Şimdi Ara

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU) (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.003
Cevap
24
Favori
66.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam musa varmi bi sıkıntısı 11 s in şarj konusu 10 s de çok da iyi değil 11 s te varmi bi çözüm şarj için ve tr yaması varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Blackhole B kullanıcısına yanıt
    Vr gözlük konusundaki tereddütlerim kısmen(*) doğru çıktı. Telefonda fiziksel gyro olmamasından dolayı vr uygulama ve içeriklerde sıkıntı yaşanıyor. Uygulama ve içeriklerdeki aşağı yukarı yönlerde herhangi bir problem yok ama sağa sola ve çapraz yönlerde kısmen sıkıntı yaşanıyor. (*)Kısmen dememin sebebi telefondaki e-compass sensörü. Bu sensörün olması sayesinde sağa-sola yönlerdeki hareketin, telefonun çapraz yönde hareketi ile sağlanıyor olması. Yani başımızı sağa çevirdiğimizde direkt sağa dönmüyor başımızı açılı olarak sağa çevirdiğimizde sağa dönüyor (aynı şey sol içinde geçerli). Bu da özellikle oyunlar da tepkilerin geç olmasına sebep oluyor. Onun haricinde fotoğraf veya video gibi içerik izlenmesinde herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Gerçi vr içerik çok kısıtlı ve yeni uygulamalar seyrek çıkıyor. Ayrıca; belki bendeki gözlükle de ilgili olabilir telefon 10 dakikadan sonra bir hayli ısınıyor. Gözlüğün marka ve modeli; VR BOX 2.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailyakali -- 7 Mart 2016; 14:17:04 >

• Hocam cam filmi fiyatınız çok uygun.Ben çinden 3 adet sipariş verdim. Tanesi 2.5+kargo dolara aldım.

• Kar etmek için satmıyorum, kılıf ve camları almıştım ama telefondan vazgeçince elimde kaldı
  • İhtiyacı olan arkadaşlar için bulunmaz bir fırsat. Herkesin elinin altında yedek tamperli cam filmi olmalı. Telefon dusunce ilk cam filmi kırılıyor. Benim telefonun cam filmi su an kırık bir aydır çinden gelmesini bekliyorum.

• beyler telefonu arkdş istedi ona verdim. 10s yüklemiştim resmi rom. bazen whatsapta yada swarmda bildirim sorunları oluyormş. hangi çözümler vardı bildirim için
  • sipariş aşamasındayım.
  • ceran46 C kullanıcısına yanıt
    Hocam benim başımada aynı olay geldı mezu m2 not kullanıyorum fakat ekranı kırıldı ve hızından dolayı çok yavaş bu nedenle tasarımı için x 500 düşünüyorum şarj sorununu biliyorum mümkünse artı ve eksi yönlerini pmden cevsplarsanırız memnun olurum şimdi sizin soruna dönecek olursak
    Çözümü yeniden imei girerek çözülüyor. Umarım yardımcı olmuşumdur

• çift tıklama ile uyandırma yokmu bu telefonda x500 de bulamadım 10s resmi türkçe olarak kullanıyorum
  • Hocam ne yaptınız siz telefon işini?
    Hatırladığım kadarıyla 2.5-3 ay kadar önce bayağı uygun bir fiyata JD den sipariş vermiştiniz.Gümrükten geri mi döndü telefon?
  • Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Evet geri döndü, telefon satıcıya ulaşınca paramı yeni iade ettiler. Aliexpresten tekrar deneyecektim, takılırsa iade süreci uzuyor diye artık vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARlŞ -- 10 Mart 2016; 8:23:28 >
  • Bu ara gümrükten gerimi dönüyor telefonlar? Annaya mi5 ile ilgili msj atmştim gümrük sorunları felan filn diye mesj atmş bana

• Yazık olmuş.Gelseydi bayağı uygun fiyata sahip olacaktınız telefona.
    Ben de JD nin ambalajlama ve paket üzerine yazacaklarına güvenemediğimden aliexpress den sipariş geçmiştim.
    Sorunsuz geldi.Adam işi biliyormuş.
    Ama şu an ki gümrük sıkılığı ile o yolla bile geleceği şüpheli.
  • Şu sıralar gümrük çok sıkı doğru dürüst hiç bir kargo geçmiyor. Birde UKİM de çok uzun bir bekleme süresi cabası. Benim bir kargom UKİM de 2 haftadır bekliyor.
  • Ürün iletişim ürünü olunca çok bekliyor kamera vs 1 2 gunde cıkıyor
  • duzenlialtan D kullanıcısına yanıt
    Çinli telefon satıcısı kargo bedelini 8 dolarda 28 dolara çıkarmış. Satıcılarda anlamış gümrükten döndüğünü. bu sıralar sahibindende ki satıcılar ellerindeki telefonları hızlı satarlar.
  • Durdum durdum, tam almaya cesaretlendim şimdide gümrük sorunları çıktı

• arkadaşlar son zamanlarda "MAALESEF ÇEVİRİCİ DURDU" şeklinde hata alıp kimseyi arayamama sorunu ile karşılaşan var mı ?

Rehberden birini aramak istediğimde bu hatayı veriyor ve kimseyi arayamıyorum....
  • http://akilli.be/forum/threads/letv-1s-x500-bb72-rom-geldi-google-play-root-recovery-imei-tamiri.1173/ sitesinde Costum ROM lardan 10s_r2 olanını yükledim. (link :https://mega.nz/#!5xtW1JIK!61-4gPW2xVauot-0PRcQXdy6QnzGQjfApw4b1Lsv4Ws ) . şimdilik bir sorun görünmüyor.

umarım sorun çözülmüştür. yorumlarımı ayrıca paylaşacağım (şarj - donma - kullanım vs..)

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.