Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2018 yılında aldım b7 modelini, kendime bir sinema odası yaptım orada kullanıyorum normal yayın hiç izlemedim apple tv, netflix, amazon prime ve şimdi disney kullanıyorum çok yoğunda kullanmıyorum haftada ortalamama 4-6 saat arası, şu ana kadar sıkıntısız gidiyor ama geçenlerde bir şey dikkatimi çekti çok titiz bir insanım ekranın temizliğini yaparken bir leke farkettim ışık tutayım dedim tutmaz olaydım 🙂 ekranın özellikle kasaya yakın kısımlarında minik minik çıkmayan leker farkettim ne ile sildiysem düzelme olmadı sonradan farkettimki ekran içine tozlar girmiş 🙂 normalde izlemede problem yaratmıyor ama mesela komple kırmızı yeşil tarzı ekrana bir duvar kağıdı yapınca tv nin yanına gittiğinizde o tozların parlama yaptığını görebiliyorsunuz veya tv kapalıyken ekrana ışık tutup yakından bakınca tozları görebiliyorsunuz ayrıca tv yi aldığımda ölü pikselim yoktu şimdi kontrol ettiğim 8-10 tane ölü piksel gördüm tv nin ek garantisi var ve hala devam ediyor bunlardan dolayı servis çağırıp değişim talep etsem mi bilemedim ekran yanık problemim filan yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MBerkO kullanıcısına yanıt
    Beni de ekler misin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Benide ekleyin lütfen. 65" B7 2018 yılı üretimi. Vatan Bilgisayardan alınma. Logo yanıkları(Tv kanalları logoları haricinde Netflix'e ait logo yanığı bile mevcut), renklerde aşırı ton farkı. (Sabit sarı renkte, kenarlar sarı iken ortaya doğru yeşli göstermesi gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuestra -- 17 Haziran 2022; 16:31:34 >
  • Bende de 55b7 modeli var.ekranın her yerinde oled yanığı var maalesef...

9.yavuz-ulku

28.04.2018 tarihinde İzmir Vatan Bilgisayar'dan aldığım, 18.07.2018 tarihinde kurulumu yapılan LC 55 C7 televizyonumda ekranda görüntü yapışması sorunu oluştu.

Yetkili servisi aradığımda tarafıma, bunun panelden kaynaklandığını garanti süresi dolduğu için panelin ücretli olarak değişmesi gerektiği bilgisi verildi.

Forum sayfalarından bu durumu yaşayanların paylaşımlarını okuduğumda yalnız

olmadığımı gördüm.

İzlemem gereken yol hususunda yardımcı olursanız çok memnun olurum.

• 65'' B7 5.yılında tv, yanık yanık kullanıyoruz.

10. İnşaatcı

• atm41 A kullanıcısına yanıt

Panelin kullanim saatini nasil ogrenebiliriz?

• Salvatuon kullanıcısına yanıt

servis kumandası yada pc programı ile forumda vardı program nasıl kullanılıyor.

• Salvatuon kullanıcısına yanıt
    Bunu ben de merak ediyorum,bulamadim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 10 kişi olduk; ancak sorun yaşayan ve farkında olmayan, farkında olup da buradan haberdar olmayan kişiler de vardır. Bir yandan Tüketici Hakem Heyeti'nde de süreç devam ediyor. Gelişmeler konusunda sizi bilgilendireceğim.

Niye 30 kişi...?

10 kişi yeterli değilmidir önceki 30 adet değişimde apaçık ortadadır.

şimdide G2 panalllere 5 yıl garanti diyorlar..Yurt dışında G1 dede 5 yıl vardı zaten..

Ben ülkemizdeki LG nin farklı bakışını anlayamıyorum..

Farklı ülke farkı pazarlama mantığı kabul edilemez..

• Tv nin isletim sistemi ciddi derecede agirlasti. Sanirim seneye ek bi oynatici almak gerekecek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar oled55b7v televizyonum daki yaniklardan dolayı mahkeme kararı ile misli ile değisim kazandım . Demen oki bu TV sorunlu hakkınızı arayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 5 Ağustos 2022; 11:1:30 >
  • Üreticinin yükümlülüğü garanti bitse dahi devam ediyor . Ayıp gizli kusur yada hile ile gizlenmiş ise zaman aşımı uygulanmaz

Merhaba beni de eklermisiniz Tv oled 55 b7v logo yanıkları var

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • FATİ1986 kullanıcısına yanıt

Ekledim. Tüketici Hakem Heyeti, garanti süresinin bittiğini öne sürerek talebimi reddetti. Konuyu hiç anlamadıklarını düşünüyorum.

• Arkadaşlar Merhaba,
    2018 Yılı Eylül Ayında ESKİŞEHİR MediaMarkt’dan LG 65B7V OLED TV Satın aldım. Yaklaşık 3 Yıl Sonra Ekranda yanıklar oluştu, özellikle Kırmızı renkler Çamur gibi gözüküyor, Bir Avukat ile görüştüm ve LG ve MediaMarkt’a ihtar çektim ama sonuç alamadım.
    Daha Sonra 1 sene öyle kullandım. 15 Gün önce de TV kendiliğinden kapanmaya başladı. Servis geldi baktı, Ekranda Sabit Yatay Siyah Çizgi oluştu.
    TV Açılıyor 2-3 dk içinde kapanıyor. tamamen kullanılamaz hale geldi.
    Servis 27.000 TL Panel Değişim Ücreti talep etti 😄
    Tüketici Hakem Heyetine vermeyi düşünüyorum ama diğer arkadaşların başvuruları RED olmuş, Mahkemeye veren bazı arkadaşlar kazanmış. Tavsiye verecek arkadaşlar olursa çok sevinirim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekdik84 -- 25 Eylül 2022; 19:24:33 >
  • malesef uzun zamandan beri c7oled tv de kanal logo yanıgı oğlumun youtubeden izlediği micegraft can kalplerinin yanıkları duruyor ama alıştık gibi artık görmüyorum oled paneller gerçekten harika ama malesef logo yanıkları kaçınılmaz bu durumun aslında tv üreticilerinden ziyade tv kanal sahiplerinin bir çözüm bulması lazım yada bir şekilde bizler kumandadan logoları açıp kapatmamız lazım yeni çıkan philips oledlerde güya bu durumu değiştirmişler ama bilemiyorum herkese geçmiş olsun bu arada garanti biteli 2 yıl oldu uygun yollu toplu panel değişimi için birlikte başvurabiliiriz belki

• 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.