Şimdi Ara

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU) (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.004
Cevap
26
Favori
66.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pilde bir gelişme yok adetasugibi sanki buyukbir ihtimal onun icin cekmişlerdir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mavisular M kullanıcısına yanıt
    11s yayınlandıktan birkaç saat sonra kaldırıldı. muhtemelen hata var.
    o arada indirmekle kalmayıp mod yapmış adamlar :)
    bildiğim kadarı ile de Türkçe dil desteği yok.
  • hayırdır arkadaşlar . birşeymi oldu hepinize birden. sesiniz soluğunuz kesildi ? Yoksa telefonlarınızı sattınız mı yahu
  • Nihayet bende aranıza katıldım. 11s sürümünü yükledim. Şu anda pil performansı haricinde bir sıkıntı görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duzenlialtan -- 2 Mart 2016; 11:18:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acil yardım lütfen hattım avea şimdiye kadar bir sorun yoktu bikaç saat önce şebeke gitti ve gelmedi hattımı başka tele takıyorum sorun yok başka bir hattı benim tele takıyorum yine sorun yok avea müşteri hizmetlerini aradım doğal olarak bir çözüm sunamadılar cihazınızın servisini arayın diyorlar Cihazımda 10s yüklü Türkçe yama yüklü bir haftadır sorunsuz kullandım birdenbire böyle oldu

• ceran46 C kullanıcısına yanıt
    Twrp ekranindan Wipe menusune girin swipe to factory reset yapın telefonunuzdaki uygulmalar silinecek ilk kurulduğundaki haline dönecektir. duzelmezse yeniden ROM yukleyebilirsiniz.

• mavisular M kullanıcısına yanıt
    Hocam herhangi bir problemimiz yok telefonla ilgili. Bu yüzden sesimiz soluğumuz çıkmıyor.

• Arkadaşlar benim cihazda bazı oyunlar, oynamaya başladıktan bir süre sonra kasmaya başlıyor. Sizde de oluyor mu acaba? Örneğin Traffic Rider ve Score Hero adlı oyunlar.

• Yarın sabah avea bürosuna gidip orda başka bir kart alıp deneyeyim önce baktım düzelmiyor ondan sonra wipe yapayım o kadar uygulama ayar hep boşa gidecek tekrar yüklemek zor geliyor
    Eşit; bikaç sefer açıp kapayıncaya düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceran46 -- 3 Mart 2016; 10:45:31 >
  • Dostum sana yazmayı unutmuşum aynen bendede bir sure oynadıktan sonra kasmaya başlıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OSMANLI TEAM -- 3 Mart 2016; 10:41:10 >
  • OSMANLI TEAM kullanıcısına yanıt
    Can sıkıcı bir durum hocam. Bu sorunu yaşayan başkası var mı acaba?

• Bendede ne hikmetse gameloft un oyunlarını oynarken Wifi yi kesiyor sonra yeniden bağlanıyor

• ceran46 C kullanıcısına yanıt
    Bende de çift hat var, 2 si de avea.

Sim2 bazen gidip geliyor ama sadece sim2 de.

Dün akşam bende de gitti sim 2
    Sabah kapatıp açtım düzeldi.

Şimdi yine sim 2 şebeke yok. Mekan değişince duzeliyor bazen. Anlamadım gitti :)

• Arkadaslar telefonun ekrani kirildi. Aliexpresste bulamadim bir sitede var 89 dolar cok pahali geldi.

http://vifocal.com/lcd-display-touch-screen-panel-replacement-for-letv-1s-x500-smartphone.html

Ekrani nerden bulabiliriz bilgisi olan yardimci olabilecek arkadas var mi?

• quarizmamm Q kullanıcısına yanıt
    50 dolara da olması lazım. 89 dolarligı daha kaliteli. Tamperli cam filmi yok muydu? Geçenlerde benim telefon ekran üzerine düştü ve cam koruyucu 4 yerden catladı telefon sapasağlam.

• Hocam daha yan sanayisi üretilmemiş. Mecburen 90 dolar. Acaba sadece ön cam değişse telefonu kurtarabilir misiniz? Ön cam 10 dolar.

• Ne yazik ki ekran koruyucu daha gelmedi.
    Asagidaki urun olur mu arkadaslar

http://m.aliexpress.com/item-desc/32603116227.html

Bu mesaja eklenen görseller:

• Dokunmatikte de goruntude de sorun yok on cam da ne yaziyor? Touch screen mi yaziyor

• Mesajlari yazarken yogun bir animda yazmistim cumleleri dogru dürüst kuramamisim bile. Ön cam icin link verebilir misin hocam. Ekran icin Lcd screen, dokunmatik icin touch screen yaziyor ama ön cam icin ne yaziyor bulamadim. Bu konular hakkinda hic bilgim yok. Mesela asagidaki urun touch screen yaziyor ama ayni zaman uzerinde cam da var midir?

http://s.aliexpress.com/6ZrQzMNV

• beyler 9s bbs72 kullanıyordm. resmi 10s yükleyip türkçe yama yüklerim dedim. 10s yükledim. sonra recoveriye girdim başka bir menü çıktı ve türkçe yamayı yükleyemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dexterr -- 4 Mart 2016; 14:09:04 >
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.