsünün altında "resim modu" "uzman1" olarak seçin ve ışık ve kontrast ayarı aktif olsun.
  • wicked087 kullanıcısına yanıt
    Pasif gözlük maalesef kullanamazsınız. Digitürk ile ilgili şifre alan arkadaşlar var. Sanırım bir kaç gün bekleme problemi yaşadılar ama sonunda sıkıntı kalmadı sanırım.
  • sws1 S kullanıcısına yanıt
    Tamamdır dostum haklısın , en azından 150-200 saat geçmeli ki renkler , pikseller iyice aktif hale gelsin.İlerleyen günlerde yorumlarını bekliyoruz tekrar.
  • Ph670S ile uyumlu gözlük linkleri aşağıdadır.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-televizyon-sookk-fiyaatt-2-adet-yeni-samsung-ssg-5100gb-d-es-f-uyum-sifir-148320445/detay

(Yukarıdaki ilan suan en ucuzu.Fakat arkadaşın hesabına önce parayı havale yapman gerek sora gözlükleri gönderiyor.Daha önce get ile satıyordu fakat vergisel sorun sebebi ile get ile satamıyormuş.Bazı arkadaşlar aldı sorunsuzca geldi.Pilli modeldir.Gayet ince ve hafiftir. 2 adet Fiyatı 70TL)

http://www.incehesap.com/ezcool-3d-gozluk-fiyati-18838/
    (ben dahil bir cok arkadaş kullanıyoruz.Şarjlı modeldir.Kenarları kapalı oldugu için ışık almıyor ve dikkat dağılmıyor.Fiyat 48TL)

http://webdensiparis.com/urun/lg-ag-s360-3d-gozluk_1004977.aspx?CatId=6958
    (bu da lg nin kendi orjinal gözlükleri.samsung 5100 dan farksızdır.Pilli ve hafiftir.Fiyat 75-100 TL arası)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 28 Aralık 2013; 0:51:59 >
  • quote:

Pasif gözlük maalesef kullanamazsınız. Digitürk ile ilgili şifre alan arkadaşlar var. Sanırım bir kaç gün bekleme problemi yaşadılar ama sonunda sıkıntı kalmadı sanırım.

Şifreyi Hepsiburada.com'dan istemm'mi gerek yani ? yoksa LG türkiyeyi ariyip onlardanmı almalıyım. ? Şifre alan arkadaşlar yardımcı olursa cok iyi olur. teşekkürler.
  • Bugün farkettim tvde 3d oynatımdan 2d dönüştürme yok.
    İlginç oldu bu, 2011/2012 serilerinde bile olan bu özellik hangi mantıkla kaldırılmış akıl alır gibi değil.
    Ama LG ve yazılım yanyana anılınca sürprizlere hazır olmak gerek.

Bu arada aranızda Hiremco MACROBOX PLUS HD uydu alıcı kullanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 28 Aralık 2013; 1:02:05 >
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.