Şimdi Ara

LG 2013 LA SMART TV SERİSİNDE YETERSİZ BELLEK SORUNU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
601
Cevap
25
Favori
159.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konuyla ilgili bir gelişme var mı? Ben de 55LA740'ta aynı problemi yaşıyorum. D izi m ag .com'da dizi izlemeye çalıştığımda 15.dk kapandı. LG ile konuyu görüşen var mı?

Selamlar,
    Barış
  • ganeja kullanıcısına yanıt
    Kralı var :)

http://forum.donanimhaber.com/m_74099419/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: I3arbaR

menü > ayarlar > yazılım güncelleme menüsünden önce güncelleme varmı kontrol edin. Var veya yok güncelleme işlemi bittikten sonra.

Tv yi kapatın usb bellegi ( boş olmasında fayda var ) usb slotlarda varsa en usttekine yani 1 olana takın. Tv yi usb bellegi taktıktan sonra açın web browserden film sitenize girin. Bu şekilde çalışıyor. usb taktım olmuyor diyenler hatayı aldığı anda Usb takıp deniyor muhtemelen ondan olmuyor tv kapalı iken takıp daha sonra açma kısmı onemli. İyi seyirler. Teknoloji mağazasında çalışan biri olarak 100 üzeri lg müşterinin 50 üstü samsung müşterisinin problemi böyle çözülmüştür. Bu arada lg daha iyi samsung daha iyi diye birşey yok bu hata ile samsung da karşılaşıyor.

Saygılar..

Maalesef sonuç gene değişmiyor. Sizin bu şekilde sorunlarını çözdüğünüz müşterilerden olumsuz geri dönüş yapanlar oldu mu ? Denemediğimiz hdd ya da flash disk kalmadı... Sorun devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serzenith -- 8 Aralık 2013; 3:13:02 >
  • alierr A kullanıcısına yanıt
    Ben de bu wifi görüntü aktarımını yapamıyorum.. bilgisarım lenovo g 580 nividia geforce m2 gb ekran kartım var. makine 2012 model; tv - LG 42 lm 640S bir türlü dlna ve ya başa yolla wifi aktarımı yapamadım. TV yazılımı en son 23 aralık 2013 te güncelledim.
  • serzenith S kullanıcısına yanıt
    Sorunun çözümü çok basit. Hemen gidip bir akıllı kumanda alıcaksınız. Akıllı kumandanın alıcısı aynı zamanda lglere uyumlu bir harddisk görevi görür. Sanırım 2 gb falan ama işinizi görüyor. Çünkü netten izlenen filmler 2 gb geçmiyor ve izlerken sanırım anlık hafıza atıyor tv. Bir dahaki izlemenizde bir önceki silinmiş oluyor. Ben akıllı kumanda aldığımdan beri öyle bir sorunla karşılaşmadım hatta tvye birçok uygulamada yüklemiş durumdayım. Zaten netten birşeyler yapıyorsan akıllı kumanda inanılmaz kolaylık. Tavsiye ediyorum.
  • Bende akıllı kumanda var. Birçok kez oldu bu durum. Birçok kes de olmadan izledim. Neye göre oluyor hiç anlamıyorum
  • bellek yetersiz tv bellegi 800 mb uygulamalar atıyorum 300 mgbt kaldı 500 mb sd dizi izlersen biraz gider hd izlersen 10 20 dakka sonra bellek dolar ve reset

bu olay samsungadada var
  • LA640S CİHAZI ALALI 2AYOLDU BÖĞLE BİR SORUNLA KARŞILAŞMADIM 1TBLIK HDD TAKILLI BU YÜZDEN OLA BİLİRMİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM ANCAK ONU ÇIKARTIP 1HAFTA KULLANDIM SORUN OLMADI ŞANS BELKİDE.
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    kardeş acaba ne tür bir usb bellek denemeliyiz
  • Hic farketmez diski once formatlayin. Icine lgapps adinda klasor acin. Onun icine de installed adinda acin. Tvye takin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

bellek yetersiz tv bellegi 800 mb uygulamalar atıyorum 300 mgbt kaldı 500 mb sd dizi izlersen biraz gider hd izlersen 10 20 dakka sonra bellek dolar ve reset

bu olay samsungadada var

500mb kalamaz cünkü tvnin kendi güncellemeleri zaten 500mb üstünde.
    bellek dolması ilginc bir durum mesela bazen filmi acar acmaz yetersiz bellek uyarısı veriyor bazende hic vermiyor film bitene kadar.
    Birde usb bellek üzerinden mkvod ile acılan filmler tek part olmasına ragmen onlarda hic yetersiz bellek uyarısı vermiyor Tv.
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    aspirin kardeşim valla ilaç gibi geldin söylediklerini deniycem umarım bunu bu şekilde çöze biliriz teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

Hic farketmez diski once formatlayin. Icine lgapps adinda klasor acin. Onun icine de installed adinda acin. Tvye takin.

Lg smart kullaniyorum. On bellek yetersiz sorununu bende yasiyordum. Taki aspirin arkadasimizin yazisini okuyana kadar. Sagol varol. Lg nin teknik servisi senin itin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: korkut20

quote:

Hic farketmez diski once formatlayin. Icine lgapps adinda klasor acin. Onun icine de installed adinda acin. Tvye takin.

Lg smart kullaniyorum. On bellek yetersiz sorununu bende yasiyordum. Taki aspirin arkadasimizin yazisini okuyana kadar. Sagol varol. Lg nin teknik servisi senin itin olsun

eyvallah güle güle kullanın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: korkut20

quote:

eyvallah güle güle kullanın.

Hocam daha ayrıntılı anlatırmısın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • exponent kullanıcısına yanıt
    anlatayım. herhangi bir usb bellek alın. Diski once bilgisayarda formatlayin. Icine lgapps adinda klasor acin. Onun icine de installed adinda klasör acin. Tvye takin.
  • quote:

anlatayım. herhangi bir usb bellek alın. Diski once bilgisayarda formatlayin. Icine lgapps adinda klasor acin. Onun icine de installed adinda klasör acin. Tvye takin.

Taktığımız usb girişinin yeri veya sırası önemli mi

• exponent kullanıcısına yanıt
    Usb apps veya hdd in yazana takin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

samsung tv'ler için de bu tarz bir öneriniz var mı???
  • LG 47LA740S aldım aynı hiç sorun lanet olsun.. Varmı çözüm bulabilen veya onerileriden işe yarayan?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.