Şimdi Ara

LG 2013 LA SMART TV SERİSİNDE YETERSİZ BELLEK SORUNU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
601
Cevap
25
Favori
160.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim sorunum malesef devam ediyor :(( arkadaş anlayamıyorum bu teknisyenleri mühendisleri şu tv ye 16 gb en kötüsü 8 gb dahili hafıza yapmak çok mu zordu yada o kadar mı kafasız adamlar ya ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recepcoşkun -- 12 Şubat 2014; 20:48:31 >
  • Arkadaşlar bende 42la660s aldım yetersiz bellek sorununu arkadaşların tavsiye ettiği şekilde tv kapalıyken taktım 720p filmlerde denedim aynı sorun devam ediyor.Format tipinide değiştirdim olmadı.2-8-16 gb denedim sorun bir türlü çözülmüyor. Çözen arkadaşlar detaylı bilgi verirse format tipi,kapasite,marka vb. iyi olur.Yardımlarınızı bekliyorum.
  • usb yi görmüyo tv klasörleri açınca ama klasörleri silince görüyor anlamadım ne iş
  • tyrexxx arkadaşım, şu an bende seninle aynı durumdayım usb yi görmüyor tv ne yapmalı acaba, arkadaşlar nedendir yardımcı olabilecek kimse var mı?
  • format sende fat mı nt mi
  • saarr S kullanıcısına yanıt
    valla her formatı denedim klasörleri açınca görmüyor siliyorum görüyor anlamadım ne iş
  • bende de aynı sorun kafayı yedirecekler valla aspirin arkadaş veya bu olayı başarabilen arkadaşlar bir yardımcı olsalar...bu çözdük diyen arkadaşlar nasıl bir yol izlediler acaba neyi eksik yapıyoruz bu arada sende akıllı kumanda var mı onun gözü etken olabilir mi acaba?
  • saarr S kullanıcısına yanıt
    hakaten kafayı yememek elde deil denemediğim format kalmadı nasıl çözdüler anlamış değilim yada gerçekten çözülmüyor çözdüklerini sanıyorlar bi arkadaş bahsetmiş 720p film de aynı hatayı veriyo diye acaba çözünürlükleri düşük açıptamı deniyorlar sonra çözdüm diyorlar valla anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyrexxx

hakaten kafayı yememek elde deil denemediğim format kalmadı nasıl çözdüler anlamış değilim yada gerçekten çözülmüyor çözdüklerini sanıyorlar bi arkadaş bahsetmiş 720p film de aynı hatayı veriyo diye acaba çözünürlükleri düşük açıptamı deniyorlar sonra çözdüm diyorlar valla anlamadım

valla içindeki hafıza neyse artık onu bile değiştirmeyi düşünmeye başladım ya elde kalacak yada olacak bu gidişle

• bende bir fotoğraf açarken bile hata veriyor, bazen 480p filmde 15.dakikada, bazen 720p film 45. dakikada kafasına göre takılıyor yani :) ama çözmeden çözdük neden desinlerki arkadaşlar anlamadım valla ben lg ile görüştüm bir fotoğrafta yapması enteresan video çekin gönderin dediler.allah sonunu hayır getirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saarr

bende bir fotoğraf açarken bile hata veriyor, bazen 480p filmde 15.dakikada, bazen 720p film 45. dakikada kafasına göre takılıyor yani :) ama çözmeden çözdük neden desinlerki arkadaşlar anlamadım valla ben lg ile görüştüm bir fotoğrafta yapması enteresan video çekin gönderin dediler.allah sonunu hayır getirsin.

seninki hakaten ilginçmiş ben yine 20 25 dk izleyebiliyorum ama resimde hiç öyle bişey yapmadı tekrar denedim şuan resim açıyorum hata vermiyo kendi uygulaması olan youtube den uzun video izledinizmi???
  • Arkadaslar bende 55la640s de ayni sorunla delirdim. Bu aksam denedigim sekilde sonuc aldim.usb (8gb) bellegi bicimlendirdim.İcine hic dosya atmadim.TV kapadim. USByi hdd in girisine taktim.sorunsuz izledim.
    (Daha once usb icine lg dosyasi acarak ayni islemi yaptim.ozaman olmadi.USB'yi okumadı.yani usb bombos olmali.)
    forumun ve burda ki arkadaşların katkısıyla çözdüm.tşk ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydingun

Arkadaslar bende 55la640s de ayni sorunla delirdim. Bu aksam denedigim sekilde sonuc aldim.usb (8gb) bellegi bicimlendirdim.İcine hic dosya atmadim.TV kapadim. USByi hdd in girisine taktim.sorunsuz izledim.
    (Daha once usb icine lg dosyasi acarak ayni islemi yaptim.ozaman olmadi.USB'yi okumadı.yani usb bombos olmali.)
    forumun ve burda ki arkadaşların katkısıyla çözdüm.tşk ederim.

Çözdüm derken, usb yi taktıktan sonra ne kadarlık bi filmi hangi kalitede izlediniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben daha bu sorunu hiç yaşamadım. Usb flash disk'ten izliyorum filmleri ve dizileri. Umarım bir şey olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Ben daha bu sorunu hiç yaşamadım. Usb flash disk'ten izliyorum filmleri ve dizileri. Umarım bir şey olmaz.

usb diskten izlediğin zaman birşey olmaz zaten. internet üzerinden birşey izlendiğinde oluyor problem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exponent

quote:

Ben daha bu sorunu hiç yaşamadım. Usb flash disk'ten izliyorum filmleri ve dizileri. Umarım bir şey olmaz.

usb diskten izlediğin zaman birşey olmaz zaten. internet üzerinden birşey izlendiğinde oluyor problem.

Valla komşudan kullanıyorum interneti o yüzden deneyemedim de. Rezil ttnet alt yapısı ile verim alınacağını zannetmiyorum. Hem usb'den çok da zorlamıyor zamanınızı da almaz
  • quote:

quote:

quote:

Valla komşudan kullanıyorum interneti o yüzden deneyemedim de. Rezil ttnet alt yapısı ile verim alınacağını zannetmiyorum. Hem usb'den çok da zorlamıyor zamanınızı da almaz

bir diske indir sonra izle. iki iş çıkıyor. internetin hızlı olursa sıkıntı olmaz. benimki 20 megabit gayet güzel hd film izleyebiliyorum net üzerinden. geçen haftalarda 10 gün içinde 42 bölümlük bir diziyi izledim. şimdi o 42 bölümü git ara araştır indirmek için. ondan sonra indirmeye uğraş izle. ama google direk izle diye arat bir sürü site geliyor anında izleyebiliyorsun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

bir diske indir sonra izle. iki iş çıkıyor. internetin hızlı olursa sıkıntı olmaz. benimki 20 megabit gayet güzel hd film izleyebiliyorum net üzerinden. geçen haftalarda 10 gün içinde 42 bölümlük bir diziyi izledim. şimdi o 42 bölümü git ara araştır indirmek için. ondan sonra indirmeye uğraş izle. ama google direk izle diye arat bir sürü site geliyor anında izleyebiliyorsun.

Tabii ki çok daha pratik bu şekilde. Benim 3 mbit internet ile bu konfora erişmem imkansız. Arkadaşım bi cihazdan bahsetmişti. Torrent özelliği de varmış. Televizyona bağlıyormuşsun filmleri direk kendi hafızasına indiriyormuş , tv player'ından oynatıyormuşsun. Bir de ben internet sitelerindeki dizilerden pek keyif alamıyorum. Televizyonda görüntü hoş olmuyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tabii ki çok daha pratik bu şekilde. Benim 3 mbit internet ile bu konfora erişmem imkansız. Arkadaşım bi cihazdan bahsetmişti. Torrent özelliği de varmış. Televizyona bağlıyormuşsun filmleri direk kendi hafızasına indiriyormuş , tv player'ından oynatıyormuşsun. Bir de ben internet sitelerindeki dizilerden pek keyif alamıyorum. Televizyonda görüntü hoş olmuyor.

o dediğiniz cihazları almamak için bu tv yi seçtik hocam. normalde bu tv nin bu hizmeti sorunsuz vermesi gerekiyor ama işte problemli maalesef. internet sitelerindeki dizilerden 3mbit ile tabiki keyif alamazsınız. yüksek hızlı bi fibernetiniz olsun, o şuan keyif alamadığınız dizileri 1080p ile izleyin, artık tvden keyif alamazsınız emin olun :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

o dediğiniz cihazları almamak için bu tv yi seçtik hocam. normalde bu tv nin bu hizmeti sorunsuz vermesi gerekiyor ama işte problemli maalesef. internet sitelerindeki dizilerden 3mbit ile tabiki keyif alamazsınız. yüksek hızlı bi fibernetiniz olsun, o şuan keyif alamadığınız dizileri 1080p ile izleyin, artık tvden keyif alamazsınız emin olun :)

Zaten hd film ve dizi indirip usb ile tv'den izliyorum. Notebook'ta bir şey izleyesim gelmiyor artık hiç bir tat alamıyorum. Peki bu sorun kronik mi her tv'de bu bellek hatası var mı ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.