Şimdi Ara

Lenovo ThinkPad E14 Gen2 i5 11. Nesil (1135g7) MX450 6.990 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
4
Favori
23.603
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Aldığım ürünün fiyatını takip etmeniz, cihazın sizinde ilgilinizi çektiğini gösteriyor herhalde:-). Ben n11 üzerinden çek ve kart kullanarak daha uyguna mal ettim. Ama kart ve çek olmadan faydalanmak isteyenler için güzel fırsat👍

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Hocam bunda ram arttırılıyor mu?
  • Arkadaşlar 6000-7000 lira arasında sağlamlık öncelikli olacak şekilde performanslı ve uzun yıllar kullanılacak bir laptop arıyoruz Thinkpad serisi dikkatimi çekti. Oyun oynanmayacak, günlük işler ve uzaktan eğitimde kullanılacak.

Bu konuda sürekli 14 inç olanlar paylaşılıyor, bu bilgisayarın 15 inç olanları da malzeme olarak aynı mıdır? Ayrıca Lenovo Thinkpad L serisi, E serisi ve Thinkbook serisi ile Dell Latitude serisini sağlamlık ve kullanışlılık açısından kıyaslayabilir misiniz?

• selmand kullanıcısına yanıt

Evet, RAM arttırılabilir.

• Sefa kullanıcısına yanıt
    Böyle bir model yok çünkü. Bunlar aslında başka modeller. Firmalar alıp donanım içeriğini değiştirip satıyorlar. Mesela yukarıda başka bir mesajımda yazdığım gibi bu başlıktaki konuşulan bilgisayar aslında psref’te yok. Ama bu kodda bir bilgisayar brezilya için brezilya portekizcesi klavye ile satılıyor. Ffirma bu ürünü alıp klavyesini tr ile değiştirip satıyor. Ben bu şekilde bir t470p almıştım psref’te görünmeyen ve seri numarasından bakınca hindistana ait çıkan. Ama tr klavyeliydi, hey gidi günler.
  • cali4nication C kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bu o sekilde degil. Psrefe mail atip sordum ben. Bunlar ozel tedarik urunler dedi yani muhtemelen lenovoya ozel konfigure ettirip o sekilde ithal ediyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sefa kullanıcısına yanıt
    Ben önceden aldığım yerin yalancısıyım :) adamlar öyle söylemişti (kurumsal alışveriş, kurumsal firma)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

@outpost @Sefa @Brabus

Ryzen 7’li L14 alanlara geçmiş olsun.

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-thinkpad-e14-gen2-intel-core-i7-1165g7-8gb-256gb-ssd-mx450-freedos-14-fhd-notebook_pdp_646518027

i7 11. Nesil 1165g7 ile Ryzen’in üstünden geçer

MX450 cabası

Sen mesajları okumuyorsun sanırım. AMD daha iyi mi diyoruz. Herkesin kriteri farklı. E serisi ve L serisini kıyaslıyorsun. 100 tane kriter var. Bu kadar fanatik olma.

Bu mesajında çok garip. Önceki mesajlarda uzun anlattığım ve anlamadığın için kısa kestim bu mesajı.

• https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-l14-20u5001wtx04-ryzen7-4750u-16gb-512ssd-14-freedos-full-P456013351?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Bilgisayarı kurdum, almayı düşünenler için aklıma gelen ayrıntıları yazayım. Ürün de 8gb+8gb 3200mhz Samsung bellek mevcut, SSD kart Intel marka. Beklentim yoktu ama üründe çift kademe aydınlatmalı klavye var. L serisi olduğu için klavye su dökülmelerine dayanıklı oluyor. Faturada ekstra eklenen parçalar için ayrı kalem yok. Ürün marka+ model+ 16gb+512ssd olarak geçiyor. Kutu ve ürünün poşetinde güvenlik etiketleri orjinaldi. Aklıma gelenler bunlar, sorunuz varsa cevaplayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outpost -- 13 Ocak 2021; 15:45:16 >

• Brabus kullanıcısına yanıt

Hocam dükkan konu sahibine ait ki değilse bile mutlaka bağlantısı var bu yüzden babasının malı gibi savunuyor cihazi 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ussuz kullanıcısına yanıt

Dükkan sahibi değilim, akrabam, arkadaşım veya yakınım değildir.

Dükkan Sahibi AMD ürünleriyle güçlendirilmiş MSI gibi markalar da satıyor, ben AMD karşıtıyım.

• https://www.trendyol.com/lenovo/l14-20u5001wtx06-ryzen7-4750u-32gb-256ssd-14-freedos-fullhd-tasinabilir-bilgisayar-p-54653762?boutiqueId=549100&merchantId=106664

L Serisi 4750u 32-256 GB SSD şu an sepette indirim ile 7408 TL. Çek vs. kullanmadan bile çok iyi değil mi? Ayrıca tecrübeli arkadaşlar ekranın türünü belirtebilirler mi?

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun derken? Son dakika İngiltere'den bir haber mi geldi? Ryzen 4750 benchmark sıralaması 76 sizin 11. nesil intel 123. sırada burada ezer geçer demenizin sebebi nedir? Satıcı teknorakstan 1 sene önce i3-7. nesil 8 gb-256 lenovo almıştım 2200 TL'ye hiçbir sorun çıkmadı sonrasında thinkbook aldık yine sıkıntı olmadı. Fanatizm içermeden arkadaşlar yardımcı olur musunuz? 7400'e ty'de L14 32 GB Ram*256 SSD 4750u thinkpad satıyor satıcı. Fiyat bana mı çok iyi geldi?

• Paint It Black P kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum size konu amacından saptı AMD v Intel oldu
  • Thinkpad e14 gen 2 i5 11. Nesil mx450 modelini alan arkadaş ekran paneli ve nit değerine bakabilirlermi

• akgolo kullanıcısına yanıt
    Şu anda kaç lira ?
  • akgolo kullanıcısına yanıt

IPS panel, 250 Nit.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.