Şimdi Ara

LG 49SJ800V kullanan var mı? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.124
Cevap
31
Favori
92.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben geçen hafta 55sj850v modelini aldım hocam bir haftadır kullanıyorum çokta memnunum. Kampanya takip edilirse uygun fiyatlara gelebiliyor ben medya mark dan 4000 tleye aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KEY_ist -- 28 Ekim 2017; 12:8:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KEY_ist

Ben geçen hafta 55sj850v modelini aldım hocam bir haftadır kullanıyorum çokta memnunum. Kampanya takip edilirse uygun fiyatlara gelebiliyor ben medya mark dan 4000 tleye aldım.

55sj850v modelini mi 4000tlye aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: th3sicilian

quote:

Evet 55sj850 modelini aldım. Eğer aceleniz yoksa Kampanyaları takip etmenizi öneririm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: th3sicilian

quote:

Evet 55sj850 modelini aldım. Eğer aceleniz yoksa Kampanyaları takip etmenizi öneririm

Hocam düzenli bakıyorum da çok çok iyi fiyata yakalamışsınız o ürünü
  • Evet aslında benim içinde süpriz oldu yaklaşık bir ay düreyle 55 inch 100 hz belirlediğim modellerin fiyatlarını takip ettim çalışanlardan kampanya bilgilerini öğrendim ve kampanya olacağı gün hangi marka model indirimdeyse onu alacaktım. bu model nasipmiş gayette isabet olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KEY_ist -- 28 Ekim 2017; 15:21:50 >
  • Güle güle kullanın hocam darısı bize :)

• Teşekkür ederim Allah sizinde gönlünüze göre versin

• Selamlar...

LG 49SJ800V modelini almayı düşünenler için Vatan Bilgisayar'da sabah 06:00'a kadar indirim mevcut.

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-49sj800v-49-124-cm-4k-superuhd-webos-3-5-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabahander

Selamlar...

LG 49SJ800V modelini almayı düşünenler için Vatan Bilgisayar'da sabah 06:00'a kadar indirim mevcut.

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-49sj800v-49-124-cm-4k-superuhd-webos-3-5-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

Saygılar...

N11 11.11 gununde kuponla 3500 liraya geliyor.

235/2350 kuponu ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Şu an almak isteyenler için bilgi vermek istedim :) 11 Kasım'da başka bir yerde 3500 TL'nin de altında olabilir. Beklemekte yarar var. Yine de bilgi için teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabahander -- 30 Ekim 2017; 23:38:51 >
  • Arkadaşlar bütçem 4000-5000 tl arasi samsung um 700 serisine filandi herhalde youtubede baktim um 600 gibi bişey cikmişti o gundur bugundur bakmiyorum lg serisine 55sj 800 modeline bakiyorum iyi gibi ama yorumlarda 49 sj baya kötülenmiş sizden ricam var hangi markayi tavsiye ediyosunuz.??sony mi lg mi samsung ve hangi serisine bakayim 20 gun sonra dugunum var almam lazim.?

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Arkadaşlar bütçem 4000-5000 tl arasi samsung um 700 serisine filandi herhalde youtubede baktim um 600 gibi bişey cikmişti o gundur bugundur bakmiyorum lg serisine 55sj 800 modeline bakiyorum iyi gibi ama yorumlarda 49 sj baya kötülenmiş sizden ricam var hangi markayi tavsiye ediyosunuz.??sony mi lg mi samsung ve hangi serisine bakayim 20 gun sonra dugunum var almam lazim.?

Hangi yorumlarda baya kötülenmiş?
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Donanimin diğer sayfalarinda kötülenmiş yani ips ekran dan dolayi renkleri bulanik gösteriyomuş yumuşak gösteriyomuş diğer tvlere göre..bu bile soguttu sofutucak gibi.! Kullanan varmi tavsiye lazim.?

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=v8cNMAFmriI
    https://www.youtube.com/watch?v=j-Sti8JyvYU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RNNN -- 1 Kasım 2017; 21:45:34 >
    lg bu dandik teknolojisini kurtarmak içinde mağazalara üzerinde lg rgbw only yazan usbler gönderiyor içlerindeki demoların hepsi beyaz renk ağırlıklı amaç bu durumu gizlemek isterseniz mağazalara gidip oynattıkları demolara bakabilirsiniz ama beyazdan başka bişey göremezsiniz :)
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    LG gibi bir markaya dandik demek, üstüne bu markanın bir modelini elindeki test videolarıyla deneyip beğenip de dandik demek... Hocam yaptığınız çok ilginç. Tamam "o paraya etmez" veya "samsung daha iyi kardeşim" veya "yahu o kadar marka oldular hala siyah işini çözemediler" sözlerini anlarım, tercih ve zevk meselesidir de dandik nedir? Yani koskoca LG, sırf siyahı iyi değil diye dandik mi oluyor? Yapmayın Allah aşkına.
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Önerecegin arka varmi şu seriye bak gibisinden 55 inç yeterli olucak bütçe 4000-5000 arasi şu lg oled full hd vardi sizce nasil bana marka ile gelin tercih yapmaliyim .?

• sedatdurgun92 S kullanıcısına yanıt
    Bu yazdıklarımın siyahla bir alakası yokki konuyu neden siyaha bağladınız?

55xe8505 tam f/p modeli o fiyat aralığında bu modeli öneririm

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.