Şimdi Ara

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU) (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.004
Cevap
26
Favori
66.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türkçe yama kurarken dikkatli olunacak şey orijinal romu kurduktan hemen sonra yeniden başlamamak ve kurulum tamamlanınca twrp ana sayfasında reboot altında recovery seçip öyle restart ederek oradan yamayı kurmak gerekli. Yanisi romu kurunca açmamak ve tekrar recoverye girmek gerekli
  • dexterr kullanıcısına yanıt
    Bb72 nin twrp si var, PC ile kurabilirsiniz. Çok kolay bir işlem

Akıllı.be de anlatım ve link olacakti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu rom u kullanan varmı acaba multilang falan yazıyor yükliycem ama kötü ise boşa vakit harcamıyım.
    VNMod_Letvx500_Multilang_v3.zip-EUI 011S Multilang
    http://www.needrom.com/download/vnmod-011s-multilang/
  • quote:

Orijinalden alıntı: mus_dur

Bb72 nin twrp si var, PC ile kurabilirsiniz. Çok kolay bir işlem

Akıllı.be de anlatım ve link olacakti

sao lhocam halettm
  • Merhabalar,
    Bu telefonun 16gb olanı var mı?Bir de micro sd kart girişi yok sanırım? Almayı düşünüyorum ama 16gb olması aklımı kurcalıyor valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudeboytr

Merhabalar,
    Bu telefonun 16gb olanı var mı?Bir de micro sd kart girişi yok sanırım? Almayı düşünüyorum ama 16gb olması aklımı kurcalıyor valla

Evet hocam var 16Gb olanı var.Micro sd kart ta takılmıyor.Ama32 al kafan rahat olsun
  • Yapma ya 16 android için az geliyor bana wp olsa yetiyor.. Cok beğeniyorum bu telefonu uygun fiyatada bulmuştum ne güzel

• Beyler bildirim sorununu nasıl çözebilirim çoğu uygulamadan bildirim gelmiyor. Güç ayarlarındanda uygulamaları devre dışı bıraktım ama yine gelmiyor bildirim

• ben X600 kullanıyorum. gayet memnunum telefondan ama bir arkadaşım çok beğendiği için aldığım fiyata ona vereceğim. gyroscope, dolayısıyla VR gözlük sorununa rağmen kendime kasasının daha güzel olması, inceliği gibi nedenlerden ötürü X500 alacağım sanırım. ismail bey siz daha önceki konularda gyro konusunda tereddütteydiniz diye hatırlıyorum. aldıktan sonraki deneyimleriniz ne yönde? kaliteli bir vr gözlüğüm mevcut ve çok da nadir kullanmıyorum. özellikle 360 videoları vr gözlükle izliyorum. ayrıca birkaç oyun var bununla oynadığım. bu telefona gyro koymamalarını halen aklım almıyor. düşündükçe sinirleniyorum letv'ye. bu kadar güzel bir kasa neden bu kadar basit birşeyin yokluğuyla berbat edilmiş anlamak güç. virtual reality'den ekmek yiyen bir markanın böyle bir şey yapması daha da tuhaf. (bakınız alttaki görsel, Letv VR gözlüğü) aklıma gelen tek mantıklı ve bir o kadar saçma açıklama gyroscope koymayı unutmuş olmaları. :P

neyse çok uzattım. aynı çekinceleri yaşayan biri olarak size sormak istedim. vr gözlük işine takılmadan almalı mıyım? gyroscope eksikliğinin VR dışında canınızı sıktığı başka bir alan oldu mu kullanımınızda?

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackhole -- 5 Mart 2016; 6:36:35 >

• ceran46 C kullanıcısına yanıt
    IMEI atmayı deneyiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • X500 gyroscop yok bildigim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musakilic -- 5 Mart 2016; 9:13:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    versiyon ka.ç? ben resmi 10s yükledim. üstüne türkçe yama. bütün bildirimler geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

versiyon ka.ç? ben resmi 10s yükledim. üstüne türkçe yama. bütün bildirimler geliyor

Bendeki de resmi 10s hocam

• Sistem kaç gb tutuyor acaba? 16lık alacağım mecbur 10gb bile kalsa bana yeter

• Merhabalar ben x500 alcam acaba nerden aliyim ? 700TL param var. Cihaz icin en iyi turkce yama rom olan hangisini onerirsiniz ? Alirken tasiyeniz var mi ? hani isimi 700TL asmicak sekilde gumruk dahil vea gumruksuz nerden almam gerek ? Yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudeboytr

Sistem kaç gb tutuyor acaba? 16lık alacağım mecbur 10gb bile kalsa bana yeter

Sistem 3 GB harcıyor galiba. Alacaksan 32 lık al kafan rahat olsun hocam

• V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Gerek elimdeki paramın kısıtlı olması gerekse eski telefonumu kullanmam gerektiğinden ve telefonun bozuk olmasından kaynaklı acele etmem sonucu 16 lık aldım ama pişman değilim. Genelde telefonda dosya tutmuyorum müzikti vsydi. Sadece programlar yer tutacak bu da yeter diye umuyorum düşünüyorum :)
  • hangi romu yükleyelim arkadaşlar var mı tavsiyeniz?
  • Ben 10 S ve turkce yama kullanıyorum, memnunum.

• Hafıza sorunu için aşağıdaki ürünü öneririm. Kullanıyorum çom memnunum. Dizi film atıp izliyorum.

http://s.aliexpress.com/Zb2ueiYV

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.