Şimdi Ara

Leon Fr alma arefesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2007 model 207hdi dizel sahibiyim kısmet olursa bu hafta aracımı satıyorum. geçiş yapacağım araç ise inşallah Leon 1.4 TSİ FR 140hp olacak bu aracın arayışındayım. Sizlerden bu araca sahip olan değerli forum üyeleri olduğunu düşünüyorum vakit ayırıp yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim. Fr a bütçem yetmezse(65.000TL) Alternatif olarak Golf, Polo veya Clio da düşünüyorum Aklıma takılan sorular,
    -yakıt sarfiyatı, dizelden benzinli araca geçiş beni üzer mi?(yılda max 10bin km yapıyorum)
    -Satarken çok zorlanırmıyım

• Merhaba bende 2014 model 140 hp manuel leon fr var bir önceki aracımda 140 hp style leon du mk3 kasa,öncelikle 2 yıldır leonu kullanıyorum performans anlamında çok memnun kalırsın motor gayer güzel seri bir araç çoğu aracı geçersin hızlanma anlamında buna nazaran böylesine bir performansa gayet yakıt tüketimi makul 7-8 litre anca yakarsın trafiğide bağlı tabi ben mesala aracımnın ortalama hızı 16 km/saat yani ağır trafik ve dur kalk o şekilde 9 litre arası yakıyorum ama akıcı yol olursa 7,5 litreyi pek geçmez.Konfor ise fr süspansiyon olduğu için sert ben 17 jant ile kullanıyorum ve çukurları hissediyorum ama araç sessiz motor sesi 110 km den sonra geliyor içeri,malzeme kalitesi güzel en önemlisi led far,sanroof çok güzel,piyasası çok iyi zarar değil kar edersin ben style leonumu satarken 10 ay kullanmıştım sonra 9 bin tl karla sattım ve 10 gün içinde ve hasar kaydı boya değişen parçada vardı hiç korkma yani 2.elinden.Tavsiyem kesinlikle kırmızı renk al,led ve sanroof mutlaka olsun ama 65 e temiz fr bulamazsın araçla ilgili sormak istediğin varsa sor cevaplarım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.