Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.753
Cevap
44
Favori
201.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elektronik biraz şans işi kabul, herkes te aynı sıkıntı olmayınca şansımızı deneyelim dedim ve carrefour dan siparişi geçtim gelmesini bekliyorum.
    629 TL lenovo tr garantili
    hadi hayırlısı..
  • Birisi 2.5 saatin üzerinde tam şarj oluyor yazmış . Hızlı şarj cihazı ile şarj etsek bu süre kısalır mı?
  • karmaşık K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, telefonu mediamarkt sitesinden lenovo tr garantili aldım. İşlemci snapdragon 616. Kutunun üzerinde de öyle yazıyor. aida64 snapdragon 615 diyor.
     Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K5 mi k5 plus mu aldınız. Hangisini önerirsiniz
  • K5 plus kullanıyorum, özellikle facebook da donup kilitleniyor yeniden açmak zorunda kalıyorum, arada şebeke gidiyor, açıkken ulaşılamadığım oluyor, başına böyle şeyler gelen var mı?
  • K5 kullanıyorum sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: halils2

K5 plus kullanıyorum, özellikle facebook da donup kilitleniyor yeniden açmak zorunda kalıyorum, arada şebeke gidiyor, açıkken ulaşılamadığım oluyor, başına böyle şeyler gelen var mı?

Bende plus kullanıyorum..sorunsuz.. ezan uygulaması hariç...

• O eşimin Samsung e7 telefonundada sorunlu

• quote:

Orijinalden alıntı: CyberBot

Birisi 2.5 saatin üzerinde tam şarj oluyor yazmış . Hızlı şarj cihazı ile şarj etsek bu süre kısalır mı?

2a üsütü cihazla şarj ederseniz büyük ihtimalle bataryayı ilk denemede bozabilirsiniz.hızlı şarj için sadece şarj aleti değil telefonun pilininde hızlı şarjı desteklemesi lazım .şarj ederken uçak modununa alırsanız daha kısa ürede şarj edebilirsiniğz
  • Uçak modunda kullanmaktan sa telefonu kapalı halde şarj batarya için daha sağlıklı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marmara68 -- 16 Aralık 2016; 21:30:06 >
  • CyberBot kullanıcısına yanıt
    K5 aldım
    Daha sim takmadım teli memlekete götürücem.
    Menü yok diyen çok tu ayarlara girdim menü olsun olmasın seçenek mevcut. Ekran güzel.
    Bakalım uzun vadede nasıl olacak..

• Merhaba arkadaslar.
    Anneme k5 plus aldik ve zaman zaman sebeke yok sorunu oluyor. Telefon 4G modunda. kardesimde plus modelinden aldi. Yarin ona da sebeke problemi yasayip yasamadigini soracagim.

Bende de k5 var ve kisilere resim atadim. Beni aradıklarında yada ben aradığımda Aile uyelerinden bazılarının resmi ekranda cikarken bazilarinin ki cikmiyor. Bunun sebebini bulamadim.

Aymi sey k5 plus icinde geçerli.

• quote:

Orijinalden alıntı: duncan_fb

Bunu indirdim fakat kuramadım. Anlatıkdaki dosyalar farklı. MIU8 kurdum. Telefonu yeniden başlat dedim açılış ekranında kaldı. Şaka gibi ya. Adam akıllı bişey kuramadık.

Güncelll

• İyi aksamlar,

Wifi da aga baglanamama sikintisi ceken oluyormu?
  • Bende dün k5 plus siparişi verdim. 1-2 güne elime ulaşır umarım.
  • Merhaba,

K5 modelinde yaşadığım en büyük sorun, gelen aramalarda telefonu kapalı yada çalıyor gibi göstermesi. Her iki durumda da gelen aramaları göremiyorum. Aynı şekilde bende sıklıkla arama yapamıyorum. Birkaç defa fabrika ayarlarına geri dönsem de sonuç değişmedi. Yedek telefon olmadığı için servise de gönderemiyorum. Fikri olan var mı arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratyildiz84 kullanıcısına yanıt
    resimleri göremedin, cpu-z snapdragon 415'i 615 olarak gösteriyor hatalıydı başka bir arkadaşımızda sorunu yaşamışdı aida64 415 olarak gösteriyordu. aida64 615 olarak gösteriyorsa kutunun üzerinde yazan sd616 yazısı doğru olabilir. çözünürlük 720p ise k5 plus da değil. kullandığı firmware farklı değil normal k5'in kullandığı firmware ise bir sorun yaşamazsınız( güncellemeleri alma bakımından) daha iyi batarya performansı sunacağını düşünüyorum.
  • ivirzivir35 kullanıcısına yanıt
    Resim atamadığım için bişey diyemem ama şebeke sorunu nedeniyle dün akşam vatan a telefonu bıraktım. Servise gidecek, sonucu paylaşırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: halils2

Resim atamadığım için bişey diyemem ama şebeke sorunu nedeniyle dün akşam vatan a telefonu bıraktım. Servise gidecek, sonucu paylaşırım.

hangi hattı kullanıyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • marmara68 kullanıcısına yanıt
    biz ailecek vodafone deyiz. sadece annemin lenovo da şebeke sorunu var.
    yanlız şöyle diyeyim 4G de full çeken telefonlar 3G de iki diş çekiyor.
    çekim konusunda lenovolarda problem var gibi görünüyor. ayrıca yazılım konusundada eksiklikler var.

az önce lenovonun sayfasına üye olup cihazı eklemek istedim. IMEI yi yazdım ancak böyle cihaz yok diyor. bir enteresan durumda bu. sizlerde de aynı şey var mı acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ivirzivir35 -- 17 Aralık 2016; 19:48:24 >
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.