Şimdi Ara

LG 50PH670S VE 60PH670S PLAZMA TV KULÜBÜ (129. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.666
Cevap
69
Favori
368.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

60PH670S teknosada ve bimekste
    indirime girmiş fiyat 2499 tl gözüküyor.
    Hangi siteden almak daha mantıklıdır.
    Arkadaşlar Acil yardım istiyorum
  • Ben bimeksten aldım bir sorun yaşamadım. Ama iyi bakmak lazım. Parapuan veya hediye çeki falan var mıdır? Ayrıca avantajix gibi sitelerden indirim alabilirsiniz.
  • Vay arkadaş canım sıkıldı şimdi. 2 hafta önce 2699 TL'ye almıştım bende. 200TL içerdeyiz
  • Bimeks Nevşehiri aradım
    ürün elimde bir adet var kargo dan yeni geldi dedi.
    Ürünü internet sitesindenmi spariş edeyim? Yoksa Mağazadanmı alayım.
    Hangisi daha mantıklıdır.
    Teşekkür ederim.
  • İnternetten sipariş bence daha güvenli. Tüketici hakları bu anlamda uzaktan satış olduğu için daha kapsamlı. Sebep göstermeksizin 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Allah vermesin ölü pixel veya başka bir sorun çıkarsa servisler uğraşmaktansa direk iade edersiniz başınız ağrımaz.
  • Sonunda 50" ile aranıza katılıyorum...
    servis yarın geliyor, piksel konntrolü ve kullanım saatine baktıracağım..
    maalesef internetten alamadığım için 7 gün iade rahatlığım yok açıkçası, inşallah bir kusuru yoksa devam ama kusurlu ise servisin vicdanına kalacağız sanırım..
    Bu arada dikkat etmem gereken başka bişey varmıydı acaba, servis geldiğinde üzerinde durmam gereken bir şey varsa hatırlatın lütfen..
    sevgili isoomail, hoodan, tosunpasha26 ve diğerleri önerileriniz varsa bekliyorum..şimdiden teşekkür ediyorum...
    bu arada digitürk ile kullanacağım, maç gününü iple çekiyorum:)
    teknosa mağazısa ismimi yazdırmıştım, sabah aradılar ayırmışlar saolsunlar, 1599 tl ye..internetteki gibi gözlük ve kupon yok
  • OZZBEN O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun öncelikle. İyi bir seçim yaptınız. Ölü pixel ve kullanım saatine baktırın. İlk 200 saat rodaj yapmanızı tavsiye ederim. Kutunun açılmamış olmasına dikkat edin. Sonrasında arkanıza yaslanın ve tvnin keyfini çıkarın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tosunpasha26

Vay arkadaş canım sıkıldı şimdi. 2 hafta önce 2699 TL'ye almıştım bende. 200TL içerdeyiz

Ben 1 günle kaçırdım yapacak birşey yok :) bak keyfine.
  • Ezcool larda sıkıntı yok. KEsinti olmuyor yormuyor gayet güzel. Tanımada da sorunu yok.
    Benden öncekilerinde söylediği gibi görüntü genelde tvnin içine doğru boyutlanıyor.
    3D ayarlarına falan baktım ama pek değiştirecek birşey bulamadım.
    Maşallah diyimde nette bahseilen bir kaç sıkıntıyı benimde yaşayacağımı düşünüyordum hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım.
    VOD olayını da hallettim bu başka bir dünya resmen.
    Şu an Adil Kullanımda olduğum için bağlantı hızı düşük ama yenilendiğinde daha detaylı dolaşıcam portallarda.
  • Arkadaşlar 50PH670S dün geldi bugün kurulum yapıldı.Allah'tan hiç bir sıkıntı (ölü piksel vs ) yok görülüyor.
    İnceledikçe sorularım oldukça soacak bir grubun olması insanı rahatlatıyor doğrusu.
    İlk sorum DİGİTÜRK PLAY üyesiyim , kısa yolu indirdim ama sadece eski maçlar diziler vs görülüyor. İnternet üzerinden izlerim dedim ama orada da infiniti üzerinden yayın olduğundan "yayın bulunamadı" diyor. Akşama beşiktaş maçı var dev ekran keyfi yapabilmeme yardımcı olabilecek biri var mı ? Nasıl çalışır , nasıl çalıştırılır ?
    Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sws1

Arkadaşlar 50PH670S dün geldi bugün kurulum yapıldı.Allah'tan hiç bir sıkıntı (ölü piksel vs ) yok görülüyor.
    İnceledikçe sorularım oldukça soacak bir grubun olması insanı rahatlatıyor doğrusu.
    İlk sorum DİGİTÜRK PLAY üyesiyim , kısa yolu indirdim ama sadece eski maçlar diziler vs görülüyor. İnternet üzerinden izlerim dedim ama orada da infiniti üzerinden yayın olduğundan "yayın bulunamadı" diyor. Akşama beşiktaş maçı var dev ekran keyfi yapabilmeme yardımcı olabilecek biri var mı ? Nasıl çalışır , nasıl çalıştırılır ?
    Saygılar.

Hayırlı olsun güle güle kullan.
    Bende keyfine varmaya yeni yeni başladım bu akşam ilk 3D filmimi izleyecem bakalım..
  • sws1 S kullanıcısına yanıt
    sahemre S kullanıcısına yanıt
    Digiturk play kullanmadim , cok bilmiyorum da ama sanki bir yerden uygulamadan degilde web browserden acinca maci izleyebiliyorsun diye okumustum.

Sahemre dostum 3D icin tosunpasha nin dedigi uzere truemotionu temizleye alirsan daha keyifli ve sorunsuz oluyor. Normal tv izlemede ise pruzsuz de tutabilirsin.

Iceri dogru boyutlanmasi yani derinlik olmasi video ile alakali bir durum. Bir cok film sonradan 3D ye cevirildigi icin 3d keyfini pek alamiyoruz.Disari dogru cikislar istiyorsan G.NA top girl videosuni indirip izlemeni tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 27 Aralık 2013; 18:05:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İnternetten sipariş bence daha güvenli. Tüketici hakları bu anlamda uzaktan satış olduğu için daha kapsamlı. Sebep göstermeksizin 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Allah vermesin ölü pixel veya başka bir sorun çıkarsa servisler uğraşmaktansa direk iade edersiniz başınız ağrımaz.

Bimekse Gittim Gözümü kararttım ve 60 inç olan modelini sonunda aldık.

Bakalım servisi beklicez artık. Umarım sorun olmaz.

Artık 670s modeli kullananlar arasına kayıt olabilirim.

Herkese teşekkür ederim.

Tv kurulduktan sonra kafama birsürü şey takılacaktır. Umarım yardımcı olacak arkadaş buluruz.
  • Hayırlı uğurlu olsun. Kendiniz mi aldınız tvyi. Pickup'a ancak sığar çünkü ya da koltuksuz doblo filan :)
  • quote:

Hayırlı uğurlu olsun. Kendiniz mi aldınız tvyi. Pickup'a ancak sığar çünkü ya da koltuksuz doblo filan :)

Cihazın nakliyeside servise aitmiş.
    Servis cihazı satın aldığım mağazadan teslim alıp, getirecekmiş. ve kurulumunu yapacakmış.
    YAni pikap doblo kargo felan uğraşmadım. Zaten tırsmıştım nasıl gidecek diye.
    servis götürür deyince çok sevindim :)
  • Herkese selamlar sevgiler arkadaşlar...

Hiç üşenmedim bir haftamı aldı ama baştan sona tüm mesajları okudum ve karar verip ben de bir 60lık sipariş verdim.
    Bir büyük söylemiş gibi hissediyorum. Gelse de demlensek şeklinde

hoodan başta olmak üzere herkese teşekkür ederim. Hatta LG ile iletişime geçip kendileri için canla başla emek sarf eden hoodan'a bir hediye vermelerini rica edeceğim

Benim farklı bir sıkıntım var. İlla ki değinilmiştir ama ben bir daha sormak isterim.

Televizyonu duvara asma imkanım yok. 60" uyumlu askılı sehpalar da sonorous da 900-TL den başlıyor ve gereksiz pahalı.

Sizler nasıl çözümler ürettiniz?
  • Ben de aynı şekilde almıştım. Gittim aldım deyince yüklendim geldim şeklinde anladım valla
  • Digiturk play internetten izlenebiliyor ama sıkıntı infiniti diye bir program iile. Gerekli programı hangi formatta indirmem lazim , tv nin içindeki prigram Windows tabanlı mı bilen veya izleyen varsa yardımcı olursa sevinirim. Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İkea'dan 120 tl ye aldığım tv ünitesiyle kullanıyorum.

Ben böyle kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tosunpasha26 -- 27 Aralık 2013; 18:35:33 >
  • Tosunpasha26 kullanıcısına yanıt
    Teknosa'da da böyle bir ünite üstünde gördüm. Sallanıyordu

Alternatif olarak teak yada ipe ağacından alıp kendim bir ünite yapacağım
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.