Şimdi Ara

leon gizli ozellikler garantiyi bozar mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
16.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumda farkli fikirler var kimi bozar diyo kimi bozmaz diyo
    Ben servisin yonlendirmesiyle bir sorun olmayacagini soylemesi uzerine actirdim disarda
    At
    AYrica ucret karsiligi acan servislerde mevcut
    Bu ozelliklerin araca sonradan eklenen degil aksine aracin yaziliminda mevcut oldugu ve aktif olmadigi icin aktif hale getirildigi yani var olan bir seyi aktif edildigi icin garantiyi bozmaz gibi bir dusunce de mevcut.
    Eger bu konuda bizzat sikinti yasayan . Olumlu yada olumsuz servisle yasanilan tecrubeleri aktarirlarsa bana ve diger arkadaslara fikir vermesi acisindan cok iyi olur
    Simdiden tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende açtırdım.Servis kaliteli yere açtır sıkıntı olmaz dedi.Bende iyi bir yer bulup açtırdım.Şu an özelliklerden çok memnunum.Garanti dışıda kalmaz ayrıca.Izmir yetkili servisi söylemişti bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devils_

Bende açtırdım.Servis kaliteli yere açtır sıkıntı olmaz dedi.Bende iyi bir yer bulup açtırdım.Şu an özelliklerden çok memnunum.Garanti dışıda kalmaz ayrıca.Izmir yetkili servisi söylemişti bunu.

Yani bende aynisini yaptim
    Servis bizde acacak ekipman yok dedi biz bi nunara verelim musterilerimizi oraya yonlendiriyorz dedi bende servisten aldim noyu
    Ins sorun olmaz

• Yok hocam için rahat olsun.Gizli özellikleri açan yere gittim.Adama bir sorun olur mu demiştim.Adam da şu ana kadar 500 tane aracın gizli özelliğini açmışımdır ve hiç şikayette gelmedi demişti.Her gün bir sürü audi geldiğinden bahsetmişti.Yani baya bir gizli özellikleri açtıran kişi var.Bir sorun olacağını düşünmüyorum.Zaten gizli özelliklerin bazılarını yetkili servis kendisi açıyor.Aynaların aşağı inmesi gibi özellikleri kendileri açıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_Devils_ -- 16 Ocak 2016; 10:39:30 >
  • gizli ozellik ne ?

• quote:

Bende açtırdım.Servis kaliteli yere açtır sıkıntı olmaz dedi.Bende iyi bir yer bulup açtırdım.Şu an özelliklerden çok memnunum.Garanti dışıda kalmaz ayrıca.Izmir yetkili servisi söylemişti bunu.

Aç bir sıkıntı olmaz demiyor kaliteli bir yer diye araya sıkıştırıyor.

Herhangi bir sıkıntı da kaliteli yerde yapılmamış bu , garanti haricidir diyebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: L&M

quote:

Aç bir sıkıntı olmaz demiyor kaliteli bir yer diye araya sıkıştırıyor.

Herhangi bir sıkıntı da kaliteli yerde yapılmamış bu , garanti haricidir diyebilir.

Aynen.Kaliteli derken aslında gizli özellikleri açarken bir sorun olursa garantiye girmez demişti.Yani beyni yakarsanız 1300 lira civarında masraf çıkar size demişti.Açtıktan sonra sıkıntı yoksa bizim için sorun değil demişlerdi.Ben de internetten araştırıp bir yer bulmuştum.Herkesin açtırdıgı yere açtırdım.Memnunum.İyiki de açtırmışım.

• Trsekkurler
    Bende sizin gibi dusunuyorm

• BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    Kadran selamlama felan. Boş işler yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: zubbaba

Kadran selamlama felan. Boş işler yani.

Kime gore bos isler
    O sizin kendi gorusunuz

• mr_emn34 M kullanıcısına yanıt
    Kendi görüşümü söyledim zaten.

• quote:

Kendi görüşümü söyledim zaten.

Bana gore demeniz gerekiyodu

Buda sizin görüşünüz

• quote:

Buda sizin görüşünüz

• 2 gün önce servis danışmanına sordum, açtırabilirsiniz dedi ama iyi bilen bi yerde yaptırmakta fayda var. Mesela özelliği kendiniz açmaya kalktınız beceremediniz aracın beynine birşey oldu anca o zaman garanti olayı sıkıntı olur dedi servis danışmanı, yaptıran çok var siz de açtırabilirsiniz dedi

• Hocam bende Passat kullanıcısıyım yakın zamanda gizli özellikleri açtıracağım, açıkçası kadran selamlama olayını istiyorum :) sanırım baya bir ufak tefek özellik geliyor...

Bende sizin gibi garantiden çıkar mı ? Acaba sıkıntı olur mu ? diye servise ve satış temsilcisine sordum, güvendiğin birine yaptır zaten hali hazırda bu özellikler araçlarda mevcut dedi...

Yapan kişi zaten belli tecrübeye sahiptir hocam, bu özelliklerde çok zor açılan şeyler değil... Kolay kolay sıkıntı yaşamazsınız.

Sadece yaptırmadan önce ufak bir araştırma yapın yeterli, ben daha gizli özellik açtırırken sıkıntı yaşayan pek görmedim.
  • Kadran selamlama falan filan yahu bunlar çirkin teknolojiler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oasisinet

Kadran selamlama falan filan yahu bunlar çirkin teknolojiler...

Ben daha cok aynanin park esnasinda kaldirimi gostermesi. Optik park . Gunduz ledleriyle beraber arka ledlerin yanmasi.ve aynanin tek tusla katlanmasi ozelliklerini actirmak istemistim. Fakat birinide actirsaniz hepsinide actirsaniz ayni ucret dedi . Bende ac o zaman dedim yoksa sadece onlari actirmaya degmez yani

• Amma gizliymiş! Neymiş o gizli özellikler?
    Geri vitese takınca aynanın aşağıyı göstermesini neden gizli yapmışlar anlamak mümkün değil.hâlbuki çok faydalı bir olay.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.