Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.752
Cevap
44
Favori
201.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar mesaj yazarken tuşlara basinca telefon titriyor. Titreşimi kapatamıyorum ayarlarda dokunduğunda titreti kapattım ama kapanmadı
  • cosinone C kullanıcısına yanıt
    Evet düşürdüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CyberBot kullanıcısına yanıt
    Dil/giriş menüsünde Google klavye ayarlarına gir, orada da dokununca titreme seçeneği olacaktı.
    Telefon yanımda olmadığı için kontrol edemiyorum lakin öyle bir menü var karıştırırken dek geldim.
  • marmara68 kullanıcısına yanıt
    Vibe UI arayüz ve Android arayüz mevcut, android arayüz e geç orada menü ayrıca çıkınca ayarlar simgesini basılı tut ana sayfaya bırak.
  • Teşekkürler dün kendi kendine bi şeyler yaptım oldu şimdilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marmara68 -- 20 Aralık 2016; 14:22:40 >
  • matgab kullanıcısına yanıt
    Hallettim teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • matgab kullanıcısına yanıt
    Test edildi onaylandı. :) Tekrar teşekkürler.
  • tugratas kullanıcısına yanıt
    anladim hocam cevap icin sagol
    bunu okuyanlarda 1 dk giris yapip cevap yazarsa cok makbule gecer neyi deneyecez derseniz hoparlörü kulagınıza dayayın kulagınızdayken müziği veya videoyu baslatıp durdurun durdurduktan sonra 2 3 saniye bi cızırtı geliyo mu deneyip yazın lütfen
  • Mesaj gelirken telefon titremiyor. Birde burda yazarken klavyede turkce karakterler yok. Herkesdemi ayni
    Marketten başka klavye indirin

• ellekem kullanıcısına yanıt
    Bu tarz seyler indirmedim hic. Zilsesini bile cihazdakilerden seciyorum

• Arkadaşlar merhabalar,

Lenovo k5 plus modelini aldım. Telefon ilk kurulumunda güncelleme var dedi onu yaptım ve telefonu açık halde şarj ettim. Problem yoktu. Ancak kapalı haldeyken şarj ettiğimde telefon titriyor android ekranı geliyor kısa bir süre pil göstergesini görüyorum ve resetleyip tekrar titreşim yaparak android yazısına geri dönüyor ve bu böyle devam ediyor.

Telefon açıkken şarj ettiğimde problem gözükmüyor. Daha önce bu problemi yaşayan bir arkadaş daha vardı ama cevap verilmemiş. Bu problemle karşılaşan başkası varmı? Çözümü varmı? Güncellemeyimi yanlış yaptım acaba?

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler...
  • ergincenk E kullanıcısına yanıt
    Bende 2 gun once aldim k5 plus modelini. Guncellemeleri yaptim dediginiz gibi bisey olmadi. Bence clhazi tekrar goderip iade isteyin.

• unpop kullanıcısına yanıt
    sa k5 plus aldım batarya berbat saniye saniye bataryanın bittiğini görüyorsunuz üstelik kendi arayüzü tasarruf modu kapalıyken ve 4 g den 3g ye almama rağmen berbat
    acaba 5000 mah harici bi batarya kapağı falan var mı bulsakta alsak çinden minden gören msj atsın
    uzak durun ben almıs bulundum bi kere iade etebilsek keske ???
  • ersin.123 E kullanıcısına yanıt
    Radyonun ayarlar bölümünden bölgesel bandı türkiye olarak seç.

Evet bende de öyleydi, yine google klavye ayarlarına girince orada türkçe klavye seçmen gerekecek, ancak direk klavye üzerinde türkçe karakterler görünmez, atıyorum u ya basılı tutunca ü ya da s ye basılı tutunca ş seçenek olarak çıkar.
    Ha ama direk klavyede görünsün istersen yeni bir klavye indirmen gerekecek

Tavsiyem:
    Taypo Türkçe Klavye
    olacaktır. Hiçbir izin istemez sadece klavye dir ve tüm karakterler görünür. Tek eksik tabi herkes eksik olarak görmeyebilir, Google klavye kelime önerisi sunar yazarken ama taypo sunmaz.

• arkadaşlar elimde kutusu açılmamış orjinal k5 ve k5 plus ın arka gri kapağı ve 2 kırılmaz camı bulunmakta. bakın çakma değil lenovonun orjinal kutusu jelatini açılmamış metal arka kapağı...aldığım fiyattan da aşagıda veriyorum çünkü telefonu sattım 1 ay sonra geldi ürünler çinden. hepsi içn fiyat 50tl.

ben olsam kaçırmam. kalın saçm sapan plastik koruyucu yerine direk orjinal arka kapakla kullanın derim.

• ürünler bunlar. çakma kılıf artı 2 cam fiyatına orjinal metal lenovo kapak artı 2 cam veriyorum.

• deneyebilen kulagi hoparlordeyken muzik veya video acip kapatip kapattiktan sonra 2 3 saniye cizirti geliyo mu diye kontrol edebilir mi
  • karmaşık K kullanıcısına yanıt
    AYARLAR BÖLÜMÜ YOK Kİ
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.