Şimdi Ara

Lenovo V580C Kullanıcıları Platformu [Sorunlar ve çözümleri 2. Mesajda] (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
9
Favori
23.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aRiSe*

Servise gönderin bi baksınlar. Burada böyle bir çözüm bulamayız. Ama detaylı şekilde arızayı kağıda döküp laptopun içine koyun.

Servis nerde mecidiyeköyde vardı diye hatırlıyorum eldende verebilirim başka bir sorunda mause ozellıgı olan yerın gozenekleri yok olmaya başlaması..ucuz etin yahnisi bu makıne maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

Servise gönderin bi baksınlar. Burada böyle bir çözüm bulamayız. Ama detaylı şekilde arızayı kağıda döküp laptopun içine koyun.

Servis nerde mecidiyeköyde vardı diye hatırlıyorum eldende verebilirim başka bir sorunda mause ozellıgı olan yerın gozenekleri yok olmaya başlaması..ucuz etin yahnisi bu makıne maalesef

Evet servis Mecidiyeköy'de hocam. Profilo alışveriş merkezinin içinde. Okan Üniversitesi'nin tam karşısında
  • saol bende mecıdıyekoyde calışıyorum yakın bana zaten..
  • quote:

saol bende mecıdıyekoyde calışıyorum yakın bana zaten..

Elden ver kesinlikle işlemlere hemen başlıyorlar. 4 tane birbirinden artist bayan karşılayacak seni en sağdaki daha ilgili aklında bulunsun 3 kere gittim çözdüm artık onları :)) Laptop yeniyse DOA raporu iste
  • .tam nerede servis tabela falan varmı gitmişken airtiesede ugrayayım dıyorum onların yerıde orada..
  • quote:

.tam nerede servis tabela falan varmı gitmişken airtiesede ugrayayım dıyorum onların yerıde orada..

Profilo Alışveriş Merkezinin içine girin Okan Üniversite'sini sorun birine karşı karşıyalar zaten tabelada var.
  • servis yerini buldum airtiesin hemen altı 3 değil 4 tane artis kız vardı probelımı anlattım bız daha once boyle bır sorun duymadık dedıler getırın bakalım dedıler bende en yakın zamanda pc yı getırıcem dedım ve cıktım airtiese onlarada anlattım onlarda duymamıs boyle bıse..bakalım sorunu nasıl cozucez bende merak edıyorum..
  • Arkadaşlar 21 iş günü oldu laptopumu vereli servise ben de bilgisayar müh. öğrencisiyim laptopu tamir ederdim 1 saatte ama (garantisi gitmesin diye dokunmadım) servis 1 aydır yapamadı tamirini yurtdışından parça bekliyoruz diye zırvalıyorlar.Servise telefon ediyorum kimseyle muhattap olamıyorum, mail atıyorum cevap standart :şu numarayı arayın vs. LENOVO SERVİSİNE 10 üzerinden 1 veriyorum arkadaşlar istanbulda olsam gider o servisi başlarına yıkardım zaten SAKIN AMA SAKIN LENOVO ALMAYIN laptop iyidir güzeldir ama işiniz servise düşünce 2 günde tamir edilecek parçayı 2 ayda yaparlar.
  • belirli iş günü geçtiğinde direk ücret iadesi alabiliyorsunuz.
  • aRiSe* kullanıcısına yanıt
    onun için doa raporu lazım Allah bilir o raporu kaç günde alırım :( sikayetvar.com dan bdh bilisim denen yerin sikayetlerini okuyun, lenovo yu bir kez daha gözden geçirin.Arkadaşın biri benimle birlikte aldı asus marka laptopunu,o da arıza yaptı o benden sonra servise yolladı benden önce aldı servisten.
  • Kullanıcı kulübü olduğunu yeni görüyorum yaklaşık 6-7 aydır bu cihaza sahibi hiç bır sıkıntı yaşamadım ekle hocam benide @aRiSe*
  • Biliyorsunuz ki "monster", "turbo" ve bu isimlerde performans oyun bilgisayarları var. verdikleri söz şu: "crysis 3, battlefield 4, call of duty black ops 3 ve ghost, GTA 5 gibi oyunların maksimum grafikte tadını çıkarın!" bu oyunları oynamak istiyorsan 3000-4000 küsur lira vermene gerek yok. "V580c" fazlasıyla iş görüyor. Bu bilgisayar bi harrika dostum (Ben yaklaşık 4 ay önce "n11.com"dan 1620 liraya aldım.
  • AYRICA KLUBÜ BENİ DE EKLERSENİZ SEVİNİRİM :)
  • Arkadaşlar bende laptopu alalı 6 kadar oluyor. Hiç bir sorunu yok bakımınıdır güncellemeleridir falan yapıyorum. Laptop gayet hızlı , virüs falanda yok ama nedense 2 haftadır internet 5 - 10 dakikada bir kesilip duruyor. Bunun için modemi değiştirdim zyxel aldım. Malesef gene aynı 2de bir kesilip duruyor internet varmı böyle bir sorunu olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58zara

Servise vericem bilgisayarı yarın inşallah tamirini düzgün bir şekilde yaparlar ve garanti kapsamındadır

geçmiş olsun kardesim umarım halletmişindir ama ben bu lenovo servisiyle pek sanmıyorum.... benıdme ekran bi anda gitti kapandı pc tekrar acmaya calıstıgımda dıt uyarı sesi verdi.. verdim servise kullanıcı kaynaklı sıvı tespıt edıldı deıp 550 lıra ıstedıler bende teklıfı reddettım tuketıcı heyetıne basvuracaktım ki bugun elıme gectı lenovo v580c laptobum sorunsuz bir sekılde calısıyor galıba kargo sirketi orardı hazır elı degmısken :D
  • @aRiSe*

Beni de ekle listeye.

8 aydır kullanıyorum çok memnunum cihazımdan.
  • Arkadaşlar ben Dolby Advanced Audio v2'yi yükledim.
    Linki altta:

http://support.lenovo.com/en_US/downloads/detail.page?DocID=DS030024

Bunu yükledikten sonra ciddi anlamda ses kalitesinde iyileşme oluşuyor.
    Sizde bu yüklü mü?
    Yoksa bundan daha iyisi var mı?

Win7 kullanıyorum bu arada.
  • Purpaso kullanıcısına yanıt
    hocam aylardır sayende ilk defa bilgisayardan doğru düzgün ses aldım. çok sagol. sürücüyü güncelleştirden hiçbir şey gelmiyordu.

arkadaşlar ses için bu güncellemeyi yapmadıysanız mutlaka yapın %50 fark var resmen.
  • mexicana kullanıcısına yanıt
    Lenovonun sitesini kurcalarken daha yeni buldum.

Bende memnun değildim, bir gariplik var diyordum meğersem bi şeyler kurmak gerekiyormuş.

Daha iyisini bulasıya kadar, şimdilik en iyisi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Purpaso

Arkadaşlar ben Dolby Advanced Audio v2'yi yükledim.
    Linki altta:

http://support.lenovo.com/en_US/downloads/detail.page?DocID=DS030024

Bunu yükledikten sonra ciddi anlamda ses kalitesinde iyileşme oluşuyor.
    Sizde bu yüklü mü?
    Yoksa bundan daha iyisi var mı?

Win7 kullanıyorum bu arada.

bu güncellemeleri tek tek takip mi etmek gerekiyor yoksa kısa yolu felan var mı?

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.