Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Asagida mahkemeye verip kazanan arkadas var ve ona msj attim bilgi almak icin dönüş bile yapmadi. Isini halleden daha yazmıyor dostum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • b7 ve c7 oled tv lerimize yeni güncelleme versiyonu yayınlamışlar 06.00.30 sürümü

aranızda yükleyip güncelleyeniniz var mı ?

varsa ne gibi değişiklik ve iyileştirmeleri oldu buradan bize bilgi verirse seviniriz.

yani tv lerimizde baya eskidi sayılır nerdeyse 6 yıllık....şimdi lg epeydir durdu durdu neden şu an bir güncelleme yayınlama kararı aldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zevc7 Z kullanıcısına yanıt
    Sağlam tv leride bozmasınlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 😂....ben üstü kapalı dile getirmiştim ...sen ayan açık dile getirmişsin....ha...ha..ha

hani bir laf vardır ya bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü diye...lg de o misal..sen en son 2 sene önce c7 ve b7 oledlere sürüm yayınlamayı bırak....ve aradan 2 yıl sonra ortada hiç bir şey yokken tekrardan yeni sürümler yanlamaya başla ...hayırdır....oled tv satışların mı azaldı...veya bozulmayanlarıda bozup yeni tv aldırmayamı çalışyon ne ?

açıkçası bende işgillendinmedim desem yalan olur... zaten o sebeple yazıp sordum ya yükleyip deneyen var mı diye.

• Zevc7 Z kullanıcısına yanıt

Apple tv+, exxen, turkell tv+ gibi mağazaya yeni eklenen uygulamalarla ilgili bir güncelleme sanırsam. Apple tv+ 2018 ve üzeri lg televizyonlarına gelmişti. Şimdi apple ın sitesinden baktığımda apple tv+ uygulaması 2016 serisi tv lere kadar destek sunuyor.

• Merhabalar, son güncellemeden sonra Netflix'te Dolby vision yerine 4k hdr olarak görünüyor içerikler. Dolby vision desteği mi kesildi sizde durum nasıl arkadaşlar?

• Helsinki H kullanıcısına yanıt
    C7 güncelleme otomatik olarak yapmış.
    Mağazada sadece Exxen uygulaması vardı, diğerlerini görmedim.

• B7 ye ben de yükledim ama bir fark göremedim.

• C7 ye güncelleme gelmiş.

Bravo Lg ye kaç yıllık Tv ye hala destek veriyor.

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt

Nereye nasıl başvurmamız gerekiyor, bilgi verebilir misiniz?

• Evet her oled sahibi eninde sonunda yaşayacaktır denilen yanık sorunu dikkat etmeme rağmen oluştu. Oled ışığını hep düşük tuttum ama son güncellemeden sonra panelin yanık oluşturduğuna eminim ama ispat edemem. Pioneer kuro dan sonra kullanırken keyif aldığım günler bitti. 2018 eylül ayında aldım. Şimdi servis çağırıp sonucu paylaşırım. Dava açıp kazananlar dava sonucunu paylaşırsa şimdiden teşekkür ederim.

• Benim 2018 yılında aldığım b7 ekran yanığı sıkıntısı var. Panel degisimi için servisi aradim yenisi kadar ücret istiyor.ek garanti vs almamıştım ilk alırken.bir çözüm bulabilen oldu mu

• Eskisehir deki servis 24750 TL diyor panel değişimine.genel merkez kabul ederse %50 indirim oluyormuş...ne yapılabilir çözüm olarak.tek çözüm yeni tv almak mı???

• Bu ekran yanması konusunda heralde ben sona kaldım.Değişim yapılan zamanlarda aslında sorun bende mevcuttu ama forumu takip etmemenin cezasını çekiyorum sanırım:))))

• onur_savas26 O kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 2018 mayista aldim hala yanik olmadi. Sans mi yada ne bilemiyorum ama her gun dikkat etmeden kullaniyorum tv yi henuz basima gelmedi. Umarim gelmez de.

Rica etsem bir foto atar misiniz ? Birde izlerken mi farkettiniz yoksa test mi yaptiniz ?

• mt28 M kullanıcısına yanıt
    Bence bir oled testi yapın.ilk başta atv logosu yanmıştı bizde çok önemsemedik nasilsa logo önemli degil diye ama şuanda baya bi fazlalığı.sarilar yeşil görünüyor,insanların yüzleri soluk görünüyor.fotografta sarı ve turuncu var ama hepsi yeşil görünüyor...

Hocam size soylerken bende de olmus :) uzun zamandir test yapmadigim icin farketmemisim. Alirken +3 yil garanti yaptirmistim, simdi adamlarla iletisime gectim. Inceleyip bana doneceklerini soylediler.

Ben de bugün dava acacaktim.media markette fatura almaya gittim. Aa bir baktım ek garanti yaptirmisim alirken +3 yıl. Bi numara verdiler aradim gelip bakacaklar bakalim sonuç nasıl olacak. Ek garanti isini unutmuşum tamamen görünce çok mutlu oldum.

Benden de belgeler, ekran goruntuleri vs bir dunya sey istediler. Size dosya olusturduk inceleme yapilip tarafiniza donulecek dediler. Isin kotu yani eger tv tamir edilemezse, firma baska tv aldirip %60’ini kendisi odeyip kalan %40 i bana odetiyormus. Acikcasi hic isime gelen bir sey degil umarim panel degisir.

Acikcasi tekrardan oled almak istemem.

Siz tvyi nereden almıştiniz ek garantiyi kim yapmıştı? Bana media markt musteri hizmetleri ev adresi iletim bilgileri aldı servis 48 saat içinde gelecek dedi ama bakalım lg servis mi gelecek nasil olacak hiç bilmiyorum. Başka hicbirsey talep etmediler

• 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.