Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.753
Cevap
44
Favori
201.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Radyo da iken sAĞ alttaki kare tuşa tıkla yen bir menü açılacak orada var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karmaşık -- 22 Aralık 2016; 1:56:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı sabahlar
    Şöyle bir sıkıntım var evdeki wifi bağlı gözüküyorum fakat internete v.s. giremiyorum iç ağda olan güvenlik kameraları da izleyemiyorum.
    Evde başka telefonlar ile sorun yaşamadan internet ve kamera izleyebiliyorum.
    Bu sorun 2-3 gündğr var neden olabilir?
    -Telefonu yeniden başlattım bir kaç kere
    -wifi unut diyip tekrar bağlandım ama nafile :(
  • Denedim orayı. Basınca görev yöneticisi çıkıyor ayarlar gelmiyor. Guncellemeyi iptal edip yeniden yükleme imkanı var mi

• Tamamdır kardeş hallettim çok saol
  • K5 2.el piyasası nasıl beyler kaça satmalı?

J7prime alıcam galiba çok beğendim
  • YARDIM LÜTFEN :(
    Hayırlı sabahlar
    Şöyle bir sıkıntım var evdeki wifi bağlı gözüküyorum fakat internete v.s. giremiyorum iç ağda olan güvenlik kameraları da izleyemiyorum.
    Evde başka telefonlar ile sorun yaşamadan internet ve kamera izleyebiliyorum.
    Bu sorun 2-3 gündğr var neden olabilir?
    -Telefonu yeniden başlattım bir kaç kere
    -wifi unut diyip tekrar bağlandım ama nafile :(
  • colornick C kullanıcısına yanıt
    Modemi kapatıp açınca ne oluyor denediniz mi ? Modemde Mac Filtre aciksa ve sizin telin Mac i modemde kayitli değilse baglanamazsiniz. Aklima bu geldi. Telefonda extra bir ayar yok bildigim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ivirzivir35 -- 23 Aralık 2016; 10:07:03 >
    Bende K5 de değil de LG var onda bazen öyle oluyor.
    Önce telin wifi sini açıyorum sonra evin wifi yi açıyorum bağlanıyor. Ama ne hikmetse arada sırada evin wifi ye sonradan bağlanınca wifi de bağlantı olsa dahi internet bağlantısı mevcut değil uyarısı alıyorum. Çok gizemli bir sıkıntı..
  • metintekin kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta aldım. 2 aylık telefon, kutulu, faturalı, sıfır gibi. Fiyat 500.
  • ivirzivir35 kullanıcısına yanıt
    Modemi ve telefonu yeniden baslattim ama sorun devam ediyor :(

• matgab kullanıcısına yanıt
    Bunuda denedim bende fayda vermedi :( wifi bağlantı var görünüyor ama veri alışverişi yok

• Arkadaşlar eğer uygun bir launcher istiyorsanız apex launcher ı öneririrm ben daha önce nova launcher ve sistemin yiklü gelen launcher ını denemiştim bu diğer iki launcherdan uygulama açılış hızları olsun menüler arası geçiş olsun ve sayamadığım birçok şeyden daha iyi
    Kablosuzda bağlantı kurarken gelişmiş seçeneklerden ayarları kendi gir bakalım ne olacak mı.

• Arkadaşlar twrp yüklerken telefonu yanlışlıkla kapattım ve brick oldu galiba ve açılmıyor.NE yapmalıyım yardım eden olursa sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
  • Herkese merhaba

Cihazda 30 adet şarkı var

Fakat müzik uygulaması o kadar verimsiz çalışıyorki aşırı derecede kasma donma verimsizlik mevcut yani müzik uygulaması rezil

Klavye arada donukluk yapıyor ve swype klavye bazen işlemiyor çalışmıyor klavye tahminleri ve düzeltmesi çok kötü

Home tuşuna bastığımda Ana ekranda 2-3 saniye yükleniyor yazısı çıkıyor

Bu sorunları lenovoya iletmek lazım fakat siteleri o kadar kotu çalışıyor ki email adresini bile bulamadım siz atarsaniz çok memnun olurum bana email adresini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dalton14

Arkadaşlar twrp yüklerken telefonu yanlışlıkla kapattım ve brick oldu galiba ve açılmıyor.NE yapmalıyım yardım eden olursa sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Aynı şey banada olmuştu telefonum brick olmuştu telefoncuya götürmekten başka çaren yok telefonun içini açıp sistem dosyalarının bulunduğu jag ı çıkarıp yenisini koyucak ben 70 TL ye yaptırmıştım şimdiden geçmiş olsun başka çaren yok

• MegaWindows kullanıcısına yanıt
    Home tuşuna bastıktan sonraki gecikmeyi farklı bir launcher yükleyerek düzeltebilirsin. Lenovo launcher biraz sıkıntılı ben apex launcher kullanıyoruk öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umutana

Home tuşuna bastıktan sonraki gecikmeyi farklı bir launcher yükleyerek düzeltebilirsin. Lenovo launcher biraz sıkıntılı ben apex launcher kullanıyoruk öneririm.

E mail adresi nedir Lenovonun hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar k5 plus almayı düşünüyorum. Tecrübeleriniz nelerdir. Veya keşke şunu alsaydım dediğiniz oldu mu.
  • mechanic M kullanıcısına yanıt
    K5 Plus ana konusuna yazarsanız daha iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.