Şimdi Ara

LG 32MB25HM nasıl bir tv?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
5
Favori
26.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet beyler bu tvyi inceleyen kullanan var mı nasıldır performansı benim için maç izlerken titreme falan olmasın yeter hz'sini hiç bir yerde bulamadım ne kadar olduğunu kullanıcı yorumları falanda yok hiç bir yerde bilen eden var mıdır bunu?

• Ben de 2-3 gündür bu televizyonu araştırıyorum, 799 lira iyi fiyat ama tv mi, monitör mü, anlamadım. hdmi girişi var, tv olarak kullansak sorun olur mu, hertz hiç bi yerde yazmıyor, anlayan birileri var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerdust50

Ben de 2-3 gündür bu televizyonu araştırıyorum, 799 lira iyi fiyat ama tv mi, monitör mü, anlamadım. hdmi girişi var, tv olarak kullansak sorun olur mu, hertz hiç bi yerde yazmıyor, anlayan birileri var mı?

vallahi hocam hertz falan da belli değiş anladığım kadarıyla bu lg'nin çıkardığı ara sezonluk ürün gibi bir şey çok alan kullanan yok o yüzden güvenemiyorum.Alttaki linkteki tv'yi alıcam galiba o en azından yeni nesilden kullanıcısı var hertz'i biliniyor :D

http://www.bimeks.com.tr/urun/146919/lg-32lf630v-82-ekran-full-hd-webos-smart-led-tv.aspx

• Vallahi bende inceliyorum ama çok güvenilcek bir tvye benzemiyor bende zaten bu tvyle 32LF630V arasında kalmıştım bugün almaya gidicem kısmetse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aldım çok memnunum çok güzel görüntüsü var haporloru çok güçlü ben öneririm ekran ıps ekran var 100 hz görüntüsü ayna gibi ben next minix hd coll taktım çok güzel herkeze öneririm

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• quote:

Orijinalden alıntı: OmrTR

Vallahi bende inceliyorum ama çok güvenilcek bir tvye benzemiyor bende zaten bu tvyle 32LF630V arasında kalmıştım bugün almaya gidicem kısmetse

Hocam bilgisayarınızın monitörü nedir? Bu mu? Lg 32LF650V
  • Bu ürün monitör arkadaşlar, LG'nin sitesinde "LG SPEAKER MONİTÖR" olarak geçiyor. Bazı TV özellikleri de var tabi. Mesela USB üzerinden film izleme gibi. Dahili uydu alıcısı ve tuner yok üründe, bunu bilin öncelikle.

Speaker var dışardan uydu bağlayıp kullanılabilir.
  • Ben kullanıyorum gencler nereden baslayayım bilemedimm bakın simdi... 3 hafta oldu alalı ve ps3 ve ps 4 baglı. 799 a aldım ama kahretsin ki 599 a media markt da dustu. Monitor tv diyorsunuz ya siz bende gidip 1000 tl ye tv alanlara guluyorum. Gereksiz ve bos para harcamayı seviyorsunuz . Arkadaslar canavar gibi tv sadece scart girisi ve anten girisi yok 2 hdmı 1 compozite ve 1 componenet girişi var. Rahat rahat oynuyorum. En buyuk hatam 999 tl ye bu monitorun 42 si dustu 3 hafta bekleyemedim kafama tukureyim. Not: sıradan bir vatandasım reklamla işim yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armant81

Ben kullanıyorum gencler nereden baslayayım bilemedimm bakın simdi... 3 hafta oldu alalı ve ps3 ve ps 4 baglı. 799 a aldım ama kahretsin ki 599 a media markt da dustu. Monitor tv diyorsunuz ya siz bende gidip 1000 tl ye tv alanlara guluyorum. Gereksiz ve bos para harcamayı seviyorsunuz . Arkadaslar canavar gibi tv sadece scart girisi ve anten girisi yok 2 hdmı 1 compozite ve 1 componenet girişi var. Rahat rahat oynuyorum. En buyuk hatam 999 tl ye bu monitorun 42 si dustu 3 hafta bekleyemedim kafama tukureyim. Not: sıradan bir vatandasım reklamla işim yok .

hayırlı olsun hocam bunun 42 olanın model numarasını biliyormusunuz
  • war3z kullanıcısına yanıt
    LG 42LF580N 42 inç 106 cm Ekran Full HD Smart LED Monitör Budur dostum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tip cihazlar monitor olarak dusunuldugu icin giris gecikme degerleri daha dusuk oluyor. PC, PS baglamak icin cok daha mantikli secenekler oluyor. harici goruntu kaynagi kullanacaksaniz diger urunlere ek para ve vergi odemeye hic gerek yok . malum TV nin vergisi monitorden daha fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

evet beyler bu tvyi inceleyen kullanan var mı nasıldır performansı benim için maç izlerken titreme falan olmasın yeter hz'sini hiç bir yerde bulamadım ne kadar olduğunu kullanıcı yorumları falanda yok hiç bir yerde bilen eden var mıdır bunu?

Metrodan 699 tl aldik süper tv kaçırma

• quote:

Orijinalden alıntı: ULTRASLAN_06

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

evet beyler bu tvyi inceleyen kullanan var mı nasıldır performansı benim için maç izlerken titreme falan olmasın yeter hz'sini hiç bir yerde bulamadım ne kadar olduğunu kullanıcı yorumları falanda yok hiç bir yerde bilen eden var mıdır bunu?

Metrodan 699 tl aldik süper tv kaçırma

eyv hocam saolun ben aldım bile tv'imi 32lf630v alalı baya oluyor hatta :D 1000 liraya memnunum genede saol yorumun için
  • quote:

Ben kullanıyorum gencler nereden baslayayım bilemedimm bakın simdi... 3 hafta oldu alalı ve ps3 ve ps 4 baglı. 799 a aldım ama kahretsin ki 599 a media markt da dustu. Monitor tv diyorsunuz ya siz bende gidip 1000 tl ye tv alanlara guluyorum. Gereksiz ve bos para harcamayı seviyorsunuz . Arkadaslar canavar gibi tv sadece scart girisi ve anten girisi yok 2 hdmı 1 compozite ve 1 componenet girişi var. Rahat rahat oynuyorum. En buyuk hatam 999 tl ye bu monitorun 42 si dustu 3 hafta bekleyemedim kafama tukureyim. Not: sıradan bir vatandasım reklamla işim yok .

4+1 ses sistemim var bağlayabilirmiyim alsam.
  • Optik cıkısı yok sadece kulaklık cıkısı mevcut eger ki kulaklık cıkısına 4 u baglayabiliyorsan iş gorur
  • quote:

599 a hiç görmedim. ?? 599 a nerden alabilirim?
  • azapgulu kullanıcısına yanıt
    Var dı malesef 3 gun media markt sattı artık yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an vatan bilgisayarda var 769 TL hergün mutlaka birtane satıyorum şikayet eden olmadı 42"modeli 1349TL

• Bence gayet iyi gayet ne ben laptopa bağlı kullanıyorum ne bi gecikme ne de başka bişe 1920*1080p 59 hz. Resim ekleyecektim ama yükleyemedi bi türlü.
  • PC de kullanmak istiyorum PC de olarak kullanan varsa görüşlerni bildirirse sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuna4756 -- 17 Kasım 2015; 21:01:00 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.