Şimdi Ara

LG 2020 Oled CX/GX/WX (BABA KONU) (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
76
Favori
239.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam bişey soracağım 6 ay koşulsuz değişim sadece oled de mi geçiyor yoksa bütün lg modellerinde mi bilginiz var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: easygo

Gençler bi sorum olacak lg oled opet kampanyasından yararlanabilen var mı aranızda yokuşa sürüyor bunlar işi daha önce bi kaç kişi uyarmıştı vermemek icin ellerinden geleni yapiyorlar diye, ben gx 55 aldim teknosa dan 1000 lira opet puan vardi bu cihazda, kurulum yapildi vs butun basvurumu yaptim faturayi yukledim herseyi yaptim, bir ay gecmesi pazimmis basvuru uzerinden ve bir ay gecti aradim bugun lg yi bana diyorlar ki Cx serisi almissiniz o yuzden kampanyadan yararlanamazsiniz. Sisteme bu sekilde girilmiş diye kocaman bir yalan soylediler.

1. Cx serisi almadim Gx aldım ( Bavuru sirasinda hem model numarasini girdin hem de faturayi sisteme yukledim )
    2. Cx serisi 55 inc de 750 liralik puan var butun basvuru sartnamesini okudum yazmislar oraya bana diyor ki o zaman Cx serisine yoktu. Nerden baksan yalan nerden baksan dolandırıcılık bir daha asla lg den urun almam.
    Merhaba hocam siz ürünü teknosa dan hangi tarihten aldınız,bana özelden faturanızı ve başvuru tarhinizi yazarsanız yardımcı olmaya çalışıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: Sayko RGB

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam sizede aynı şekilde özelden başvuru tarihiniz ve faturanızı atarsanız kampanya birimine direk iletiyim yardımcı olsun.
    LG 55GX6 1000 TL
    LG 65GX6 1500 TL
    LG 77GX6 3000 TL
    Yakıt kampanyası var bu ürünlerden alıp OPET yakıt kodu gelmeyen varsa benimle iletişime geçsin gerekli destek sağlayım.

• LG 55CX ilgilenen varsa 10999 liraya MediaMarkt'ta gözükmekte:

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lg-oled55cx-55-139-ekran-uydu-al%C4%B1c%C4%B1l%C4%B1-smart-4k-ultra-hd-oled-tv-1209539.html?rbtc=gel|con|21||||

Epey üzerinden açık tutuyorum fiyat değişimleri takibi için. Yukarıda da yazanlar olunca bu fiyata dair belirteyim dedim. Mağaza konusunda bilgim yok online kısımda sepete ekle ibaresi bulunuyor.

• Sayko RGB S kullanıcısına yanıt

Hocam yanlış anlamayın ama tc kimlik paylaşınca ne olacak nerelere veriyoruz tc yi. Her alışverişte sitelere telefon numarası ile veriyoruz bişey yapılacak olsa onlar yapar sizde tc yi kapatıp atın. He bu dediğim başkasını savunmak için değil sadece tc yi heryerde paylaşıyoruz hastane olsun kamu olsun yani aklınıza nere gelirse artık. Dediğim gibi beni yanlış anlamayın lütfen kimseyi de savunmuyorum sadece fikrimi söyledim.

Bence biraz abartmışsın. Burak Bey bu forumlarda herkese yardımcı olmaya çalışır. Siz TC vermek istemiyorsanız başvurunuzun sonucunu beklersiniz olur biter.

Dediğiniz doğru bende tırsarım böyle şeylerden ama belki yardımcı olmak için söyletmiştir. Lg müşteri hizmetlerini aradınız mı gerçi adamlar servislerin verdiği karara bile karışamayız diyorlar ama bi deneyin isterseniz belki yardımcı olurlar.

Hocam madem tc ni gizle burak bey yardımcı olmaya çalışsın ne zararınız olacak bende resim attım numarasına servise göstermesi için. Bu kadar sıkıntı yapmayın kendinize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 29 Aralık 2020; 19:7:24 >

hocam hiç alakası olmamasına rağmen burak bey yardımcı olmak istemiş, niye tepki gösterdiniz ki bu kadar? ona bakarsanız kargocular tc siz işlem bile yapmıyor. Tc numarasına niye bu kadar mana yüklendi onu anlamadım

• SAVIAR kullanıcısına yanıt

Evet hocam 55 CX iki hafta önce vatan bilgisayar dan aldım. Teşekkür ederim yorumunuz için..

Sen bitmiş bir insansın resmen ya:) TC'ni karala at, yok T.C'mi ifşa edemem falan :D

• Haha eminim öyledir oyun karakterli 4 köşe tip XD İlk Half-Life oyunundaki G-MAN'in Ankara'lı olduğunu düşünmedim değil haha.

Bu arada konudaki son video paylaşımım: PS5'den LG'nin görüntüsü. Efsane görüntü veriyor TV.

Hocam aynen 2 cihazda harika almak isteyen herkese nasip olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Hocam aynen 2 cihazda harika almak isteyen herkese nasip olsun.

Çok teşekkürler. Allah dileyen herkese nasip etsin.

Amin hocam diğeri sorunuzu da en kısa zamanda çözersiniz umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Amin hocam diğeri sorunuzu da en kısa zamanda çözersiniz umarım.

Gelen mesajlar ile çözmüş kadar oldum zaten. Tokatçı filmine çevirdiler. Teşekkürler. :)

Değil hocam siz biraz yanlış anladınız tc den bişey olmaz siz tc yi gizleyin burak bey yardımcı olur. İyi niyet olsun diye dedi o zaten satış müdürü yardımcı olur yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sayko RGB

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Hocam adam size yardımcı olmak istiyor , sizin şu yaklaşımınız hiç olmamış. Siz sanırım buraları fazla takip etmemişsiniz belli ki forumda da yenisiniz , çünkü Burak bey’in kimlere ne yardımlarda bulunduğunu burada bir çok kişi bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Since1903 -- 29 Aralık 2020; 20:51:25 >
  • Arkadaşlar lütfen üslubunuza, söylemlerinize dikkat edin. Burası bir Telegram veya Whatsapp grubu değil. Söylemek istediklerinizi nezih bir şekilde söyleyebilir, bir sıkıntısız varsa elbette kurallar dahilinde belirtebilirsiniz. Ama hem şahıslar, hem de kurumlar bazında ne yazdığınıza dikkat edin. Bu konudaki ilk ve son ikazımdır. Uymayan kişiler hakkında zaten gerekli süreç başlatıldı. Diğer katılımcı arkadaşların da bu gibi şahıslardan etkilenmemesini rica ediyorum.

İyi forumlar,

Savaş
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.