Şimdi Ara

LG 2013 LA SMART TV SERİSİNDE YETERSİZ BELLEK SORUNU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
601
Cevap
25
Favori
160.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RAMBOZAN

3D için aldım aslında ben LG yi ama daha birkere bile baştan sona 3d film izlemedim sayılır

ilk başta alırken bütün o özellikler itici bir güç oluyor aslında.. ama aldıktan sonra bir sürü gereksiz şey için para vermişim diyorsunuz.. ilk başlarda birkaç 3d film iledik bizde sonra 3d özelliği olduğunu bile unuttuk :))

yinede bir daha lg almam demem.. bunu demek için bir neden yok... sonuçta elektronik bir eşyada ne olursa olsun sorun olabilir bu her marka için geçerlidir.

3D ile ilgili birde şu var.. internette sözüm ona 3d diye indirilebilen tonla içerik var ama çoğu gerçek 3d değil. gerçek 3d bulmanız lazım. 3d diye nete konan içeriklerin çoğu 2d'den 3d'ye çevrilmiş çakma 3d.. bunların hiçbiri gerçek 3d ile aynı hissi vermiyor. hatta 3d'den soğutuyor adamı..

• aynen şu 3d film diye sunulan filmlerin çoğu 3d değil yanyana görüntüyü getir koymuşlar olay bu
  • evet hakkaten 3d film yok piyasada gittik 3d tv aldık.ekrandan bişey çıktığı yok:(((
  • beyler benimde bir sorum olucak. bu televizyon belleğine kendi resim ve müziklerimizi nasıl atıyoruz yardımcı olurmusunuz.
  • ayni sorun bendede var yetersiz bellek. ve cozumu yok eger smart tvyi dizi film izlemek icin aliosaniz size tavsiyem okadar para smarta vericeginize gidin bi orta duzeyde tablet alin hdmi kabloyla skintisiz bisekilde dizinizi filminizi izleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sorun bizdede mevcut. Samsung 55 inc olandan aldik. Adam gibi bir film izleyemedik netten. Verdigimiz paraya yazik gunah

• android mini pc kullananlarda bu sorun olmazmış
  • bende de aynı sorun var bunun bir çözümü yok mudur?
  • maalesef şu ana kadar bir çözüm bulunamadı, neresine ne takarsanız takın gene de bir süre sonra yetersiz bellek hatasını alıyorsunuz. Ancak tv'nin wireless display ve diğer kablosuz iletişim özellikleri çok verimli çalışıyor, android ile son derece uyumlu çalışıyor. Bilgisayar ile uğraşmak istemediğim zamanlarda telefonda film açıp tek dokunuş ile tv'nin ekranına aktarıyorum. Fotoğraflara bakarken de aynı durum geçerli, tv ve telefon aynı wireless ağa bağlıyken telefonun ekranında çıkan simgeye dokunarak anında tv'de fotoğrafı görebiliyorum, youtube'u da aynı şekilde kullanabiliyorum.
  • cocuklara 32lm660aldim internet çizgi film animasyon film icin

tabi havayı aldık

YETERSİZ BELLEK

simdi salona almıyorum zira aynı durumda
    kalmak istemiyorum

ısrarla şefkatten f8000cilete sordum bu sorunun oluşmadığı söylediler

eğer bu arkadaslararka manyagi degilse tabi

• ısrarla defaten F 8000 cilere sordum

• Bende 42LA620S kullanıyorum birkaç gün önce breaking bad'in yeni bölümünü ve youtube'den 3d videolar izledim fakat böyle bir şeyle hiç karşılaşmadım çok ilginç gerçekten..
  • 55LA640S Aldım 5 gün önce. Dün bu olayı test ettim. Ancak resimlerde de göreceğiniz şekilde herhangi bir sorun yaşamadım.

LG 2013 LA SMART TV SERİSİNDE YETERSİZ BELLEK SORUNU  LG 2013 LA SMART TV SERİSİNDE YETERSİZ BELLEK SORUNU

bazı arkadaşlar usb takıp deneyin demiş.
    Bundan işaret ile dikkatimi çeken bir nokta var. TV ye HDD takılı ve devamlı çalışıyor, yani ışığı yanıp sönüyor. Normal TV bile izlerken çalışıyor o devamlı ve Time Machine formatlı bir HDD değil. içerisinde standart dosyalarımın olduğu bir HDD.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkiSan -- 17 Eylül 2013; 16:20:27 >

• arkadaslar bir kac ay sonra yine burada buluşuruz ..sorun var ve bir kac aya sizde de olacak

• bazen oluyor bazen olmuyor. sayfayı yenileyince sorun düzeliyor. yalnız sunu farkettim bazen filme tıklar tıklamaz bu uyarı cıkıyor ve bunun "flash player" oynatıcıdan kaynaklı bir sorun oldugunu düsünmeye basladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meco

bazen oluyor bazen olmuyor. sayfayı yenileyince sorun düzeliyor. yalnız sunu farkettim bazen filme tıklar tıklamaz bu uyarı cıkıyor ve bunun "flash player" oynatıcıdan kaynaklı bir sorun oldugunu düsünmeye basladım.

sorun su bir cep tele 16-32-64 gb koyacak teknoloji var bir tv ye (300mb) yok

mesele teknolojinin tüketici yavaş yavaş ve ölçülü verilmesi
    önümüzdeki yıllarda bu sorun olmaz

• menü > ayarlar > yazılım güncelleme menüsünden önce güncelleme varmı kontrol edin. Var veya yok güncelleme işlemi bittikten sonra.

Tv yi kapatın usb bellegi ( boş olmasında fayda var ) usb slotlarda varsa en usttekine yani 1 olana takın. Tv yi usb bellegi taktıktan sonra açın web browserden film sitenize girin. Bu şekilde çalışıyor. usb taktım olmuyor diyenler hatayı aldığı anda Usb takıp deniyor muhtemelen ondan olmuyor tv kapalı iken takıp daha sonra açma kısmı onemli. İyi seyirler. Teknoloji mağazasında çalışan biri olarak 100 üzeri lg müşterinin 50 üstü samsung müşterisinin problemi böyle çözülmüştür. Bu arada lg daha iyi samsung daha iyi diye birşey yok bu hata ile samsung da karşılaşıyor.

Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I3arbaR -- 7 Ekim 2013; 14:53:31 >
  • adsl speed test yapın.en iyi o şekilde görürsünüz problem olup olmadığını. tv nin en üst portuna taktım usb yi sonra açtım tv yi ölçüm yaptığım sitede speed.io. ama yine aynı hata tv 55lm860
    modeli
  • LG serilerinde genelde rastlanan bir hastalık böyle bir problem smart tv özeligini ortadan kaldırıyor internet üzerinden 3d izlemek hiç cazip gelmıyor kendı için yaptıgım arşivle idare edıyorum
     LG 2013 LA SMART TV SERİSİNDE YETERSİZ BELLEK SORUNU
  • quote:

Orijinalden alıntı: I3arbaR

menü > ayarlar > yazılım güncelleme menüsünden önce güncelleme varmı kontrol edin. Var veya yok güncelleme işlemi bittikten sonra.

Tv yi kapatın usb bellegi ( boş olmasında fayda var ) usb slotlarda varsa en usttekine yani 1 olana takın. Tv yi usb bellegi taktıktan sonra açın web browserden film sitenize girin. Bu şekilde çalışıyor. usb taktım olmuyor diyenler hatayı aldığı anda Usb takıp deniyor muhtemelen ondan olmuyor tv kapalı iken takıp daha sonra açma kısmı onemli. İyi seyirler. Teknoloji mağazasında çalışan biri olarak 100 üzeri lg müşterinin 50 üstü samsung müşterisinin problemi böyle çözülmüştür. Bu arada lg daha iyi samsung daha iyi diye birşey yok bu hata ile samsung da karşılaşıyor.

Saygılar..

aynen dediğiniz şekilde kapatarak ve üstelik tüm girişleri denedim yinede trsport.co sayfasında herhangi bir kanalı açmak isteyince bellek yetersiz diyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.