Şimdi Ara

Lenovo V580C Kullanıcıları Platformu [Sorunlar ve çözümleri 2. Mesajda] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
9
Favori
23.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lenovonun update system programı var. Notebookunuzun en güncel driverı çıktığında bilgi veriyor.
    @fberen
  • Bu bildiğim kadarı ile bir güncelleme değil. Aslında sesi iyileştirmek için program kurmuş oluyorsun. Dolbynin ürettiği bir program. Bu tarz başka firmaların falan ürettiği programlar olabilir, ben henüz bulamadım ama bilenler varsa paylaşsınlar lütfen.

Diğer güncelleştirmeler Arise'nin dediği gibi system update isimli programla hepsi otomatik olarak yükleniyor ve otomatik olarak sürekli kontrol ediyor.
    System update programını kurmalısın kesinlikle eğer kurmadıysan.
  • eyvallah driverları güncel tutmak önemli
  • arkadaşlar ekran kartına güncelleme geldi ne dersiniz güncelleyim mi? yoksa riske değmez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Purpaso

Arkadaşlar ben Dolby Advanced Audio v2'yi yükledim.
    Linki altta:

http://support.lenovo.com/en_US/downloads/detail.page?DocID=DS030024

Bunu yükledikten sonra ciddi anlamda ses kalitesinde iyileşme oluşuyor.
    Sizde bu yüklü mü?
    Yoksa bundan daha iyisi var mı?

Win7 kullanıyorum bu arada.

sizin verdiğiniz link direk çıkmıyor, şuraya atıyor ama orda da Dolby Advanced Audio v2 yok galiba.
    sizin indirdiğiniz bu değil sanırım: (Realtek Audio Features driver Software 168120 KB)
    http://support.lenovo.com/us/en/downloads/ds030024

sizdeki dosyayı upload etme şansınız varmı bulamadım v580c için olanı
  • yawan kullanıcısına yanıt
    Dosyayı upload ediyorum. Bitince düzenleyip mesaja eklerim.
  • yawan kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğim dosya o, ben onu kurmuştum.
  • Verdiğim programı kurunca windows ekranının sağ alt tarafında, altta ki resimde olduğu gibi gözükmesi gerekiyor. Oradan film müzik veya oyun profillerinden birini yapacağınız işleme göre seçebilirsiniz. Ayrıca kendi profillerinizi de kurabilirsiniz. Gayet severek kullandığım bir uygulama.

@yawan
  • aRiSe* kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Arkadaşlar bilgisayarın ekranında bir arıza var. Belli bir açıdan sonra sanırım ekran arka ışığı dedikleri ışık sönüyor yani ekranda çok silik bir şekilde görüntü var ama parlaklık vs yok. Biraz kapatınca geri geliyor. Sanırım servisle tanışmak durumundayım

http://shop.lenovo.com/tr/tr/services-warranty/ linke o bizim laptop hangi sınıfa giriyor idea mı?

Asıl sorum bu aletin kamerası ben açmama rağmen açılıyor. Bilgisyarı açar açmaz ışığı yanıyor ve ben kullanamıyorum. Driver vs kaldırmak fayda etmedi.

Cevaolarınızı bekliyorum
  • Merhaba arkadaşlar. Daha önce bu sorunla karşılaşan oldu mu bilmiyorum ama bilgisayarı gece torrent insin diye açık bırakıyorum fakat gece bir süre sonra kendiliğinden kapanmış oluyor. Sabah baktığımda ekranda mavi ekran olmadan, siyah bir ekran ve gri bir ekran olmak şartıyla bazı yazılar oluyor realtek falan yazıyor ses ile ilgili. Bunlar sorundan ziyada seçenek oluyor iki tane seçenek yani. Bu sorun nedir? Format attım sorun aynı, virüs programı yüklemem normalde virüs vardır diye yükledim sorun gene aynı. Bu sorun nedir? Bilen arkadaşlar var ise yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler
  • Arkadaşlar v580c ye SSD disk takabiliyormuyuz?
  • 58zara kullanıcısına yanıt
    Tabiki takabilirsiniz.
  • Fancontrol için olan config dosyası linki ölmüş.
  • windows8 mi daha hızlı bu bilgisayarda, yoksa windows7 mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoodGuy

windows8 mi daha hızlı bu bilgisayarda, yoksa windows7 mi

windows 7'de daha mutluydum ben. Win 8.1 orijinal buldum mecburen geçtim. win 8.1'de de sorun yok. ama bir tercih yapacaksan win 7
  • Bu bilgisayarda windows 8.1 ile bir uyumsuzluğu var. Intel HDGraphics'in driveri yüklendiği zaman bilgisayar da donmalar başlıyor. Ara ara donuyor kasılıyor vs. Driver yüklemediğimizde ise ekranın parlaklığını değiştiremiyoruz ve ekran kalitesi kötüleşiyor. Sadece bende mi var bu sorun merak ettim ?
  • Açılışta fan error hatası alıyorum başına böyle bir şey gelen var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaç gb ram'e kadar destekliyor acaba ? aida64 programı 16 gösteriyor , bazı sitelerde 8 gb max diyor
  • Arkadaşlar bu laptopa ssd takabilir miyiz ? hem hdd hem de ssdyi aynı anda kullanabilir miyiz ?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.