Şimdi Ara

Letoon unisex Ayakkabılar 99,90

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.566
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir arkadaşım kullanmıştı bu markayı memnundu. Ben 1 tane aldım bakalım. Belki kullanan olur diye paylaşmak istedim.

https://www.letoonsport.com/spor-ayakkabi-26

Önemli not: +1 TL Sürat kargo ücreti var.

• 44 üzeri numara yok hiç. Paylaşım için teşekkürler.

• Aynı fiyatan Trendyol üzerinde de satılıyor. Almayı düşünüyorum ama kullanan, yorum yapabilicek var mı?

Letoon unisex Ayakkabılar 99,90

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de hevesle aldım kullandım ama 2 ayda serçe parmak bölgelerinde yırtılmalar oluştu. Bir daha Letoon almam. Bulldozer almıştım aynı paraya taş gibi hala giyiyorum. Bölgesel yerli markaları tercih etmeli!

• Letoon ayakkabılar çok kalitesiz, hemen yanlardan patlıyor.

• Tekstil ürünlerinde Türkiye üretimi ürünler oldukça kaliteli oluyor ancak ayakkabı icin aynı şey geçerli değil.

Uzakdoğu üretimi marka ayakkabılar çok daha kaliteli.(Kundura, klasik dışında)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Letoon marka ayakkabılar ara ara büyük carrefour larda da uygun fiyata satılıyor. Hiç kullanmadım ama pek kaliteli ve rahat görünmüyorlardı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1986-87-88 civarında giyiyordum. Beyaz renk modeli hatırlayan vardır belki. Reklam sloganlarıda: "Leton on çok çok iyi" idi.

• 1990 ların ortalarına kadar kaliteli ayakkabılar üretiyorlardı

• Cocuk icin alsak nasıldır, ayakları çabuk büyüdüğü için 1 sezondan sonra giyemiyor, tabanı sert midir mesela

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.