Şimdi Ara

LeTV LE 1S(X500) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (HELİO X10 - 3 GB RAM - PARMAK İZİ OKUYUCU) (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.003
Cevap
24
Favori
66.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar x500 16 gb gold modeli ihtiyactan satiliktir almak isteyen sahibinden 280713568 ilan no get ilandir elden almak isteyene yada havale kargo yapacaklara fiyatta bisiler yapilir istetene kredi kartina 6 takside kadar taksitte yapilir pm den ulasabilursiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mltncl M kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok yüksek daha yeni aldım aynısını 650 TRden. O fiyatlara 32lik satıyorlar. Acilse fiyat düşürmen yararına olur.
  • gelis fiyati 650 zaten hic kardami etmiyag o kadar riske girdik bekledik dimi zatrn geyli satis 850 nakit olursa 750

• soBiit S kullanıcısına yanıt
    kardes 16 lik gold var elimde satilik almak istersen haberin olsun

Kaç dolardan aldınız? Aldığınızda dolar kuru neydi? Şu anda 550TL ye geliyor??
  • kargo dahil kredi kartima yansiyan ucret 630 kusur liraydi kardes 750 nakit veriyorum almak istersen kuru muru bilmiyorum aldigim magza kapandi zaten suan s2 kullaniyorum hic bakamadim uygulama yuklenmiyo buna ne kadardir bilemem almak istersen fiyat bu istersen karta taksitte yaparim sahibinden sitesinden 6 taksite kadar ama ozamaan fiyat 825 e felan cikiyo get acmak zorunda kaliyorum

Teşekkürler dostum kolay gelsin
  • Arkadaşlar Maalesef Çevirici Durdu hatası için facebook ta bir arkadaş şöyle bir paylaşım yaptı ve sorunun çözüldüğünü yazmış. Bilginize

Bende ilk basta baya ugrastim sonra menulerde gezerken konum servislerinde çevirici ile karsilatim kapatinca sorun cozuldu ama acinca devam.ediyor.

• Arkadaşlar sizlere yeni bir sorum olacaktı. Telefonum parmak izi ve pin ile açılabiliyor.

Ancak ben SADECE PARMAK İZİ ile açılsın istiyorum.

Var mı bunun bir çözümü ?

• mavisular M kullanıcısına yanıt
    Hocam bu durum sıkıntılı olabilir.Zira eliniz kirliyken vs. telefon parmağınızı okumaz acil durumları gözeterek böyle bir şeyin mümkün olacağını sanmam

• ALTINBAŞAK kullanıcısına yanıt
    Keşke olsaydı. Bir parmak kirli ise diğer parmağımı kullanırdım. Bence şirket buna bir çare bulması gerekiyor. Neticede şirketlerin işi kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermek...

Sadece tanımlı olan parmağı tanıyor hocam zaten kirli ise başka parmak kullanma gibi bir olasılığın yok ki
  • rudeboytr kullanıcısına yanıt
    yok birdn fazla parmak tanitabiliniyor o guzel olay cift tik demis arkadasin biri gerek yok parmak izi direk iyandiriyor

bende yeni aldım telefonu nasıl yapılıyor peki anlatır mısınız? hanım kızıyordu eğer olursa onunkini de tanıtalım :D
    suan tel elimde deil ancak pazartesiye yazarim kullanmiyorum saticam die ben sol uc parmagimi ve sag isaret parmagimu tanitmistim en son ama parmakizi menusunden birini tanittiktan sonra drvam edip digerlerinide tanitiodun sanirim aklimda ole kalmisti

Ayarlara girin. İngilizce ise Finger türkçe ise parmak izi menüsüne gir. En altta ingilizce ise Finger New, türkçe ise yeni parmak izi ne tıkla. Ve telefona yeni parmak izini tanıt.

teşekkürler 3 senedir windows phone kullanınca android özürlü olduk :D
  • bb72 10s sürümü kullanan war mı? bildirim problemi felan?
  • twrp icin gerekli herşeyi yaptım fakat telefonda acılınca çince yazıyor yardım ederseniz cok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

bb72 10s sürümü kullanan war mı? bildirim problemi felan?

WhatsApp bildirim problemi var hocam. Tasarruf modundan çıkınca sıkıntı kalmıyor fakat o zaman pil hemen bitiyor. Şuan tasarruf modundan iki günü çıkartıyorum toplamda 3.5-4 saat ekran süresi alıyorum. Gece yatarken Wifi ve İnterneti kapatmadigim halde %1 yada 2 azalıyor sabaha kadar.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.